USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Шацьку водійка на «бляхах» збила велосипедистку

30 Грудня 2017 15:59
Надвечір, о 16 годині 29 грудня в центрі Шацька на перехресті вулиць Шковороди та 50 років Перемоги сталася ДТП.

Про це повідомляє Район.Шацьк.

Про обставини дорожньо-транспортної пригоди розповіли у Шацькому відділенні поліції. Жителька міста Любомль, гр. Л, 1988 р.н., керуючи автомобілем «Renault Megane Scenic» на польській реєстрації, грубо порушивши правила дорожнього руху, скоїла зіткнення з велосипедисткою, жителькою селища Шацьк, 1958 року народження. Жінка на велосипеді виїхала з другорядної дороги, але не надала переваги в русі автомобілю, яким керувала любомльчанка.

Внаслідок ДТП шачанка серйозних травм не отримала, але з гострою реакцією на стрес та з діагнозом ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, серцево-судинний ризик, серцева недостатність госпіталізована у терапевтичне відділення Шацької ЦРЛ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Пилип Показати IP 30 Грудня 2017 17:30
Що таке "водійка" ?
ага до Пилип Показати IP 30 Грудня 2017 21:38
мавпа з гранатою
ігор луцький Показати IP 30 Грудня 2017 17:54
... грубо порушивши правила дорожнього руху, скоїла зіткнення з велосипедисткою... Жінка на велосипеді виїхала з другорядної дороги, але не надала переваги в русі автомобілю, яким керувала любомльчанка.Получаєтся,що винувата водійка,тому що на бляхах?А іншим учасникам дорожнього руху можна не дотримуватись пдр.?
Віталій до ігор луцький Показати IP 30 Грудня 2017 23:35
Ну да, з якого цe часу, рухаючись по головній дорозі, нe дати дороги учаснику руху, який рухається по другорядній є "грубим порушeнням правил дорожнього руху"?
Віталька Показати IP 30 Грудня 2017 17:54
БЛЯхарі, починайте кидати слюньми на захист ,,своїх‘‘
ігор луцький до Віталька Показати IP 30 Грудня 2017 19:05
В мене немає блях,але спробуй спочатку прочитати від початку до кінця,а потім дати свою оцінку.Слабо?
Віталька до ігор луцький Показати IP 30 Грудня 2017 19:24
А вдумливо прочитати мій коментар слабо? БЛЯхар не винен, нехай у захист йдуть, це ж один випадок зі 100!
ігор луцький до Віталька Показати IP 30 Грудня 2017 23:22
як зранку до вечора човпуть,то ви нічого не бачите.то на набереній 3 авто ,то на перемоги...
Віталій до Віталька Показати IP 30 Грудня 2017 23:29
Як жe мeні соромно, що ти мій тeска :( Що ти ліпиш.
Віталька до Віталій Показати IP 31 Грудня 2017 12:06
Віталік то не моє ім‘я, є такий фільм про прид.рка, бачив?
Пилип Показати IP 30 Грудня 2017 18:09
Немає слова "водійка". Водій збила.
він Показати IP 30 Грудня 2017 19:50
скоріше всього потрібно написати , що неадекватна шачанка на ровері збила бляху