USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У восьми сімей у Луцьку можуть відібрати квартири за борги

27 Липня 2016 17:29
Вісім луцьких сімей ризикують опинитися без квартир через борги за комунальні послуги.

Про це стало відомо під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка 26 липня.

Як пояснив перший заступник очільника міста Тарас Яковлев, за станом на 1 січня 2016 року заборгованість лучан за житлово-комунальні послуги сягала суми у понад 80 мільйонів гривень (не враховуючи плати за газ та електропостачання).

Так, під час одного із засідань виконавчого комітету спеціально створена комісія розглядала справи тих містян, заборгованість яких за житлово-комунальні послуги на початок 2016 року становила понад 50 тисяч гривень. Таких осіб нарахували 38.

Окрім цього, зі слів Тараса Яковлева, 13 мешканців Луцька мають заборгованість від 60 до 70 тисяч гривень; 7 осіб – від 70 до 80 тисяч гривень, 2 особи – від 80 до 90 тисяч гривень, й один лучанин – понад 90 тисяч гривень.

До слова, за час діяльності відповідної комісії одну квартиру, власники якої заборгували місту кругленьку суму, уже відібрали. Так, у травні 2016 року Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку продали першу квартиру за борги.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗА СКІЛЬКИ ПРОДАЛИ «З МОЛОТКА» ЛУЦЬКУ КВАРТИРУ ЗА БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ

Також розглядаються справи про відселення 13 квартиронаймачів, які з невідомих причин не приватизували помешкання у квартири, менші за площею. А ось вісім квартиронаймачів через великі борги ризикують залишитись без житла взагалі.

Зауважимо, що гроші після продажу квартири розподіляються між тими підприємствами, яким їх заборгували за певні послуги, а суму, яка лишається, повертають боржнику.

Зі слів Луцького міського голови Миколи Романюка, від 70 до 80% злісних боржників за «комуналку» - цілком платоспроможні люди:

«Це не пільговики і не пенсіонери. Це люди з достатнім рівнем доходу, які просто нехтують правилами проживання у місті та законом», - резюмував градоначальник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анатоль_ Показати IP 27 Липня 2016 17:37
Треба платити, нічого тута не поробиш, всім зараз сутужно, всій державі
до до Анатоль_ Показати IP 29 Липня 2016 12:44
ти хворий.або багатий,щоб стільки платити.але,швидше за все,хворий.лікуйся і плати.
то так мало Показати IP 27 Липня 2016 18:01
потрібно відібрати для повноі перемогі
Я до то так мало Показати IP 27 Липня 2016 20:52
Так заплати за них !!!
Дода Показати IP 27 Липня 2016 18:12
Романюк своих детей хаты продай, или покажи от куда доходы у тебя вор, сколько налога заплатил относительно дохода.
Надія Показати IP 27 Липня 2016 18:47
А хіба є такий Закон забирати квартири за несплату? Статтю напишіть Яковлєв !! І ще одне -то тільки в луцьку так забирають чи і у інших містах. А то ж ганьба зробити такі ціни на послуги і забирати в громадян квартири. Влада і Романюк що ж ви робите?
Андрій до Надія Показати IP 27 Липня 2016 19:07
Слухайте такі мудрі, в сусідньому під'їзді є 2 квартири з боргом в 50 тисяч, уш**опки кожен день мають на бухло, а заплатити за комуналку зась, зараз роблять осбб, що з такими виродками робити?
Лучанин Показати IP 27 Липня 2016 18:51
Це нормальна практика. Якщо комусь не відомо - нормальні пенсіонери є найдисциплінованішими платниками комуналки. А не платять її так звані "спекулянти", які звикли рішити вапрос за паро грн і їм всерівно. Вони будуть не платити до останнього. Багато серед таких і трудові мігранти, які вже, по факту, не є жителями бо левову частку часу проводять за кордоном і сподіваються на авось - авось нічо за то не буде.
Анонім Показати IP 27 Липня 2016 19:45
платити то треба- але де брати на то гроші ,як за роботу тобі не платять стільки - шо постійно жебрати ту субсидію- так вона також ніби не з неба летить ,
Анонім Показати IP 27 Липня 2016 20:13
Не платять на вулицю. Нічого тримати виродків у місті. Одні алкаші. Куди дивиться поліціяю
вовк до Анонім Показати IP 27 Липня 2016 21:53
поліціяю дивляться на немитого аноніма шо занімається анонізм-м
м ляяя Показати IP 28 Липня 2016 00:02
а Саша Шандерович, сирота теж платоспроможний був???? як не соромно!!! Нагле жадібнек брехло романюк і його посіпаки. І всі ці комуналні підприємства творять що хочуть, обдирали і продовжують обдирати народ вже в відкриту! Рука руку миє!
шшш Показати IP 28 Липня 2016 00:02
ььььььььььььььььь
мешканка вул. Кравчу Показати IP 28 Липня 2016 06:49
З чого буде багатіти романюківська братія?
лучанин Показати IP 29 Липня 2016 10:33
Яковлєв,проінформуй нас лучан,що за несплату компослуг маєш відібрати хочаби два котеджи в крутеликів.Оце з твоєї сторони разом з бздикуватим Романюком буде подвиг!