USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У луцьких маршрутках продовжують розплачуватися готівкою

19 Грудня 2019 10:09
У громадському транспорті Луцька, де 19 грудня мав би вже діяти лише електронний квиток, люди продовжують платити за проїзд готівкою.

Про це інформує Волиньпост.

Так, вранці 19 грудня «живі» гроші за проїзд беруть водії маршруток №10 (номерний знак: АС 0713 ВА) та №2 (перевізник "Санрайз"), хоча транспортні засоби обладнані валідаторами.

Поспілкуватися з водіями цих маршруток, на жаль, не вдалося.

Зауважимо, у транспортному управлінні міськради наголошували, що розрахунок готівкою буде неможливим з 19 грудня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Укрпошта Показати IP 19 Грудня 2019 10:23
А хтось цим подивований? Чекаємо звіту від Степанова чому: 1) не працює відстеження і всупереч договору ніхто не розриває договори? 2. Яка кількість маршрутів працює на маршрутах..Чому вона менша ніж це передбачено в договорі.? 3. Чому збільшилось проміжок між маршрутами адже це теж суперечить дговору...? 4. Яким чином людям з вадами зору поповнювати картки?
До до Укрпошта Показати IP 19 Грудня 2019 10:37
Вже Укрпошту на дно опустили ще хочеш "укрмаршрутки".Мені байдуже як платять це кожного право головне щоб неїхали безкоштовно
1й до Укрпошта Показати IP 19 Грудня 2019 10:42
вчора спостерігав за ситуацією в новій лінії, як пара з Польщі підійшла до терміналу. постояли, спробували потицяти кнопки, нічого не зрозуміли, посміялись розвели руками і пішли...я стояв в черзі, не хотів лишати... 5. як бути іномовним гостям Луцька?
скептик до 1й Показати IP 19 Грудня 2019 12:29
я також спостерігав у Венгрії, як дальнобойщик не міг взяти тікет у автоматі, щоб заплатити за проїзд автострадою. ну і що ?
Андрій до 1й Показати IP 19 Грудня 2019 13:44
Для того щоб заблокувати роботу терміналу і створити гіганську чергу там достатньо змінити мову на англійську.... умнік програміст недодумав що налаштування мови мають збиватись до початкових після наступного користувача...
скептик до Андрій Показати IP 19 Грудня 2019 14:45
так він стояв і дивися як баран на нові ворота
Чому до Укрпошта Показати IP 19 Грудня 2019 17:15
Відсутні валідатори і на міжмісських маршрутках таких як рожищанські і ківеоцівські та інші. Водії вимагають налічними 6 гривень по місту. Пільговиків по місту відмовляються провозити..
скептик до Чому Показати IP 19 Грудня 2019 20:19
рожище, ківерці (до 50 км) - це все приміські маршрути. там пільги такі самі як на міських
Vira Показати IP 19 Грудня 2019 10:37
У тролейбусах також беруть готівку
Фома Показати IP 19 Грудня 2019 10:44
А як їздити в транспорті релігійним фанатикам, яким не можуть собі дозволити користуватись різними кодами та картками?
Крук до Фома Показати IP 19 Грудня 2019 10:54
А як вони собі дозволяють користуватися автобусами, домофонами, телефонами?
сміх до Фома Показати IP 19 Грудня 2019 12:51
А як вони користуються компютерами, орг технікою, телефонами і т.д.
Анонім до Фома Показати IP 19 Грудня 2019 14:26
Їм ніяк не їздити і звалити в ліс від нормальних людей.
101 до Фома Показати IP 19 Грудня 2019 22:48
Нехай хресним ходом по місту пересуваються, з хоругвами!
Луцьк Показати IP 19 Грудня 2019 10:51
Маршрутка номер 11 бере готівкою і ще навіть кричить на весь автобус передаєм за проїзд. З валідатором
Крук Показати IP 19 Грудня 2019 10:55
Контроль все поставить на свої місця.
контролер до Крук Показати IP 19 Грудня 2019 11:11
Який контроль ? Контроль буде від перевізкиків. Ворон ворону, як кажуть. Треба, щоб з міської ради контролювали перший час
Анонім Показати IP 19 Грудня 2019 10:57
Сьогодні від 7. 39 до 7. 57 простояв на зупинці. на Львівській Переді мною пішла маршрутка 27А.Ні маршрутки, ні тролейбуса за весь цей час не було. Не знаю ще скільки часу міських маршруток не було, оскільки сів на приміську. Дістали ці ваші експерименти. Що з того що я маю електронний квиток, коли доїхати до місця призначення вкрай проблематично? Навіщо мені таке покращення, яке вигідно тільки фірмі -посереднику, що є оператором карток?
