USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Володимирі-Волинському подорожчав проїзд

30 Квітня 2014 18:41
З 1 травня 2014 року зросте вартість проїзду у міських маршрутках Володимира-Волинського. Такий "передсвятковий подарунок" жителям міста 29 квітня зробив виконавчий комітет міської ради.

Так, відповідно до рішення виконавчого комітету Володимир - Волинської міської ради №129 від 29 квітня 2014 року з 1 травня вартість проїзду на міських автобусних маршрутах становитиме 2 гривні для дорослих та 1 гривню для дітей віком від 6 до 15 років.

Збільшиться також вартість доїзду до усіх приміських сіл. У Фалемичі та Зимне вартість проїзду становитиме 2,25 гривні, а до сіл Шистів, Горичів – масив «Сонячний»– 2,50 гривні.

Напередодні у Княжому місті відбулися громадські слухання щодо вартості проїзду у громадському транспорті. Приватні перевізники міста обґрунтували економічну необхідність підвищення тарифів на перевезення пасажирів тим, що тарифи є неокупними і потребують підвищення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Реаліст Показати IP 30 Квітня 2014 19:46
Перевізники б також паски затянули. Хто в них і у який спосіб контролює доходи.Папі дань і ти білий...
НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Квітня 2014 19:53
мля !!!!! то в володимирі тільки зараз буде 2 гривні !!!!!!!! то чого ж люцькі верещать ?!!!!!!!!
лучанка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Травня 2014 00:47
ти не знаєш які там маршрутки курсують? взнай, а тоді горлань!
100pudov Показати IP 30 Квітня 2014 21:14
я з володимира в луцку вже 7 років, нерівняй відстань проїзду в маршрутках володимира і луцька!
Х до 100pudov Показати IP 1 Травня 2014 19:51
Не бажаєш -_сходь з траси
курт Показати IP 6 Травня 2014 09:57
Ціна піднялася, а якість перевезень - ні на копієчку! Хами як сиділи за кермом маршруток так і продовжують це робити. Треба в кожному авто чіпляти книгу скарг та пропозицій так як це було колись! Може хоч якісь зрушення будуть. А нє, то забирати маршрути і давати тим, хто знає що таке якісне перевезення мешканців міста!
янка до курт Показати IP 9 Травня 2014 15:52
Точно! Водії-хами такі, що ще пошукати!