USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Польщі за півтора року померли майже 800 українців

5 Липня 2019 07:40
За останні півтора року на території Польщі померли своєю смертю або загинули 794 громадянина України. Такі дані озвучила керівник консульського відділу посольства України в Польщі Світлана Щур, повідомляє Укрінформ.

«По всій території Польщі в першому півріччі 2019 року померло 255 громадян України, у 2018 році – 539 громадян», – сказала Щур.

За її словами, найбільше смертей українців у Польщі пов’язано зі станом здоров’я, зокрема серцевими й онкозахворюваннями. Нерідкі випадки загибелі в ДТП, бувають також смертельні випадки на виробництві.

До лосва, нещодавно у Польщі помер 28-річний волинянин Олександр Орищук з села Радехів Любомльського району, який перебував на заробітках. У юнака обірвався тромб в голові, стався крововилив. У Варшавській лікарні його прооперували, але врятувати хлопця не вдалося,
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
436 Показати IP 5 Липня 2019 08:26
і війни не потрібно (((
Анонім Показати IP 5 Липня 2019 08:49
З такими умовами праці і по 12 годин робочий день - це тяжко. Потім боком вилазить та польща.
Анатоль. Показати IP 5 Липня 2019 08:51
Як казав один поляк:" я вам не погодинно а посекундно плачу за роботу!"
анонім Показати IP 5 Липня 2019 09:09
бо працюють як раби на плантаціях і в спеку і в холод. щоб копійчину додом привезти. отак ми європі потрібні як раби. дуже шкода наших простих людей.за яких держава не думає зовсім. викручуйся як хочеш.
Бомж Показати IP 5 Липня 2019 09:53
До лосва, нещодавно у Польщі
Поліщук Олександр Ми Показати IP 5 Липня 2019 11:34
90% усіх цих смертей, що не тільки у Польщі трапились з українцями та у нас в Україні, це алкоголізм в Україні. Нетрезві українці: - сідають за кермо автотранспортної техніки; - будують; - лікують людей; - потопають у водоймах; - гинуть у ДТП; - виразкові хвороби шлунку, серця, печінки та зокрема як вийняток онкозахворювання.
я до Поліщук Олександр Ми Показати IP 5 Липня 2019 13:12
хвороби серця і шлунку якраз там і загострюються. бо робота адська. ще й в таку спеку.Ні??! та поїсти як у дома думаю мало в кого виходить.