USD 40.15 40.65
  • USD 40.15 40.65
  • EUR 40.35 40.70
  • PLN 10.10 10.28

У мережу злили привітання Зеленського з Новим роком. Відео

31 Грудня 2020 22:13
Запис привітання з Новим роком від президента Володимира Зеленського оприлюднили в мережі за кілька годин до його офіційної трансляції на телеканалах.

Привітання опублікували в Instagram klymenko_time.

Запис триває майже 15 хвилин.

Спочатку президент йде у сутінках до Маріїнського палацу. У дворі стоять солдати почесної варти. Глава держави заходить в будівлю, піднімається сходами і заходить до зали, де на нього чекає багато дітей.

Привітання проходить у форматі спілкування з дітьми. Зеленський відзначає, що в 2020 році Україну чекало кілька випробувань, зокрема авіакатастрофа лайнера МАУ в Ірані, лісові пожежі, повінь на Прикарпатті, пандемія коронавірусу і ін.

Також він розповів дітям про звільнення полонених, процентні ставки на кредити для бізнесу, інфраструктурні проекти, спортивні успіхи українських стронгменів і футболістів. Зеленський у розмові з дітьми згадав про перемирʼя і загиблих військових, а також померлих діячів культури.

Після зі зверненням до українців виступили діти, які побажали щастя, миру, побороти коронавірус, а також посадити всіх злочинців до вʼязниці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Діти? діти побажали Показати IP 31 Грудня 2020 22:34
???
Діти кого треба Показати IP 31 Грудня 2020 22:51
?
Піа Ніна Показати IP 31 Грудня 2020 22:57
А про мене забули?!!
Анонім Показати IP 31 Грудня 2020 23:52
Басні дітям травить.
Рабин Ізаур Показати IP 1 Січня 2021 02:24
Не смотрю Зеленського, бо він не наш, і не ваш. Ха ха ха, він свій, сам собі на умі, а ума в нього ціла палата. Шкода вас.
Ірина Показати IP 1 Січня 2021 02:28
Який бридкий цей кловун
Ірина Показати IP 1 Січня 2021 02:31
Ще надіється дітям задурити голівоньки, злодій і брехун! Навіть Петро був кращий.
Анонім до Ірина Показати IP 1 Січня 2021 16:05
чим твій педро був кращий?
Дмитро Показати IP 1 Січня 2021 02:37
ХАРЬКОВСКАЯ, КУПЯНСК правильно! правдиво! без пафосу!
Ірина до Дмитро Показати IP 1 Січня 2021 13:13
Чим петро кращий?
Я Показати IP 1 Січня 2021 07:24
а хто ще може слухати той гон без сміху або йобів???діти
борис Показати IP 1 Січня 2021 08:31
бред кукольний
Їван з Гнідави Показати IP 1 Січня 2021 09:00
Президент впав в дитинство !
Слава Показати IP 1 Січня 2021 09:31
Кому як не дітям можна розказувати казки ? Хто йще як не діти повірить ?
Народна прокуратура Показати IP 1 Січня 2021 09:32
Цікавий натяк на те, що надія у нього залишається лише на дітей. Видно, Президент уже махнув рукою на дорослих, яких нічим не зміниш і які завжди усім незадоволені, не бажаючи критично оцінити себе самих.
Суддя до Народна прокуратура Показати IP 1 Січня 2021 19:55
Реально ці 73% Зебілів - дятли.. Дітям - дитинство, а не казки дурня Зелупи...
Александр Показати IP 1 Січня 2021 09:43
Как бывший квн-щик должен помнить , что всякое выступлении с привлечением детей провалное.
Активіст до Александр Показати IP 1 Січня 2021 10:11
Далі немає куди провалюються. Дно досягнено. Тільки діти батьків з охфісу призидента змушені це слухати.
так таки так до Александр Показати IP 1 Січня 2021 10:28
взагалі до 12 год ночі в нормальних сім.ях діти сплять! а його бредом хай захоплюються 73% та зеботи
Анонім Показати IP 1 Січня 2021 10:38
Клоуна в очередной раз унизили)
Читач Показати IP 1 Січня 2021 10:40
Виступ супер!! Сказав все правильно.А вам всім дуже важко вгодити. За один рік зробив більше ніж 'папередніки'.
Тарас до Читач Показати IP 1 Січня 2021 11:16
Вам пора до лікаря!
До читача до Читач Показати IP 1 Січня 2021 11:29
В тому то і справа, що не зробив, а наробив - багато чого безглуздого наробив, коли попередники таки щось зробили!
Игорь до Читач Показати IP 1 Січня 2021 13:47
Что Сделал Конкретно ...???? Газ по 3 грн ..как обещал ..!)?