аким Показати IP 19 Грудня 2019 11:05
хай беруть готівку...правильно роблять.....вже давно говорили має бути вібір...а не як стадо " баранів" водити за носа...
Психопланетарій, Лип Показати IP 19 Грудня 2019 11:17
А де у нас в Україні лад, у якому напрямку діяльності в нас порядок - скажіть мені. Бардак у всьому. Українські ЗМІ кричать, що Путінський міст через Керченську протоку ось-ось впаде, а він стоїть, так надійно, щоб "дай Бог у кожного". Затім у самих міст Патона у Київі вже розвалився, ще один рік і капець, міст розвалиться повністю. Куди не подивись скрізь свавілля, безлад, розруха та корупція з"їдає ту нещасну економіку України.
Анонім Показати IP 19 Грудня 2019 11:25
Хай оплачують, а через місяць маршрутчики подадуть свої звіти у Міську раду і будуть вимагати піднімати ціну на проїзд до 8 грн, тоді будуть всі кричати і срачі в фейсбуці розводити.
Хідео Кодзіма Показати IP 19 Грудня 2019 11:37
В Україні валютою є гривня і ніхто з міської ради не може заборонити неї розраховуватись.
Анонім до Хідео Кодзіма Показати IP 19 Грудня 2019 14:28
Ніхто не забороняє тобі використовувати гривню для поповнення картки.
ббс Показати IP 19 Грудня 2019 11:41
законодавство україни забороняє розраховуватися на території країни лише іноземною валютою. усе інше не заборонено. чому порушуються права громадян розраховуватися зручним для них способом? куди дивиться антимонопольний комітет?
скептик Показати IP 19 Грудня 2019 12:33
ідея правильна, але виконання як завжди - через задній прохід. іншого годі було очікувати.
Психопланетарій, Лип Показати IP 19 Грудня 2019 12:53
Мудра влада яка вибрана населенням сусідніх з Волинню областей поступила розумно, а саме за проїзд в приміських та міських автобусах, тролейбусах і трамваях залишила розрахунок готівкою, з допомогою є-квитка, додатку в мобільному телефоні та по посвідченнях пенсійних і пільгових.
Правда Показати IP 19 Грудня 2019 13:04
Чому в маршрутках,в тролейбусах також.Вас знову "розвели",щоби всі купили цей пластик за 35 грн, продажі не виправдались,а відкати вже потрачені...чекаємо ще сюрпризів.
Гривня Показати IP 19 Грудня 2019 18:02
Їздив за готівку і буду їздити. Хочете контролю - зробіть розрахунок банківською картою, а не якоюсь тупою недоробленою системою
ячс Показати IP 19 Грудня 2019 18:20
Раціональна схема оплати і контролю за проїзд давно придумана і ефективно працювала багато років. Єдине, що треба було схему модернізувати. А саме оплату варто здійснювати квитками з QR -кодами або штрих-кодами (як в магазинах) замість звичних колишніх номерів, які були на старих квитках. Три типи квитків: для студентів і учнів, пенсіонерів, звичайних людей дали б чітку відповідь на питання обліку. При вході в транспорт замість компостера квиток валідувати. Для іногородніх і нелуцьких пенсіонерів, учнів, студентів питання спекуляцій на продажі карток по 35 грн було б вирішеним. при такій схемі легко впровадити місячний проїзний квиток з кодом для валідатора. Поки що діюча схема по оплаті проїзду і продажу карток виглядає спекулятивно і, навіть, протизаконно по відношенню до окремих категорій громадян. А тому є велика ймовірність у провалі запущеного проекту.
Художник з села Показати IP 19 Грудня 2019 19:08
Скільки знімає гривень отой валідол з одного проїзду,як і де перевірити...Чи може треба в блокнотик нотувати скільки залишається на тій карті ?
Лучанка Показати IP 19 Грудня 2019 21:56
Люди з вадами зору їздять у маршрутках безкоштовно і без е-карточки . Вони мають пред'явити посвідчення інваліда по зору.
Правда Показати IP 20 Грудня 2019 09:04
До ячс.Хоч один коментар достойний уваги,бо ідея хороша і правильна.Звичайно потрібно шукати компроміси,але суть зрозуміла.Єдине,що бажано в 2020 році пересуватись по місту в "людському"транспорті.
Земляк Показати IP 23 Грудня 2019 09:24
23/12/2019 рік 08:30 год маршрутка №12 АС4854АІ розрахунок готівкою! Інформація в транспорті відсутня. Водії не роз'яснюють пасажирам про правила оплати, "чемно" беруть гроші. Інформаційні наклейки застарілі.