USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«У них не було шансів», – працівники банку про грабіжників

28 Січня 2017 11:28
Працівники банку переконують, що спроба пограбувати відділення банку у Луцьку за допомогою лома, пістолета і гранати з самого початку була приречена на провал.

Зловмисники зайшли в перші двері, які можна відкрити за допомогою банківської карти, в коридор, де знаходиться термінал самообслуговування і за допомогою лома намагались видерти звідти гроші.

Як повідомляють у прес-службі волинської поліції, при спробі затримання зловмисників, останні почали стріляти у правоохоронців та погрожували підірвати гранату, як виявилося згодом небойовою.

Для затримання злочинців співробітникам управління охорони довелося застосувати табельну вогнепальну зброю. Затриманні дістали поранення нижніх кінцівок та під охороною доставлені у лікарню. Ніхто із правоохоронців не постраждав.
Служба ДСО прибула дуже оперативно і відразу викликали на підмогу патрульних.

Відкрито кримінальне провадження за правовою кваліфікацією розбій - ч.3 ст.187 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від семи до дванадцяти років позбавлення волі, із конфіскацією майна. Триває досудове розслідування. Затриманими виявилися 19-річний та 22-річний мешканці Луцького району, один із них раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

За станом на 11:15 з дверей витирають реактив, за допомогою якого знімають відбитки пальців. Банкомати працюють в звичайному режимі, жодних візуальних пошкоджень не помітно.



Поруч, на снігу, лишились плями крові.

До слова, працівники банку вважають, що пограбувати банк з «нехитрим арсеналом» зловмисники просто не могли.

Кажуть, потрапити зловмисникам у відділення вночі не вдалось. Натомість, на ранок працівники не могли відкрити двері через проблеми з замком.