Суддя до Читач Показати IP 1 Січня 2021 19:58
Читач, ти те саме зілля, що і Зелупа куриш??
Іван до Читач Показати IP 1 Січня 2021 21:16
Не хочеться Вас принижувати, але схоже що у Вас немає мозгів як і в цього недоумка-недопрезидента. За 18 місяців свого керівництва , він тільки й займається тим, що руйнує державу та нашу незалежність. Вам може не подобатися Порошенко, але його вітання було вітанням державника і політика, а не цей брєд який влаштував Зеленський, вихваляючись перед маленькими дітьми не існуючими успіхами.
Украинец Показати IP 1 Січня 2021 11:05
Только начал смотреть, не смог, выключил эту блевотину... Ты, сука нормально поздравить не можешь? КВНщик сраный...
Солдат до Украинец Показати IP 1 Січня 2021 15:24
Який ти нафіг українець?
Принизили Показати IP 1 Січня 2021 11:27
Чому все так безтолково з дисципліною, з мораллю?
Читач і аналітик. Показати IP 1 Січня 2021 12:29
Ми всі нарешті побачили справжній розумовий і професійний потенціал Зеленського у відповідальний момент. Це саме його інтелектуальний рівень, розповідати казочки діткам, саме в такому віці.
Сльоза до Читач і аналітик. Показати IP 1 Січня 2021 14:05
Хто це дивиться на мене Iз Самсунга на стiнi? Це Зеленський, наш рiдний Зєля Усмiхаеться менi. ... ... Як я граюсь, запитає, Чи ходжу у дитсадок. Зєля добрий був, я знаю, Вiн любив усiх дiток.
Іван Показати IP 1 Січня 2021 12:56
Все правельно згадав,рік був тяжким!Ще Медведчук,Юля,Порох,.... «роблять свої добрі справи»
666 Показати IP 1 Січня 2021 14:33
Народ хотів видовищ і продовження банкету? Він їх отримав))
Сірий Показати IP 1 Січня 2021 15:00
Дід Панас відпочиває, порівняно з казкарем Зеленським
Александр Показати IP 1 Січня 2021 18:33
Все что я увидел это 15 минут цирка!Переплюнул всех президентов!!!Я в шоке!
Надія Показати IP 1 Січня 2021 19:12
Цікаве,нестандартне привітання.Не подобається-слухайте Путіна!
Народна прокуратура Показати IP 1 Січня 2021 21:09
Читаю коменти і розумію, що все-таки надія на наших людей є. Безумовно, виступ був розрахований не на дітей - і в силу озвучених речей, і в силу пізнього часу трансляції. Це була "мова Езопа". Велика кількість громадян зрозуміла скритий підтекст виступу, а решті раджу: намагайтесь думати над тим, що бачите і чуєте, намагайтесь оцінити і співставити, осмислити і зрозуміти. А якщо не в змозі щось осягнути, то не треба спішити строчити дебільні коменти і виставляти свою дурість на загал.
124 до Народна прокуратура Показати IP 2 Січня 2021 06:23
думай Те! спасибі, милий прокурор, що не втрачаєш надії в нас! в нас, в велику кількість громадян, що спішать строчити дебільні коментарі та не розуміють 'Езопової мови' піаніста. дякую, добродію!
Народна прокуратура Показати IP 2 Січня 2021 11:56
До 124. Віра стосується не Вас, а тієї більшості, хто негативно оцінив Ваші та подібні їм коментарі
азіров Показати IP 2 Січня 2021 13:26
верніть Яника!!!
111 Показати IP 2 Січня 2021 21:03
Те що дорогі строяця правда куди неглянь дорогі роблять Мости також Попередні всі влади тількі обіцяли а цей хоч щось але робить Але душать ньго всі бо телеканали всі куплені і нам втирають те що вигідно Але людина яка має свою голову і свій розум і очі то він побачить І дорога і мости і швидкі нові по всіх лікарнях А людина. Якій ця влада помішала красти нічого хорошого нескаже
333 до 111 Показати IP 2 Січня 2021 22:46
То ВЕЛИКЕ КРАДІВНИЦТВО!!!Кілометр дороги подорожчав в три рази ... так навіть янек не крав.
112 Показати IP 3 Січня 2021 01:17
Так Яник і неробив
55 Показати IP 3 Січня 2021 11:37
Діти в ролику Зеленського не просто діти, а діти, які професійними акторами. Дивує інше, як ще багато людей захищають Зе і тд. Невже вам ше не дійшло, що не дбає він про вас і дбати не буде. Все ждете манни небесної, ждіть. Чого так погано живемо, бо самі лохи
Вячеслав Показати IP 7 Січня 2021 21:11
Жаль что голосовал за него!)))