USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Фінал Луцької ліги КВН: про що жартували і хто поїде в Карпати

8 Травня 2014 11:07
Фінал другого сезону Луцької Ліги КВН відбувся під девізом «Сміх заради миру», оскільки всі кошти, виручені за продаж квитків, організатори хочуть передати Луцькому батальйону національної гвардії, що зараз базується на сході України.

Зазначимо, дійство переносили двічі: спочатку хотіли організувати гру 5 грудня, але згодом перенесли на 20 лютого. Щоправда, в зв’язку з вбивствами активістів Євромайдану у Києві відмінили гру. І ось, 7 травня, фінал, все-ж, відбувся.

За чемпіонське звання змагались чотири команди: «ВДроВа», «Замок Любарта», «Чак Норріс» та «Позитивні віруси». Останні і вибороли першість.

Окрім кубку та медалей, переможці отримали путівку для всієї команди в Карпати від луцького туристичного салону «Я люблю світ», а також грошові призи, за які команди та організатори дякували благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці - Новий Луцьк».

Традиційно, команди зіграли чотири конкурси: візитку, розминку, капітанський «біатлон» та традиційну КВН-івську «музикалку». Останнє змагання було дещо незвичним, оскільки сценки для нього команди мали підготувати з кимось із луцьких зірок. Так, «Чак Норрісу» допомагав ведучий «Ранку нової Волині» Микита Чибар, «Замку Любарта» - луцький ресторатор Андрій Котищук, «Позитивним вірусам» - капітан команди «Акуна матата» Олена Довгалюк, а «ВДроВам», - ведучий Луцької Ліги КВН Ігор Приступа.

Оцінювало старання команд журі, до складу якого увійшли: голова громадської організації "Волинський актив молоді" Валерій Стернійчук, випусковий редактор Інформаційного агентства Волинські Новини Альона Трохимчук, фронт-мен гурту "Давня казка" Євген Чепіль, директор Тзов "ІРС Систем" Сергій Давидюк, екс-КВНщик, актор команди "Літри" Микола Дзямулич, директор Луцької ліги КВН Андрій Лев та начальник відділу мобільного зв'язку ВФ ПАТ "Укртелеком" Віктор Денисюк.
Серед жартів, які найбільше припали до вподоби луцькій публіці, були такі:

«У сім’ї ґудзиків трагедія – батька пришили»

«П’ятніца – развратніца, - кричав Крузо, втікаючи»

«Якщо твоя мама кличе з балкону їсти, значить ти - сільський мажор і в тебе двохповерхова хата»

«В мне 3 корови в хліві, і одна в хаті»

«Читаючи заповіт Шевченка, виникає питання: на кого він все-ж переписав хату?»

«В нас в селі низький рівень народжуваності бо люди забобонні: після заходу сонця нічого нікому не дають»

«В сім’ї фрезерувальника ковбаса пальцем пхана – рідкість»

«Для мене служба в армії, як захищений секс – нічого не відчув»

«Лєна любила матюкатись, а тому у РАЦСі на «да» нареченого відповіла в риму»

«Гопнік з кличкою кабан за тиждень до Пасхи не виходить з хати»

«До сільського голови на Вербну неділю зі словами «не я б’ю, верба б’є» прийшов Правий сектор»

«Дуже хитрий батюшка взяв в банку відразу три кредити: на ім’я Отця, Сина і Святого духа»

«В жінки «беркутівця» в сексі дві пози: лицем до стіни і мордою і підлогу»

«Батьки-приколісти назвали сина Єгова, щоб у нього на весіллі посміятись над його свідками».

