USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У луцьких торговців вилучили понад 400 кілограмів овочів

9 Липня 2015 17:30
Упродовж 6-9 липня відділ муніципальної дружини оглянув Луцьк з метою виявлення стихійної торгівлі. Його працівники виявили три «точки» торгівлі овочами - на вулиці Кравчука та по проспекту Соборності.

Про це луцькі муніципали опублікували у мережі.

Інспектори відділу за даними фактами склали протоколи за статтею 160 КУпАП Торгівля з рук у невстановлених місцях. Інспектори відділу конфіскували 417кілограмів овочів, як передбачено санкцією вищезазначеної статті.

Справи передали на розгляд в Луцький міськрайонний суд, конфіскований товар передадуть у військовий госпіталь та в Луцький зоопарк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
111 Показати IP 9 Липня 2015 17:43
віддайте в дитячі будинки!!!не робіть дурниць.Які зоопарки??
102 Показати IP 9 Липня 2015 17:46
Будуть ПОРЯДКИ, нарешті?!
101 до 102 Показати IP 9 Липня 2015 18:20
До дупи такі порядки! Сьогодні овочі а завтра квартири почнуть конфісковувати!
Анонім до 102 Показати IP 9 Липня 2015 22:52
И подскочат цены, так как уберут конкурента, имеющего возможность их сбить.
Інспектор Показати IP 9 Липня 2015 20:31
Нажаль передати на дитячий будинок неможемо. Для цього необхідно сертифікат відповідності на товар. Такі документи відсутні або здійснити аналізи щодо замірів нітратів(послуга платна). На зоопарк передаються уже підзіпсовані овочі(огірки, перець, помідори). Решту придатного товару сьогодні було передано в зону АТО бійцям під Широкіно. Квартир не конфісковуватимо)))) не наша компетенція
Вундер до інспектор Показати IP 9 Липня 2015 21:44
Вами править нова банда , яка хоче всіх людей загнати в свої супермаркити , почали з ліцензій на пиво , касових апаратів , а зараз добрались до капусти , слідуючий крок будете ловити бабусь із домашніми яйцями і сметаною ,,, ГАНЬБА вам
Читач до Вундер до інспектор Показати IP 10 Липня 2015 00:06
стоп-стоп-стоп. про ліцензії на пиво і касовій апарати, і заборону стихійної торгівлі на вулиці сільгосппродуктами - це все вимоги євроасоціації. Україна в односторонньому порядку взяла на себе зобовязання всі ці вимоги виконати. Те, що розчищають ринок для продуктів і товарів із європи - це зрозуміло. Але ж ви самі за це скакали на майдані. І самі цю нову банду привели до влади.
Анонім Показати IP 9 Липня 2015 22:17
Замечательно...Подняли комуналку. Люди крутятся как могут чтобы выжить, а у них забрали и эту возможность. Квартиры конфисковывать не будут, но машину или товар какой например отжать могут, на АТО.
Анонім до Анонім Показати IP 10 Липня 2015 00:08
яценюк сказав що це правильно і що так має бути. бо підкищуючи ціну він бореться із корупційними схемами. ми ж у європу йдемо і у нас не має бути корупції - тоді може колись нам дадуть безвізовий режим щоб їздити у європу. так що треба терпіти, "бо інакше путін прийде..."
Злочин століття Показати IP 10 Липня 2015 08:29
Гарно спрацювали. Просто З А М Є Ч А Т Є Л Ь Н О! МАЛАДЦИ.
Всьо хлопці Показати IP 10 Липня 2015 11:01
Чув шо будуть чистити мордяки інспекторам, чекайте на анонси)))