USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У військових ЗСУ буде нова форма, яка виготовлена в Україні

19 Липня 2015 10:39
Радник президента України опублікував фото нової форми для військових Збройних сил України, яка пошита в Україні.

Про це на своїй сторінці в мережі опублікував Юрій Бірюков.

Радник президента повідомив, що форма в забарвленні Варан-ВСУ.

«Вам будуть подобатися фотки бійців в новій формі. Ви будете радіти за те, що армія починає виглядати круто», - написав він.

Зі слів Бірюкова, форма виготовлена в Україні, пошита на українській швейній фабриці з українських комплектуючих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Дмитро Показати IP 19 Липня 2015 10:43
знову хтось гроші вирішив намутити. ну нічього небояться ...
вася Показати IP 19 Липня 2015 10:49
то точно....РЮКЗАКІ .ФОРМА. ЩО ДАЛЬШЕ...
Sieger Показати IP 19 Липня 2015 10:56
А вміння воювати нові будуть? Чи в нас в Генштабі думають, що російські війська побачать нову форму наших солдат, накладуть в штани і втечуть?
Анатоль_ Показати IP 19 Липня 2015 20:35
На шахтарські спецухи схожа нова форма
розум до Анатоль_ Показати IP 19 Липня 2015 23:07
Ключове слово краса на "фотках". Я не розумію, для військової форми основне - краса, а як же зручність, комфортність. Шановні, Ви що говорите і пишете. Таке враження , що форма створюється для фото-сесій. Отямтесь, накінець
Роман Показати IP 20 Липня 2015 13:58
Все нормально, досить скиглити, сидячи на печі. Нову армію, поліцію слід давно було утворити: разом з новою військовою доктриною і, безперечно, новою європеїзованою формою одягу.
Роман Показати IP 20 Липня 2015 14:05
Запізнилися на 24 роки, але краще пізно, як ніколи. Добре, що цим займаються волонтери, а не законсервовані одоробла,в опереткових мундирах з масою позолоти,в які не влазять їхні животи, в кашкетах кокошниках-аеродромах, що як щурі сидять по штабах, з головою повернутою в сторону "белокаменной".