USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У міськраді відповіли на петицію про McDonalds

21 Лютого 2016 16:58
Луцька міська рада не має права втручатись в господарську діяльність суб’єктів господарювання та врегульовувати договірні відносини з партнерами та контрагентами.

Така відповідь міської влади на прохання лучан запросити у місто компанію McDonalds, - пишуть Хроніки Любарта.

Нагадаємо, відповідну петицію опублікували 26 січня. Пропозиція зібрала понад 300 необхідних голосів.

У Луцькій міськраді зазначили, що умови відкриття закладу швидкого харчування на умовах франшизи McDonalds є у вільному доступі на сайті відповідної компанії в розділі «Як стати партнером МакДональдз».

«На сайті Луцької міської ради (в тому числі у розділі «Інвесторам»), періодично в газеті «Луцький замок» для суб’єктів господарювання пропонується ряд можливостей для реалізації своїх бізнес-проектів, одним з яких може бути відкриття вищезазначеного закладу харчування (проведення земельних торгів (аукціонів) щодо продажу земельних ділянок та з продажу прав оренди земельних ділянок, перелік вільних нежитлових приміщень міської комунальної власності для передачі в оренду або продажу на конкурсних засадах)», - йдеться у відповіді на петицію.

Відповідно до чинного законодавства, Луцька міська рада не має права втручатись в господарську діяльність суб’єктів господарювання та врегульовувати договірні відносини з партнерами та контрагентами.

Однак, запевняють у міськраді, прохання взяли до уваги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Франчайзер Показати IP 21 Лютого 2016 17:30
Вірно відповіли. Чому міськрада має будувати те що невигідно жодному підприємцю який вміє рахувати гроші? Якби бізнесмени бачили б в цьому зиск то давно відкрили б даний фастфуд
анна Показати IP 21 Лютого 2016 17:58
Макдональс не відкривають в містах з таким населенням як Луцьк, такі умови франшизи
вот до анна Показати IP 21 Лютого 2016 18:11
Кременчук і Рівне мають McDonalds, населення в яких подібне до Луцька
ще не зовсім свідоми Показати IP 21 Лютого 2016 18:46
Основна умова створення Маку - у місті має бути мінімум 250 тис. жителів. Кременчук і Ріне таку кількість мешканців мають. А Луцьк -ні.
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2016 18:56
Емоподібна та інша маргінальна студо/школота не має куди ходити "на лабутенах" і в обсосаних штанах? Дивні цінності - будем жерти бургери, бо ж далеко не кожен вміє зварити смачний борщ
валік до Лучанин Показати IP 22 Лютого 2016 13:13
заздрісним полішукам палає анусай? емопобідний), субкулькутури років вже 10 як немає.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 19:23
в люцьку треба створити раманюкодональдс. працювати там буде мерія почергово , як на панщині
Коміки Показати IP 21 Лютого 2016 19:41
Яке ж шарлатанство ця петиція і багато ій подібних. Хай хтось з тих, хто там підписався, візьме кредитик тисяч так з 500 у.о. І відкриє))) франшиза доступна любому-рябому. Тільки от бізнес-план в нашому місті точно не зійдеться: то долар скакне через рік до 40, то податків нових понапридумують, то мер істи заборонить по окремих днях... Удачі
ааааааа Показати IP 21 Лютого 2016 19:48
даю 120% шо кожен там був і ще піде хай там хренова не корисна їжа але раз в місяць можна сходити адже мова не йде там кожен день харчуватися
Анонім до ааааааа Показати IP 21 Лютого 2016 21:27
був у маку 2 рази в житті: один раз в Канаді ради інтересу, один раз в Києві на вокзалі, бо не було часу щось інше шукати. РЕЗУЛЬТАТ один - кака за невідповідні гроші
Руслан Показати IP 21 Лютого 2016 20:49
Спок. Скоро буде у нас мак. Якшо цю тему так мусують , напевно вже хтось-шось рахує. Якщо побудують напротязі року - зі всіх хто казав що то не вигідно по картошці фрі з великою колою :)
МакШлак Показати IP 21 Лютого 2016 21:04
вам мало чебуречних з шаурмою??? може мало пиріжків сможених на місячній оліїї? чи можливо мало в місті чікеннагітсів та роялбургерів???
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 21:04
Блін, МакДоналдс - прідєл мєчтаній. Смішно Кому потрібна та вбивча їжа.
Рогі Яцилап Показати IP 21 Лютого 2016 23:22
Даєш петицію Романюку. Всіх дурнів Луцька - в космос)
Ая Показати IP 22 Лютого 2016 05:43
шокований тим, що серед українців є ще такі, які мріють їсти смердячі чорт зна чим і з чого страви. Дивно теж, що ніхто не думає про відкритя бару в якому подаватимуть найсмачніші з смачних українські страви. Українська кухня і страви славляться ро всьому світі: вареники, галушки, кнедлі, деруни, налисники, борщі і інші страви...Згадайте тільки мамину кухню і попросіть матусю щоб насмажила січеників або спекла пиріжків з сочевицею.....Смачного зичу.
коля до Ая Показати IP 22 Лютого 2016 13:14
хтось в губу піндоського отруйного бургера навмисне пхає? вареників і їм подібного і так вистачає де поїсти. в чому проблема, хотіти ж це безкоштовно, ні?
Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 10:41
дайош мак Гавчик !!!!!. на вулиці не буде бродячих четвероногих