USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

У Мінську почався жіночий марш: силовики затримують людей

26 Вересня 2020 18:05
У центрі Мінська зібралися учасниці жіночого маршу, від початку акції силовики розганяють та затримують людей.

Про це повідомляє білоруська служба «Радіо Свобода» і TUT.BY, пише «Європейська правда».

Акцію зібрали як «репетицію народної інавгурації» Світлани Тихановської.

Основна колона йде проспектом Незалежності, туди сходяться люди з прилеглих районів. У різних місцях силовики без розпізнавальних знаків та невідомі у цивільному хапають учасників акції та випадкових перехожих.
Найбільше затримань сталося біля Комаровського ринку, де жінки збиралися перед акцією.

Більшій частині людей вдалося сформувати колону та дійти до проспекту Незалежності. Вже там, у районі площі Якуба Коласа, знову почались затримання, саму станцію метро закрили.
Затримали, а потім відпустили журналістку «Єврорадіо» Юлію Мотузову та журналістку Белсату Марію Гриц.

Cеред ЗМІ, які прийшли висвітлювати акцію, також співробітники Russia Today, їм гукають «Чемодан-вокзал-Росія».

Вигукують також «Віддайте нашу Машу» (Марію Колесникову, соратницю Тихановської).
Нагадаємо, 23 вересня Александр Лукашенко таємно провів церемонію інавгурації. Після цього білоруська опозиція закликала до безстрокової акції непокори Лукашенку.

Увечері в Білорусі почалися масові акції протесту. Правоохоронці жорстко розганяли людей, у Мінську застосували водомети і перцевий газ.

Низка країн світу заявили, що не визнають Лукашенка легітимним президентом Білорусі, зокрема і Україна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Радыё радые Показати IP 26 Вересня 2020 18:15
Піде дощ і протест у каналізацію змиється.
Кхкх до Радыё радые Показати IP 27 Вересня 2020 13:28
Каналізація для тебе і тобі подібних глистів. Ти на людину тільки здалеку схожий.
Ой вей Показати IP 26 Вересня 2020 20:02
А мужики где, под юбками что ли ?
Старий анекдот Показати IP 26 Вересня 2020 21:13
ГКЧП чому програли? Бо серед організаторів не було євреїв! А в сябрів є?
Вай вай Показати IP 26 Вересня 2020 21:28
Протести жінок, то один з кроків кольорових революцій,все згідно методичок по книжках Джина Шарпа. Є заводіли, які цим цирком рулять, читаєш і дивуєшся, що тим людям бракує....
123 до Вай вай Показати IP 27 Вересня 2020 13:25
Дурні люди, не хочуть жити скотинами ... От ти, то друге діло, пайку получив, потявкав, і щастя тобі і твоєму хазяїну.
Вай вай до 123 Показати IP 27 Вересня 2020 15:17
А що досі жили скотинами, в чому це виражається? Чи треба що б з факелами по Білорусії ходили? Щоб виробництво закривалось, щоб Європі був ринок збуту, чи треба такий розгул корупції, щоб аж шкалило.
123 до Вай вай Показати IP 27 Вересня 2020 21:04
таракан продав Білорусь ботоксній крисі, навіть зараз 1, 5 млрд. $ виклянчив. А загальний борг Білорусі перед паРашою десятки міліардів доларів, а крім того субсидування економуки дешевим газом і нафтою. І ринки збуту для їхніх товарів тільки в рашці. І промисловість і газову трубу тараканище продало пуйлу, - ОСЬ І ВСЕ Білоруське щастя. Все продано і всі продані, тільки одна команда пині, і Білорусі немає, від слова зовсім. Добре хоч зараз голови попіднімали, хоча напевно вже пізно. А гомосовєтікусам завжди в стойло хочеться, бо то худоба.
Вай вай до 123 Показати IP 28 Вересня 2020 00:24
А які ринки збуту будуть в Європі, а ноль. Вони про свої інтереси дбають. Економічні і торгівельні відносини прерогатива добробуту людей в державі, а не просто ляпання язиком. Треба цікавитись, як відбуваються економічні стосунки з євросоюзом, а тоді щось говорити
12345 до Вай вай Показати IP 28 Вересня 2020 12:35
Економічні інтереси і продажа в рабство з потрохами, то є кардинально інші речі. таракан для Білорусі вибрав продаж з патрохами, тут сказати й нічого.
Анонім до 123 Показати IP 28 Вересня 2020 11:13
так краще щоб заводи позакривали щоб роботи не було людям щоб корупція аж цвіла . як в нас . щоб виїжали всі на х.. з країни на заробітки. зате з європою.... чи під..
12345 до Анонім Показати IP 28 Вересня 2020 12:38
Краще так як в Польщі, яка клала на совдепію, і вже довгий час в неї ВВП на душу населення більше ніж ВВП в паРаші. Тільки вдумайтесь, країна яка живе на с/г господарстві має більше ВВП ніж газо, нафто, золото, алмазо, і т. д. добуваюча "мегадержава", ВДУМАЙТЕСЬ! ОТ ТАК КРАЩЕ, А НЕ В СОВКОВЕ СТОЙЛО!
Я Показати IP 27 Вересня 2020 06:18
тупі баби..коли вже мізки включать..
Слава Показати IP 27 Вересня 2020 10:00
Схоже, що чергова кольорова революція зазнала поразку. Це для організаторів поганий знак, а для мільйонів людей в Білорусії - стабільність, порядок і впевнкність у завтрашньому дні.
Мир до Слава Показати IP 27 Вересня 2020 13:27
Навпаки. Ця революція Білорусі спутала всі карти останнім диктаторам Європи. Білоруси із мовчазного стада перетворюються в народ ... пИНЯ вже відчув петлю на шиї, скоро знову в бункер втіче.
Я до Мир Показати IP 28 Вересня 2020 06:49
народ - це стадо під керуванням варшави і прибалтів...