Отож, згідно з сумою набраних балів, команди посіли такі місця

І місце - «Позитивні віруси»

ІІ місце - «Замок Любарта»

ІІІ місце - «Чак Норріс»

IV місце - «ВДроВа»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
8 Показати IP 8 Травня 2014 11:18
Так-так. у Львові міс проходить, Тут КВК, нормально. Про яку жалобу може йти мова,Хіба ж це люди в Одесі повмирали.Так і де Одеса, а де ми. Нема слів.
9 до 8 Показати IP 8 Травня 2014 19:30
ТА ШО Ж ЦЕ ЗА НАРОД ТО ТАКИЙ!!!!! Все життя в жалобі провели б!!!!!!!!
Юра Показати IP 8 Травня 2014 11:46
корнета було забагато, пісня дуже вразила, віруси молодці
був Показати IP 8 Травня 2014 12:12
Ведучий - це сором. Може у якості МС, КВНщика чи тамади він ОК - але тут він лажанув. напутав імена, забув як звуть Женю з Давньої Казки, жарти якісь дивні відсипав... Одним словом, йому є чому повчитись у Андія Зубенка, який веде Лігу КВН Волинь!!! А "Замок Любарта" - тягнули! Освистали суддів після Біатлону, коли хотіли спровадити зі сцени ВДРОВА...
Їжак до був Показати IP 8 Травня 2014 14:30
Чого рішення було на пользу Замку спочатку - бо у Дрова пж**ні жарти були...
9 до Їжак Показати IP 8 Травня 2014 19:32
В КОГО ??? В ТЕБЕ МОЖЕ???
мда... до був Показати IP 8 Травня 2014 14:58
За ведучого згідний.....а Замок команда сильніша за інших в рази але луцькій публіці потрібний гумор типу випустити живого півня....випити яйце....і так далі.....
Саша Показати IP 8 Травня 2014 14:34
До речі його і Волинські новини забули! Шось невезе чуваку. але може то і на краще ) Але пісня про Україну дуже класна була. Мені хотілось плакати
Масляков до Їжака Показати IP 8 Травня 2014 15:29
Якщо ти такий обізнаний,то які жарти були команди "В Дрова" не їхні?
Шось шарю. Показати IP 8 Травня 2014 15:35
Друзі,усе дуже просто.Луцькому залу завжди був привабливий сільський гумор.Поїхали б "Позитивні віруси" в Одесу в ПУЛ,то б навіть редактуру не пройшли б.Замок Любарта є сильнішою командою за це говорять їхні результати.Але в даному випадку в цьоу залі є переможцями команда з Суходолів.Віддаю належне команді "Чак Норріс"і "В дрова" хлопці достойно грали."Позитивні віруси" музикалка порадувала."Замок Любарта" візітка заслужено перше місце.
Sid Vicious Показати IP 8 Травня 2014 16:25
Конкретно на біатлоні "ВДрова" запустили анекдот про дівчину, яка не дає через поріг, котра дуже сподобалась залу. Проте це анекдот з анекдот.ру. Крім того, цю річ їм заборонили ставити редактори ще перед грою, а таке порушення, необхідно розуміти, повинне каратися. На жаль, голова журі піддався на тиск залу в даному питанні. Бо по факту Дрова таки мали йти зі сцени.
Sid Vicious Показати IP 8 Травня 2014 16:29
Ну і крім того, "Замок" сам винен, що залажав домашку, а "Віруси" повинні на руках носити Лену Довгалюк за перемогу.
Глядач Показати IP 8 Травня 2014 17:43
Смішно, коли ведучий новин виходить на сцену і грає клоуна. Це про Чибаря.
був до Глядач Показати IP 8 Травня 2014 18:27
А мені сподобалось)) достойно відповідав на підколи ведучого)) І про Богом забутий Аверс - це руль )))
глядач в адекваті до Глядач Показати IP 8 Травня 2014 20:06
тож Чибар - ведучий не лише новин! він веде і розважальну програму на Волинському! і круто жартує як по тєлЄку,так і в КВН. Микита - респект! У тебе ВЕЛИКЕ майбутнє.