Нагадаємо, луцькі ЗМІ повідомляли про спробу пограбування банку, яка трапилась близько 5 години ранку у Луцьку. Натомість згодом з'явилася інформація, що зловмисники намагались дістати гроші з банкомату. Обставини та деталі встановлюють слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
луцький Показати IP 28 Січня 2017 11:35
Хто така Самооборона? Хто такий той Ніколайчук? Яке вони мають право робити якісь огляди коли все зробила служба охорони і поліція там була?! Йде слідство, а вони вже все розтрубили на сайтах і у соцмережах! Коли вже припинять діяльність тих всяких самозванців, дістали вони вже всіх! Нероби!!! Де вони офіційно працюють?! До банкоматів ніхто не мав діла, а всередені "трусили" термінал!
Анонім до луцький Показати IP 28 Січня 2017 13:31
Самооборона захищає спокій лучан.Згідно чинного законодавства мають право затримувати підозрюваних у злочині чи порушенні.
777 до луцький Показати IP 28 Січня 2017 15:33
яке тобі діло до самооборони? чи ти бувший мусор?
Іван до 777 Показати IP 29 Січня 2017 09:49
Неприємно коли всяка гопота Діфото, Лекси, лексуси враз стали вершителямм людських доль. Їздять озброєні по місту, б'ють з їх слів морди, рішають неугодних. А поліція патрульні, то шмаркаї з гонором. Добре що ще достатньо нормальних городян, що ставлять на місце
---- Показати IP 28 Січня 2017 11:40
А що в сейфі були гроші??? А інкасація тоді для чого ???
Правда Показати IP 28 Січня 2017 11:50
Охорона фірма ?викликала патрульних? Мда як завжди піар патрульних!!!!! (((( Спрацювала ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ без допомоги патрульних тому що патрульні так спішили що аж лоб в лоб зійшлись на ковельській Пишіть правду!!!!!!
Зайчик Показати IP 28 Січня 2017 11:58
В нас зараз лихі 90-ті,а самооборона і активісти це сучасні бандитські угруповання
Маразм Показати IP 28 Січня 2017 12:10
Та вони термінал хотіли пограбувати а не банкомат !! охорона фірма спарацювала?? На місце першими приїхали Поліція охорони і ними були затримані злочинці пока як пише верхній коментатор патрульні вальнулися лоб в лоб на ковельській!!!! Що ви за тупізну пишите перевірте спочатку всі факти потім щось пишить !!
Обурення Показати IP 28 Січня 2017 12:53
"Патрульні вальнуляся лоб в лоб" бла бла!!! Правильно: КОЛИ СПІШИЛИ НА ДОПОМОГУ! Кожен з вас знає, яка слизька дорога і як важко справитись з керуванням! Це звичайний людський фактор! Поліція, в першу чергу, охороняє ваш спокій!!! Тому перестаньте розводити балаган і обсирати патрульних!!! Вони теж люди і ризикують своїм життям, поки ви спите спокійно!!!!!
вася до Обурення Показати IP 28 Січня 2017 14:19
ніколайчук то ти писав? Воїн з котиком млять. Всю самообороню і ментів в армію для початку. Роблять собі піар на чужій роботі, дармоїди.
123 до Обурення Показати IP 29 Січня 2017 01:43
Дуже хочеться відчути активну роботу патрульних і допомогу громадянам в районі ТАМ -ТАМУ !!!!! Щось все менше спокою ..........
мойша Показати IP 28 Січня 2017 12:57
Чому них не застрелили ???
Анонім 100500 до мойша Показати IP 28 Січня 2017 14:42
Тому що у нас не Америка
сс до мойша Показати IP 28 Січня 2017 15:23
них? телє з Ковлє?
філологія до мойша Показати IP 28 Січня 2017 17:22
Жителям півночі області - і понаїхавшим полісянам - тримайте. Давайте дітки провідміняєм займенники: н. | я | ти | — ми | ви р. | мене | тебе | себе | нас | вас д. | мені | тобі | собі | нам | вам 3. | мене | тебе | себе | нас | вас 0. | мною | тобою | собою | нами | вами м. | (на) мені | тобі | собі | (на) нас | вас
до обурення Показати IP 28 Січня 2017 13:48
Ти,себе не можеш захистити,СМАРЧКАЧУ,крім селфі і піару.
Андрій Показати IP 28 Січня 2017 13:56
самооборону потрібно розформувати давно, оскільки є державні органи уповноважені на захист населення. а без понятих по визову(як в дам з публічних домів) якось обійдемось. ато якась самооборона оглядає місця події, незрозуміло як деякі речі там з’являються і зникають. з самообороною можна домовитись шоб почистили місце злочину. ТЕАТР АБСУРДУ І КОГНІТИВНИЙ ДИССОНАНС
андрій. Показати IP 28 Січня 2017 14:14
Самооборорона, пиляє місцевий бюджет, і ніхіра неробить крім піару, громадська організація ледарів і дармоїдів.
сс до андрій. Показати IP 28 Січня 2017 15:24
коментар було видалено
1312 Показати IP 28 Січня 2017 14:22
Такі страшні бандити мали зброю погрожували і нічого не зробили граната аж ніяка - а можливо це мусара в ритмі останніх подій приїхали всіх постріляли підкінули коли побачили що пахне як вони і тепер захищають себе??? Наявність зброї і застосування це різні речі а так як банки грабують людей ще треба вміти - так що...
Петро до 1312 Показати IP 28 Січня 2017 17:10
Що б ти робив на місці того ДСОшника коли якесь малолітнє чмо кидає тобі під ноги гранату? Віни все правильно зробили, а "нові патрульні" о*****алися б і повтікали як було у вересні минулого року.
Юрист Показати IP 28 Січня 2017 15:33
Добре що ще є ДСО, є на кого сподіватися. Нероб в камуфляжах - у військкомат. Поліція з часом навчиться працювати.
Коля Показати IP 28 Січня 2017 16:41
Банки в мільйони разів більше пограбували людей... Чому не написали хто вони? Звідки ? Скільки їх було?
Дядя Вадя Показати IP 28 Січня 2017 20:27
Умнікам, які вважають що "нероби в камуфляжі" "пиляють бюджет". По-перше, ці нероби місцями заробляють за основним місцем роботи ЗП, вищу середньої по місту. По-друге, бюджет міста не фінансує Самооборону, хіба інколи бензин дає. А по-третє - Самооборона керується законом України про громадські формування (чи як його там), і якби вони на місці події "наробили ділов", вже б давно було б відкрите кримінальне провадження. Тому ваші домисли тримайте при собі.
Луцьк Показати IP 29 Січня 2017 00:18
Оце у нас закони. Пограбував термінал від 7 до 12, побив людину так, шо вона в Комі дають 7 років. Просто чудово.
Анонім до Луцьк Показати IP 29 Січня 2017 10:00
"дає" не закон ,а суд