USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

У жидичинському парку вандали розбили ангелів та поламали дерева

27 Квітня 2018 21:09
Невідомі розбили ангелів, поламали дитячий майданчик, розібрали бруківку у жидичинському парку імені Данила Галицького.

Про це написав у Фейсбук настоятель Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря, ієромонах Константин Марченко.

Крім того, на території зеленої зони вандали повиривали квіти та поламали сортові дерева.

«Ці фото з жидичинського парку імені Данила Галицького... Наш монастир вкладає свою душу і в нього. Але очевидно комусь не до душі старання братії і всіх причетних до розбудови. Станом на сьогодні - закиданий сміттям (яке братія прибрала перед Великоднем) розбиті ангели біля альтаки, поломаний дитячий майданчик, розібрана бруківка біля прапора, повиривані зелені насадження і поломані гарні сортові дерева ....», - бідкається настоятель монастиря.

«Ці речі є відповіддю на запитання ЧОМУ ТАК ЖИВЕМО. Найбільшою нашою проблемою є ми самі.....», - додав наостанок Константин Марченко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Жора Показати IP 27 Квітня 2018 21:51
Точно слід Москви.
Петро до Жора Показати IP 28 Квітня 2018 08:23
А тобі аби поугарати.
Котигорошко Показати IP 28 Квітня 2018 00:14
Так...починаючи від 1917 року а може навіть і 1794 року.
хехъ Показати IP 28 Квітня 2018 09:12
красиво жить не запретишь. Но помешать можно.
Луцьк Показати IP 28 Квітня 2018 09:12
Якою треба бути бидлотою, щоб таке зробити!!??
К.лучанин Показати IP 28 Квітня 2018 11:37
Це ж яка наволоч завелась в Україні! І не мешканці Жидичина роблять це зло . Кожен день читаю про такий вандалізм. Йде того ,що будуть створюватись місцеві народні дружини, щоб боротись із такою сволотою. Далі таке терпіти не можна!
знайка Показати IP 2 Травня 2018 11:12
Не мешканці жидичина??!!А та молодь яка приходить в сутінки пє пиво там плює насіння на дит.майданчику , співають і галдять!!Їх що реально ніхто не бачить?? Де участковий ??який хоч би раз прийшов о 9-10 годині вечора і провів з ними бесіду! В мене є питання до нової голови сільської ради : Шановна зробили вже той парк, то будьте добрі підтримуйте його порядок! Навезли землі якоїсь і ці гори так і лежать!Не видно роботи нового керівництва!
знайка Показати IP 2 Травня 2018 11:59
Не мешканці жидичина??!!А та молодь яка приходить в сутінки пє пиво там плює насіння на дит.майданчику , співають і галдять!!Їх що реально ніхто не бачить?? Де участковий ??який хоч би раз прийшов о 9-10 годині вечора і провів з ними бесіду! В мене є питання до нової голови сільської ради : Шановна зробили вже той парк, то будьте добрі підтримуйте його порядок! Навезли землі якоїсь і ці гори так і лежать!Не видно роботи нового керівництва!