Петьо до Глядач Показати IP 29 Травня 2014 17:59
То може це клоун грає ведучого новин???? У Чибаря саме гумористичні ролі - в крові, в генах.....
пщк хйл Показати IP 8 Травня 2014 19:20
Sid Vicious - кінь ссилку на анекдот, якшо ти так пишеш) а то так про кожну команду сказати шо жарти крадені)
9 до пщк хйл Показати IP 8 Травня 2014 19:36
ЯК ВИ ТАКІ РЕДАКТОРИ ЩЄ ДО ВИШКІ НЕ ДІЙШЛИ???
пщк хйл до 9 Показати IP 8 Травня 2014 19:57
я не редактор, а якшо начинаєш команду брудом обливати то докажи, а не п..ди в пусту.
9 до пщк хйл Показати IP 8 Травня 2014 20:02
вот вот... задумайтесь про себе .... як для початку))
7 до 9 Показати IP 8 Травня 2014 20:27
мені нема за шо задумуватись, а тим хто несе бред хай думають шо пишуть, якшо не можеш доказати то не пиши х..ню!!!
ВДроВа Показати IP 8 Травня 2014 19:44
Команда КВН "ВДроВа" дякує всім за чудову гру! Фінал проходив заради миру - пам'ятайте про це і не обливайте один одного брудом... КВН - це добра гра))
7 до ВДроВа Показати IP 8 Травня 2014 20:02
назарчік це до тебе звертаються)))) про..ав будь людино))) пул це не луцька ліга)))))))
Назар Пащук до 7 Показати IP 8 Травня 2014 23:42
Згоден ПУЛ це не Луцька Ліга)
Н Показати IP 8 Травня 2014 20:29
Назар Пащук, з...ець перестань гадити, проіграв будь людиною і перестань писать фігню!!!
Назар до Н Показати IP 8 Травня 2014 22:45
Хахахахаха клоуни) ніхто нічого не говорить) це єдине моє повідомлення пвд цією новиною
Мішель Тєло Показати IP 8 Травня 2014 21:34
Карнет..ведучий просто бомба!!! саме такий повинен бути..нестандартний-ЦІКАВИЙ!!!..а зУБЕНКо...це убогий)..молодий чоловік.а .одягається в костюми..як мій дід!!!
Оля до Мішель Тєло Показати IP 8 Травня 2014 22:34
Корнет і Зубенко -друзі, грали в одній команді, обоє круті чуваки, кожен по своєму цікавий
Анонимый Аноним Показати IP 8 Травня 2014 21:38
Ура! Парни в колготках на сцене! Я уж думал что об этом позабыли. А ведь стопроцентный ход)
ОманР НВК Показати IP 8 Травня 2014 22:06
Прикро визнавати але ліга в якій я брав старт померла і не має майбутнього : 1.Ліга в сім*ї якої після ігор є 100500 коментів шо всі падли,всі хрінові не може приносити результат; 2.Ліга в якої другий рік поспіль перемагає необгрунтований гумор - 1.сезон - команда в якої 95% матеріалу пошлого.2.сезон - команда, яка рве *зал луцької ліги* дурним нерозумним сільським гумором.(розумний гумор який заслуговує уваги є в одного це ПСЗ) 3.Ліга яка об*єднує тих хто злий на квн, яка не дала їм створити в ній особистість. Дуже круто коли тебе оцінює квнщик який вигравав 30ий фестиваль ліги мухосранська ! Це і присутнє в ЛКВ але там зал адекватний + місцями журі може блеснуть і ставити ті оцінки які реально заслуговують команди !
квн до ОманР НВК Показати IP 8 Травня 2014 22:37
назар, отож роби висновки в гуморі, шоб вигравати луцьку лігу треба або пошлий матеріал, або сільський гумор, а ваш статичний гумор заходить лише в одесі, якою ти так хвалишся
Назар до квн Показати IP 8 Травня 2014 22:49
я не можу))))) Я паходу креативний і маю дуже багато вільного часу)
Назар Пащук до квн Показати IP 8 Травня 2014 23:40
Тільки в Одесі? 1. Перемогли на фестивалі ліги "Н" 2. 3тє місце в 1.8 Першої Української Ліги КВН в рейтингу 4ті 3. 2ге місце в 1.4 Подільської ліги КВН 4. 2ге місце в рейтингу та в грі 1.4 Перша Українська ліга КВН (далі півфінал) 5. 3тє місце в 1.4 Луцької Ліги! (Не найкращий наш результат, але нічого буває на півфіналі відстріляємось!) 6. Володарі Літнього кубку Хрінників 7. Перемога на стадії 1.4 в лізі КВН "Махач" м. Полтава 8. 2ге місце 1.2 Луцької Ліги КВН 9. 1ше місце в 1.2 Першої української ліги КВН!!!!! 10. 1ше місце у 1.4 Міжнародньої Нововолинської ліги КВН "Н" 11. 1ше місце у півфіналі Подільської ліги КВН 12. 3тє місце у 1.8 Всеукраїнської ліги КВН "Торнадо" м. Чернівці 13. 1ше місце у півфіналі Всеукраїнської ліги КВН "Махач" м. Полтава 14. ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ КВН 15. СРІБНІ ПРИЗЕРИ ПОДІЛЬСЬКОЇ ЛІГИ КВН МЮ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 16. УЧАСНИКИ КУБКУ ЧЕМПІОНІВ МС КВН 17. ВОЛОДАРІ ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО КУБКУ КИЄВА 18. 1ше місце в 1.4 Всеукраїнська ліга КВН Торнадо м. Чернівці 19. Чемпіони ліги КВН Махач місто Полтава 20. 1ше місце в 1.4 Всеукраїнської Володимир-Волинської ліги КВН 21. 1ше місце в 1.4 Брестської ліги КВН 22. 1ше місце в1.2 ліги КВН "Торнадо" м. Чернівці 23. Срібні призери Луцької ліги КВН
Заслужений та досвіч до ОманР НВК Показати IP 9 Травня 2014 20:52
неадекватних коментів достатньо під різними новинами; колись бути КВНщиком було дійсно круто, і всі досягнення в різних всеукр. лігах давалися нелегко, Волиняки завжди були на передових позиціях, і не одна а кілька команд) виступ зірок показує, що є ще порох в порохівницях, і оцінювати нашу молодь мають право КВНщики з досвідом, які працювали старанно в свій час і дуже серйозно ставилися до кожної гри (навіть в лізі мухосранська, хоча раніше таких ліг не було, це зараз їх навалом), колись були серйозні ліги, навіть АКУ було не тим, яким стало зараз., і вихідцями звідти були відомі та імениті команди. Не було такої ср..ні яка зараз розвелась., заслужені і улюблені Літри , КПП, Лідери прокату, співочий Віограф, Західний вітер Котищука, Се Ля Ві - ось команди, які могли порвати зали і гордо ходити містом, знаючи що вони заслуговують на повагу, їх любили, їх впізнавали і їх пам'ятають. Але зараз не слід забувати, що метою ліги є виховання молодих талановитих колективів місцевого розливу, наголошую, ЛУЦЬКИХ (волинських) команд, тому й рівень не той, тому й гумор не такий рпофесійний, тому й вимоги не такі суворі, тому й рівень інший, тому й вартість запрошень інша, ПІДТРИМУВАТИ ПОТРІБНО РОЗВИТОК МІСЦЕВИХ, я так вважаю, а не переводити все в комерцію, пропоную краще, давайте і колишні і теперішні КВНщики знголоситися і переговорити з оргами ліги про те, щоб змінити лігу ще на краще,я не долучався до організації, але був на фіналі цього разу і зрозумів що потрібно допомогти відродити в луцьку дух суперництва, не тільки Замок Любарта повинен досягати вершин на вищому рівні, треба виховувати йому достойних конкурентів, підмогу врешті решт, заміну з часом, тому і замки і віруси і літри і всі всі всі долучайтесь до родини, не треба дати оргам закрити той проект який може розвивати наших талантів.)
Назар до Заслужений та досвіч Показати IP 10 Травня 2014 12:33
Достойно ми за
Грав з Камизяками Показати IP 8 Травня 2014 23:35
1)По ведучому багато питань.Забагато тексту.Не можна порівнювати Зубенка і Приступу.Це зовсім різні особистості.Маю на увазі на сцені.2)Ліга дійсно померла.3)Хто знає внутрішні відносини в лізі,то й знає,що початок ліги був кращий,ніж її завершення.4) А і до речі,якщо Позитивні віруси такі класні,то чого вони не пройшли у фінал Ліги Волинь?Все дуже просто це два різні зали.І це ще раз доводить шо аудиторія Луцької Ліги полюбляє більше розбиті яйця на сцені і хлопців в лосінах.
Патріот до Грав з Камизяками Показати IP 9 Травня 2014 11:31
а мені здається, що є люди чи людина серед оргів, які старались зробити лігу привабливою, і початок мабуть не зовсім і кращий, рівень зберігався завжди однаковий, скоріш за все просто не всі приділяли лізі належної уваги а просто добували в ній
НІ до Грав з Камизяками Показати IP 12 Травня 2014 01:26
Просто в вОлінській лізі--судівство--це капєц!!! НЕАДЕКВАТНЕ!!
Назар Пащук Показати IP 8 Травня 2014 23:36
Лади рібят! Прокоментую то офіційно! Моя думка про гру!) (Жодного повідомлення під іншим ім"ям я не писав) Фінал пройшов ... і слава Богу! ОРГИ якщо хочете вчити команди! Вчіть! Візьміть редактора толкового! Робіть редактури! Вирізайте матеріал! Щоб команди писали нове! А не маніпулювали організаторами!!!! Вина за те що в Луцьку більше заходить "бульба" навіть не бульба а ... чєрнь і охінея лише на редакторах і організаторах бо вони допускають це! Найбільша дурня яку ви могли придумати це три статичних конкурси підряд чим просто вбили зал і гру! Тепер по ділу! Ні до кого немає претанзій окрім редактури! Чак Норіс! Хороша і перспективна команда не вистачає досвіду і авторів але все з часом приходить! Вдрова....я не маю тут шо сказати ви не молода команда щось виділити у вас мені важко ... матеріал я той бачив (дещо) тому ... як є якщо там журі щось говорило чи жарти крадені! Особисто я на місці редактора жарт про "Дала через поріг" просто вирізав ну бо то не клуб .... це квн! Суходоли - я проти вас як людей не маю нічого... ви нормальні рібята і молодці що урізноманітнюєте своє життя! Приємно було поспілкуватись після гри з учасником команди ...не знаю як звуть! Але після вашого відео ще раніше...самозйом я вас не сприймаю як команду квн.....нажаль.... Ця гра.... от чесно знову питання до редакторів.........В візитці не буду говорити про горіхи, випивання яйця, півень який топтав курок і тд ну бо то якось.....не можу підібрати слова.....а півника живого було шкода!!! Доволі двояке враження!Особисто ми ставили шо на фінал ви привезете козу! Капітанка не могла йти після візи вона посадила зал! а питання добили! Розминка і біатлон само собою пішли в тому ж напрямку у всіх команд В НІКУДИ!!!! У вас за розминку на багато вищий бал я не звертав увагу особливу на ваші відповіді того і не знаю чи то заслужено чи ні журі видніше. Ну і ДЗ До появи цієї статті мучив мене інтерес , що ж ви ставили таке сильне....після перегляду тої 3ох хвилинки ..... ну що тут скажеш пацан в фаті..... це разрив.... махач на сцені це авация.... Самокритика... то не була наша краща гра.... взагалі в луцькій лізі нам важко грати та і не любимо того робити! Візитка як візитка....мені здається не погана! Капітанку я програв то я не приховую хоча адекватною вона була лиш у Чаків наприклад по заходу... розминка і біатлон все в нікуди разом з командами.... але після інциденту зала і журі в біатлоні на ДЗ ми не мали ніяких шансів....