USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

У міністерстві пояснили, як по-новому нараховують субсидію

23 Серпня 2016 09:59
Під час оформлення субсидії безробітним українцям зараховують 2 прожиткових мінімуми. Це дозволяє боротися з зарплатами в конвертах.

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, - пише Урядовий портал.

«В Україні немає людей, які отримують доходи менші за офіційний прожитковий мінімум. Логічний висновок: такі молоді люди або не хочуть працювати, або просто приховують свої доходи. Але вони претендують на субсидію», - говорить міністр.

З 1 травня субсидію безробітним українцям працездатного віку оформлюють з врахуванням доходу в розмірі 2,9 тисяч гривень.

«За обсягом субсидія, скажімо, у вчительки, яка чесно сплачує податки, не повинна бути меншою, ніж у тих, хто не декларує жодної копійки доходу, але споживає газ, світло на рівні з іншими. Зарахування до сукупного доходу двох прожиткових мінімумів дещо вирівнює ситуацію. Змушує офіційно непрацюючу особу сплатити більше коштів за спожиті послуги, оскільки субсидія в неї зменшується», – наголошує Рева.

З його слів, тіньова економіка становить 40% ВВП України. Це майже 200 мільярдів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Луцьк Показати IP 23 Серпня 2016 10:26
Зарплати в конвертах в Міністерствах отримують!!!! А простий народ буде за комунальні послуги по 10 тис. платити!!!! ІД*ОТИ!!!!!!
Гройсман Показати IP 23 Серпня 2016 10:33
До повного щастя потрібно ще податки нараховувати підприємствам, власниками яких є офшорні компанії, виходячи з фіксованого прибутку, встановленого кабміном. Ну наприклад встановити для них рентабельність 40% і звідси танцювати. Дивись і ті 200 млрд тіньових "освітлиться". Для такого шпеціаліста як Рева і йому подібні - нєпаханноє полє, впєрьод.
Лучанка Показати IP 23 Серпня 2016 11:19
Правильно. Працюють за кордоном, займаються бізнесом купи-продай незареєстрованим, в селах мають комбайни,трактори,машини заробляють ними гроші раз. держать по 5 корів і 50 свиней ,а кури і пти ці не сочесть, города мають по 20 га пшениці продають по 40 тонн однієї,цукру по 300 мішків, а податків нуль платять.А ви скажеже ви працюєте.А ви знаєте,як я працюю на німецькому заводі від ранку до смерканкуу і плачу податків 1200 грн. на вас же. Вас ніхто в шию не ганяє правцєте собі коли хочете, в як хочете.
анонім Показати IP 23 Серпня 2016 11:50
Самі же скорочують а патім ніхто працювати не хоче кажуть.Вони ще хужі путіна .за комунальни долги позабирають квартири,землю і стануть повноцінними власниками України.Кожному депутату повертають витрати на квартиру за який х.......хай нам вертають всім так всім
М Показати IP 23 Серпня 2016 11:53
Ви там вінницькі взагалі страх втратили?!
Ж до М Показати IP 23 Серпня 2016 16:19
Восени подивимось...
Село до Лучанки Показати IP 23 Серпня 2016 16:02
Милості просимо в село. Попробуй дурепа 5 корів видоїти, або 50 свиней покормити. Це тобі не по Там Тамах з візочком бігати.