USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У зоні АТО загинув волинянин

16 Жовтня 2016 17:35
24-річний мешканець Нововолинська Олександр Смирнов загинув у Станиці Луганській.

Про пише РАДАР із посиланням на учасника бойових дій Василя Лучука.

Військовий комісар Нововолинська Олександр Плужнік підтвердив сумну звістку: загинув військовослужбовець 14-ї бригади, контрактник Олександр Смирнов 1992 року народження. Зі слів військового комісара, волинянин загинув при виконанні службових обов’язків.

Що сталося – наразі не відомо.

“Був обстріл із п’ятниці на суботу, – додав Василь Лучук. – Сашко мешкав у районі вулиці Ковпака”.

За тілом бійця мають виїхати вже 16 жовтня.

Фото видання БУГ:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
стоп Показати IP 16 Жовтня 2016 17:45
на жаль гинуть молоді адепутати продовжують обманювати народ
ще й як брутально об до стоп Показати IP 16 Жовтня 2016 20:14
Лисенко повідомив, що за минулу добу жоден військовий не загинув http://glavcom.ua/news/zhoden-ukrajinskiy-viyskoviy-ne-zaginuv-za-minulu-dobu-v-zoni-ato-377917.html
34 до стоп Показати IP 17 Жовтня 2016 07:01
І навіщо була та революція, все як було тільки війну добавили
ᛇ до 34 Показати IP 17 Жовтня 2016 16:39
щоб таким як ти дійшло що нема на цій планеті і в її околицях гіршого ворога ніж козл*мордий кацап*здол. кому не дійшло - ще дійде, коли дійде останньому - війна закінчиться сама по собі
Іванко Показати IP 16 Жовтня 2016 18:11
Ото інформація, баба бабі сказала... Хлопця шкода...
Луцьк Показати IP 16 Жовтня 2016 18:14
Нічого не змінилось і не зміниться в цій державі. Зря цей майдан був . Депутати як крали так і крадуть . А молоді хлопці гинуть. Позор такій нації
Стоп. до Луцьк Показати IP 16 Жовтня 2016 20:24
Депутати крадуть ще більше , бо прийшли до влади голодні , голі і босі. Комусь війна , а хтось гроші заробляє.
ЗУПИНІТЬ Показати IP 16 Жовтня 2016 19:08
горе- політики ДУРНУ ВІЙНУ !!! СЕРЦЕ І ДУША ПЛАЧЕ ... ЖАЛЬ І СУМ.... ГИНУТЬ МОЛОДІ ЛЮДИ І МИРНЕ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ !!! ВІЙНА - ЦЕ КРОВ І СМЕРТІ, І ІНВАЛІДИ І ЛЮДИ БЕЗ ЇЖІ, тепла, ХАТИ І МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ !!! ВІйна- це те, що розгрібають солдати своїми життями те, що зробили політики своїми язиками !!! ЩОДЕННО КРОВ І СМЕРТЬ МОЛОДИХ І НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ !!! зненавиділа горе-політиків і горе-президентів усіх держав !!! Коли політики схаменуться ...?! Чи згідні Ви, що в Україні і в Росії від сільської ради, району і до столиці у владі 25 років - бандити і бариги... ?
Руслана Показати IP 16 Жовтня 2016 19:29
Вiчна пам ять! Доки все це триватиме,людоньки!
Стоп війні. Показати IP 16 Жовтня 2016 20:12
Синів депутатів і самих депутатів в зону АТО і війна закінчиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ігор Показати IP 16 Жовтня 2016 20:23
Вічна память тобі Олександре. Ти настоящий герой та патріот...
51 омбр Показати IP 16 Жовтня 2016 20:36
Царство небесне земля пухом,я його знав він був в АТО і в 2014,2015,і в 2016 році в піхоті
Волинянин Показати IP 16 Жовтня 2016 21:15
Земля Тобі пухом. Давайте гуртом зустрінемо та проведемо!!!!!
Я незнаю Показати IP 16 Жовтня 2016 23:44
Шкода хлопця але треба шось робити з нашою владою дальше буде ще гірше
Мама Показати IP 17 Жовтня 2016 11:19
Читати таке " Що сталося наразі не відомо" це просто ганьба сталося те що війна невизнани нами самими Наш так званий президент іздить по світу випрошує грошей на всякі свої та депутатські витрати гроші вкладють іх у свої кармани і нічим більше непереймаються своїх синків повідправляли за кордон самі грабують убогий народ а ми і надалі будем платити із мізерних зарплат на війну кому потрібен цей донбас мамі убитого чи удовам чи.дітям тих хто неповернеться з цієї бізнес війни доки все це к*дло буде багатіти на бідноті коли стане краще .мабуть пора нищити св*лоту яка обсіла кругом і плескає в лодоні над бідами інших викого суда нам певно недочекатись.
Vlad Показати IP 17 Жовтня 2016 12:42
Вся проблема в армії це є аватаризм, і керівництво, а аватаризм це сама більша проблема, а в нас план, план і щераз план, краще якість, а не кількість, а внас завжди кількість. Вічна Память Саня !!!
З Поділля Показати IP 17 Жовтня 2016 17:21
Це мій взводний. Нас, 4ту і 5ту хвилю, Командир повернув додому живими. Всіх. Він воював з 14го року і пройшов Іловайськ, мав поранення. Бог забирає кращих.
з Волині до З Поділля Показати IP 17 Жовтня 2016 17:55
Слава Україні! Герої не вмирають.