USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцькому міськвідділі на затриманих впливають фізично?

29 Вересня 2009 12:51
У ході так званого «раптового виїзду» мобільна група Громадської ради при МВС України у Волинській області перевірила дотримання прав громадян у Луцькому міськвідділі УМВС. Про це інформують «Волинські Новини».
Такий виїзд робили для забезпечення громадського контролю за дотриманням прав людини в діяльності міліції – інформують у ЦГЗ УМВС України у Волинській області. Мобільну групу Громадської ради очолив помічник Міністра внутрішніх справ Антон Цісарук. Аналогічний виїзд практикувався рік тому, тож група порівнювала стан справ у міськвідділі з тим, що був тут восени 2008 року, – пише сайт волинських правоохоронців.
Мобільна група виявила ряд порушень. Так, в кабінетах працівників карного розшуку знаходилися громадяни, які не були зафіксовані в журналі реєстрації. В кімнатах для затриманих чергової частини протягом 8 годин утримувались двоє громадян, які доставлені до міськвідділу за скоєння дрібного хуліганства і непокори законним вимогам працівників міліції, хоча умови утримання в таких кімнатах більше 3-х годин не відповідають вимогам МВС України.
Учасники мобільної групи порекомендували для зручності громадян на дверях службових кабінетів розмістити інформацію про службу, ім’я та прізвище працівника. Камери ізоляторів тимчасового тримання громадян потребують поточного ремонту та наявності запасних комплектів постільної білизни – відзначили перевіряючі. Також до цього часу не вирішено питання про придбання дезінфекційної камери.
Один із затриманих повідомив перевіряючим, що до нього застосовували на незаконних підставах заходи фізичного впливу. Помічник Міністра, керівник мобільної групи Антон Цісарук ініціював перевірку цього випадку, яку доручив інспекції особового складу УМВС України у Волинській області.
Разом з тим учасники виїзду відзначили, що у міськвідділі забезпечена оперативність реагування на заяви та звернення громадян, значно покращилися умови для осіб, що утримуються в кімнатах для затриманих і камерах ізолятора тимчасового тримання.
«Необхідність моніторингу місць позбавлення волі пояснюється тим, що обмеження волі – це серйозна міра покарання. Крім того, місця затримання є закритими, тобто затримані ізольовані від суспільства. Отже, таким особам повинен бути наданий посилений захист шляхом моніторингу умов їх утримання. Саме перевірки дозволяють понизити ступінь ризику невмотивованого поводження та регулювати застосування будь-яких надзвичайних заходів, що вживаються до затриманих осіб» – зазначив Антон Цісарук.
За результатами перевірки мобільної групи підготовлено відповідний звіт, який направлений для усунення недоліків до керівництва УМВС та Луцького МВ УМВС України у Волинській області, а також Апарату Міністра.
Подібні перевірки проводитимуться і в подальшому – обіцяють правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 4
Colonel Показати IP 29 Вересня 2009 14:21
Перевірка для галочки? Чи можливо з часом прочитаемо кого покарано за недоліки, що помінялось,чи хоч трохи дотримуються співробітники МВС законності?! Чи і надалі вони, відчуваючи повну безкарність і безконтрольність, будуть керуватись одним, єдиним принципом - скільки і з кого можна збити "бобла".
Сержант Показати IP 29 Вересня 2009 14:30
Що тут говорити про обмеження свобод громадян коли міліціянти самі себе обкрадають. Зокрема має продовження історія про будівництво квартир для черговиків міліціянтів. Перша спроба обміняти виділену для УМВС України у Волинській області земельну ділянку на вул.. Чорновола на якій мав будуватись 100 квартирний будинок для міліціонерів на кілька квартир забудовника Чорнухи, які мали отримати кілька приближених приїжджих міліцейських посадовців, не вдалася. На весні генерал Швидкий побачив, що прості міліціонери які вже не перший рік стоять в черзі на житло надто обурилися таким майбутнім «справедливим» обміном і вирішив відкласти справу дещо на інший час. І ось зараз напередодні президентських виборів коли ймовірніше за все влада в країні поміняється і генерал вже можливо не буде головним міліціянтом на Волині, а отже і його приближені не зможуть отримати квартири, пан Швидкий вирішив діяти більш рішуче та хитріше. Тепер Швидкий вирішив цю оборудку провести через так звану «побутову комісію», яка складається з його лояльно налаштованих підлеглих. А заправляє цією комісією один з його заступників (до речі також безквартирний якщо не рахувати його 3х-кімнатну квартиру та 3х-поверховий будинок який записаний на його дружину та іншого родича…) Тож не дивно, що комісія 18 вересня проголосувала за проведення оборудки по обміну земельної ділянки (де мав будуватися 100 квартирний будинок для працівників міліції) на кілька квартир. А те що, більше 300 рядових черговиків міліціянтів так і залишилися безнадійно чекати своєї черги на житло, нікого не турбує, бо своя сорочка ближче до тіла... P.S. Доречі, у пана забудовника Ч. вже є досвіт роботи з волинськими міліціянтами. До прикладу дачі на березі чорного моря (район Алушти) для себе, генерала Ходирєва, полковника Пінкевича, і все за рахунок волинських міліціянтів, які боячись розправи мовчать.
Colonel Показати IP 29 Вересня 2009 15:09
Модератору- м..так! Що знову не так.
Анонім Показати IP 30 Вересня 2009 00:58
Бідні міліціонери. Йдуть рано на пенсію, бо печінка не витримує щоденної дози алкоголю.. Сержант, не бути тобі генералом, дачі на березі чорного моря (район Алушти) для себе не побудуєш, бо мало п'єш.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus