USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У смертельній гонці в Одесі загинули діти відомих бізнесменів

25 Березня 2019 09:57
У страшній ДТП в Одесі, в результаті якої машину розірвало на частини, загинули діти відомих в місті бізнесменів.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на місцеве видання «Думская».

За інформацією журналістів, за кермом BMW був 22-річний Шаміль Гаджиєв – син підприємця Газанфара Гаджиєва, власника нічного клубу Bono. Брат загиблого – Раміль Гаджиєв – чемпіон світу з боксу.



Пасажиркою BMW, яка загинула на місці ДТП, виявилася 33-річна Вікторія Кравченко, донька власника клініки пластичної хірургії «Доктор Моцарт». У загиблої залишилися двоє дітей.



«Думская» з посиланням на очевидців пише, що аварія стала результатом гонитви, яку влаштував Гаджиєв з водієм іншого автомобіля. Останній також є сином великого бізнесмена.

Нагадаємо, в ніч проти 24 березня в Одесі на проспекті Шевченка водій BMW не впорався з керуванням і врізався в припаркований Hyundai Sonata, а потім ще і в опору лінії електропередач. 33-річна пасажирка автомобіля загинула відразу, 22-річного водія привезли «швидкою» до лікарні, але врятувати його не вдалося. За словами очевидців, BMW від удару загорівся. Його «буквально розірвало на частини» – уламки розлетілися на десятки метрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Даня Показати IP 25 Березня 2019 10:04
Співчуваю. Гроші батьки дали а розуму ні.
хехъ Показати IP 25 Березня 2019 10:14
спасибо, что никого из пешеходов не утащили за собой)
піпєц Показати IP 25 Березня 2019 10:43
водій БМВ - це клініка
віктор Показати IP 25 Березня 2019 10:49
А все тому, що безкарність і вседозволеність. А Богу на гроші плювати, згрішив - плати...
Анатоль_ Показати IP 25 Березня 2019 11:02
А не треба ганяти. Спокійно треба їздити.
Упс! Показати IP 25 Березня 2019 12:46
Що занадто ,то не здраво.Це я про життя у шоколаді ,а мо й купання в грошах...
777 Показати IP 25 Березня 2019 15:15
Покаталась девочка с ... молодым. 33 года. пора было бы мозги бы иметь.
анатолій Показати IP 25 Березня 2019 22:02
Мабудь 90 роки повертаються.
Светлана Показати IP 26 Березня 2019 08:21
а почему молчат о водителе порше? снова чей то сынок? не афишируют потому что понесет наказание?
Джек до Светлана Показати IP 26 Березня 2019 14:40
А яка різниця хто на порше?Наказаніє за шо?
Ирина из Харькова до Джек Показати IP 28 Березня 2019 23:52
Потому что в аварии всегда виноваты двое, гонки с превышением разве не нарушение закона, только рыдают детки и их мажористые родители когда натворили бед и что хуже всего не только себе
Олександр Показати IP 26 Березня 2019 09:06
Харківська дтп нічого не навчила.