USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька збирають підписи за імпічмент Порошенка

18 Лютого 2018 13:57
Понад сотня лучан, здебільшого пенсійного віку, в обідню годину 18 лютого зібралася на Театральному майдані.

Акція протесту пов’язана з невдоволенням сучасною ситуацією в Україні, зокрема з діями чинного президента Петра Порошенка щодо колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі.



Присутні обговорювали беззаконня і відсутність права в Україні, оліхархізм, який керує державою, а також згадали про Майдан, загиблих на революції та Крим.

На думку учасників акції, єдиний вихід задля порятунку країни - відставка Петра Порошенка та повернення в Україну Саакашвілі.



Тож після запального виступу присутні стали до черг до трьох палаток, де збирають підписи за імпічмент президента.



За акцією спостерігають працівники правоохоронних органів.



Станом на 13.30 люди, переважно старшого віку, досі залишають свої персональні дані та підписуються проти президента.





Нагадаємо, у Києві у парку Шевченка зібралися учасники "Маршу за майбутнє", організатором якого виступає "Рух Нових сил" Міхеїла Саакашвілі.
Основне віче має відбутися на Михайлівській площі. У столиці перекрили одразу 6 центральних станцій метро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
просто так Показати IP 18 Лютого 2018 14:12
прочитав плакати - повна маячня - без "призовної шоколадки", "кожен народ заслуговує свого правителя"..... Якого "правителя"? Що ви мелете, ви хоча б знаєте, що означає "правитель"? Збіговисько мараз....ів.....
238 до просто так Показати IP 18 Лютого 2018 19:17
І всі ж ці маразматики за пороха й голосували... 100%.
Я до просто так Показати IP 19 Лютого 2018 05:37
Якшо сам незнаєш шо означає правитель то не старайся показатися розумнішим ніж ти є. Якшо с?аку важко підняти з дивану шоб загуглити то вот " Правитель — глава держави, країни чи іншої відокремленої території". Дивані експерти країну не поміняють а ті хто мерзнуть за тебе на вулиці і хочуть кращого!
Оууу Показати IP 18 Лютого 2018 14:30
Диб..ли, незадоволені що вигнали грузина того кон..ного, а так всьо заі..сь? Да? Су..и
Анонім до Оууу Показати IP 18 Лютого 2018 19:41
Вигнали грузина то так скоро і до нас доберуться. НЕ влавлюїш?
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2018 15:45
Під кінець акції людей було більше 500.Це добре.
Міхо Показати IP 18 Лютого 2018 17:05
В цій Країні точно всі зійшли з розуму, Який нахрин сракашвіллі, ви самі не можете навести порядок, то за вас це зробить Грузін, Дурні
до міхо до Міхо Показати IP 18 Лютого 2018 19:38
Сьогодні- він а завтра доберуться і до тебе
Анонім Показати IP 18 Лютого 2018 19:25
Випучивши очі,з піною у роті гвалали:юсьценько-о-о(обікрав і пішов),далі по-РО-ШЕН-ко-о-о....тепер кричать щоб знімати...Надалі за Йуллю будете глотки рвати?
Шоколадний заяц Показати IP 18 Лютого 2018 19:46
Зверніть ті підписи тугенько в трубочку і засуньте собі в с....
11111 Показати IP 19 Лютого 2018 09:49
Пропоную пенсіонерів позбавляти права голосу на виборах. Голосувати повинні молоді люди, які більш-менш орієнтуються в політиці. З усією повагою до сивочолих бабусь і дідусів, але ВИ вже кілька десятиліть реально голосуєте емоціями, і ще за гречку. Кучма був поганий, Ющенко теж, Янукович скурвився, Порошенко - чмо. Прийде Саакашвілі і ВИ його теж будете матюкати буквально за рік. Замість того, щоб піти в ЖЕК, міськвідділ, Луцьку прокуратуру, Водоканал і т.д. Тобто відстоювати свої права на місцях, Ви як попугаї повторюєте, те, що ВАМ вливають у вуха через телевізор.
Читач для 11111 до 11111 Показати IP 19 Лютого 2018 12:39
Таких як ти в першу чергу і треба позбавляти права голосу. В політиці сильно розумієтесь? Так чого в Україні голосували завжди по різному всі регіони? Бабусі різні скрізь. Чи це бабусі 95 процентами в західній Україні проголосували в 2004 за Ющенка? Чи тільки бабусі в 90 процентів на Сході в 2010 за Януковича? А з молоді хто буде голосувати? Той що цілий рік в Польщі сидить. От гній дорозкидає панові і приїде на вибори ( сильнорозуміючий політик))). А потім буде ще бабусь вчити куда їм скарги писати, от піди і напиши скаргу щоб Президент бабло з офшорів в бюджет повиводив сильнорозуміючий)))
Спостерігач Показати IP 19 Лютого 2018 10:39
Трампа в президенти Украіни, Меркель- в премєри . Та через півроку будуть і їм волати - "Ганьба, Зрада". Нашим дятлам найліпший - Сталін. Тоді вони засовують свої язики і гайда в "органи" здавати один одного за шмат сала. МЕНТАЛІТЕТ !!!