USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку на СТО зґвалтували 14-річну дівчину

25 Жовтня 2020 09:27
У Луцьку на території одного із СТО зґвалтували неповнолітню дівчину.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Подія сталася 19 жовтня пізно ввечері. Як відомо, чоловік вступив у статеві відносини з ученицею 9-го класу. Дівчинка – жителька Луцька.

Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, зазначивши, що 14-річна дівчина зверталась у лікарню за медичною допомогою, лікарі вже, своєю чергою, звернулися у правоохоронні органи з відповідною заявою.

Слідчо-оперативна група встановила особу чоловіка, який вступив в статеві зносини з неповнолітньою. Всі обставини події встановлюють. За цим фактом відомості зареєстровані в ЄРДР за ч. 1 ст. 155 ККУ (природні або неприродні статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, вчинені повнолітньою особою).

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
? Показати IP 25 Жовтня 2020 10:05
Що вона могла робити пізно ввечері на СТО? поверталась зі школи ?.....
Олена до ? Показати IP 26 Жовтня 2020 00:55
Де вказаний час згвалтування? Нападник міг і затягнути, заманити,просто подобатись і замість поцілунків згвалтувати.
Саня Показати IP 25 Жовтня 2020 10:34
Цікаво чи будуть тут коментарі типу “Зараз така молодь, що сама кидається на мужиків” чи “Одягнуть спідницю що ледь труси закриває, а потім заяви пишуть...блблабла”. Ті які виправдовують злочинця і роблять винну жертву.
Не байдужі Показати IP 25 Жовтня 2020 10:40
Жахливо!
111 Показати IP 25 Жовтня 2020 10:58
Відрізати причандалля по самі вуха тому ур*ду.
Гена Показати IP 25 Жовтня 2020 14:29
Естественно возникает вопрос-она там машину ремонтировала?
Якось так Показати IP 25 Жовтня 2020 22:47
Гена ти дебіл!!!
Лучанка Показати IP 26 Жовтня 2020 01:23
Щось останнім часом все частіше зустрічаються в новинах наших тема про згвалтування. Наше місто стає небезпечним.
Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2020 07:17
Тобто поліцію ніхто не збирався викликати. В дівчинки виявилися проблеми, пішла до лікаря, він зорієнтувався, що трохи вона малувата як для таких скарг, а вона, щоб відмазатися наплела якоїсь фігні (чи просто злила останнього партнера). Це моя особиста версія, краще щоб я помилявся.
Стьопа Показати IP 26 Жовтня 2020 09:15
Наслідки телепрограм і фільмів про секс і всяких збочень і відкритий доступ до цього в інтернеті. Якщо ближчим часом не буде цензури на це , то таких випадких тільки побільшає.Нажаль.
123456 Показати IP 26 Жовтня 2020 12:40
Зара в 9му класі виглядають як в 40років.
Радувець Ларіса до 123456 Показати IP 26 Жовтня 2020 13:20
Буквар купи!!!
Заробітчанин до 123456 Показати IP 26 Жовтня 2020 20:56
То 40-ка річну можна гвалтувати?
40 річна до Заробітчанин Показати IP 27 Жовтня 2020 08:01
Треба!!!!!
Стажер Показати IP 26 Жовтня 2020 13:16
Я все розумію, але якого лєшого вона робила пізно ввечері на СТО. Можна в порт сіті та інших торгових центрах вертатись до вечора, але СТО.....Куди дивились батьки? Тут звичайно того збоченця не варто виправдовувати але і дівчина винна рівно на 50%.
Дядя до Стажер Показати IP 26 Жовтня 2020 14:33
А може вона повз СТО проходила , бо живе недалеко , не думав? Чи ходити можна тільки біля портсіті? Нашо маячню писати? Яка її вина , шо їй 14 років і вона дівчина?
Дідо до Сатжер. Показати IP 26 Жовтня 2020 14:35
Ремонтували вони там розвал сходження в атомобілі.