воно просто злилось............ хоча в свій час за нього ми отримали максимум і виграли ПУЛ "яким я так патуюсь" Щодо коментарів і фінальні слова... Шановні люди які думають що я ото не маю бідьше на що втрачати час.... я абсолютно нічого тут не писав крім повідомлень які підписані моїм ім"ям ! В мене є і важливіші речі) повірте! Якщо в когось до мене і є якісь прид"яви пишіть дзвоніть але в відкриту.... бо то як ви кажите поливання брудом і ваша хвора фантазія! За ПУЛ і тд...... Шановні як би там не було панти не панти хороше ставлення погане ставлення.... кажу що є - ми за рік маємо чим пишатись виграли не мало в сочі були і тд! Шо ж вам не подобається то? Інші команди позиціонують себе як срібні призери кубка ректора ЛНТУ, учаснижи затоки, переможці кубку валентин на квні, переможці першого етаму, півфіналісти і тд....у кожного свої перемоги) У нас ПУЛ нам з цим жити! Ну і на завершення! Я радий що цей сезон завершився ні на кого нічого не наговорюю!!! Мої враження з гри викладені вище в цьому повідомленні!ЦЕ МОЯ ДУМКА ОСОБИСТА!!!!!!!! Перестаньте робити дурниці! Розвивайтесь! Не паплюжте гру яка має дарувати посмішки! Досить оцих маній ворожості! Всім успіху і миру! Капітан команди КВн Замок Любарта Назар Пащук!
Валерій Стернійчук Показати IP 9 Травня 2014 18:28
Від імені оргкомітету всім дякую за гру! 2-й сезон закінчився, хочу повідомити, що ліга припиняє свою діяльність у такому складі. Скоріш за все з осені буде працювати нова молода команда,але все ще вирішується. Насправді є 3 керівники: Лев, Костенко і Стернійчук і всередині колективу чудові відносини. На даний час нами прийняте рішення передати лігу новим людям, які дійсно матимуть час і бажання нею займатися. Всіх запрошую до лав громадської організації ''Волинський Актив Молоді'' аби разом організовувати ще багато заходів різних напрямків. Ще раз дякую насамперед всім, хто відвідував ігри, тим, хто допомагав у їх проведенні, командам, друзям, ветеранам КВН, засновникам ліги та всім тим, хто був з нами! Спасибі за плідну роботу. До скорої зустрічі!
Юля Показати IP 10 Травня 2014 13:26
"Позитивні віруси" молодці!!! Заслужено отримали перемогу, з чим їх і вітаю!!! Щодо "Замка Любарта" то хочеться сказати учасникам команди а особливо її капітану...якщо ви не вмієте адекватно себе оцінювати...то пробуйте звертати увагу на реакцію залу!!!
Конфер до Юля Показати IP 11 Травня 2014 23:03
Купуйте "Ковельські Вісті", або щось на зразок "сільського господаря" (вигадана назва) і вдовольняйте свої бажання в гуморі, який дуже сміливо віддає запахом стайні...https://vk.com/video?q=кострома%20квн%20самоцветы§ion=search&z=video8401160_163164093-ось вам заразом якісного гумору з села...але щось мені підказує,що цьорічні чемпіони Луцької,навіть,такій команді дали б тягла...особисто Всім дякую....
Олена Довгалюк Показати IP 12 Травня 2014 15:55
Не в моїй компетенції давати оцінки чи хвалити або критикувати, але скажу одне - приємно, що випала нагода побачити своїх давніх "колег по цеху", друзів та знайомих. Спасибі організаторам і командам за те, що створили таку нагоду :) а КВН - це лише гра і нічого крім гри, тому будьте оптимістами і даруйте людям гумор - це найважливіша ваша робота шановні КВНщики :)))