У Луцьку утеплюватимуться згідно з «Енергопланом»
![](/files/news/2008/09-10/1360-1u.jpg)
У бюджетних установах Луцька впроваджуватимуть программу «Енергоплан». Про це йшлося під час наради за участю заступника міського голови Петра Гоцалюка та керівників бюджетних установ, – повідомляють 10 вересня «Волинські Новини».
За інформацією офіційного сайту Луцької міської ради, серед основних завдань цієї програми – вибудувати логіку дій запровадження енергозберігаючої системи та встановити розумні норми використання енергоресурсів у кожній з установ.
Впровадження проекту стало можливим завдяки співпраці місцевої влади з асоціацією «Енергоефективні міста України», членом якої є і наше місто.
«Без усвідомлення того, що нині пріоритетом розвитку нашого суспільства має бути енергозбереження, ми далі не зможемо працювати. І, у подальшому, виділяючи кошти на системи утеплення і теплоізоляцію приміщень, вікна і двері, ми будемо керуватися засадами, які передбачає програма «Енергоплан», – наголосив Петро Гоцалюк.
Як зазначив начальник відділу із енергозбереження Тарас Яковлев, керівники деяких бюджетних установ недобросовісно підготувалися до впровадження «Енергоплану».
Серед тих, хто показав найкращі результати – управління культури та управління охорони здоров’я. Керівники цих відомств у повному обсязі виконали поставлені перед ними завдання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією офіційного сайту Луцької міської ради, серед основних завдань цієї програми – вибудувати логіку дій запровадження енергозберігаючої системи та встановити розумні норми використання енергоресурсів у кожній з установ.
Впровадження проекту стало можливим завдяки співпраці місцевої влади з асоціацією «Енергоефективні міста України», членом якої є і наше місто.
«Без усвідомлення того, що нині пріоритетом розвитку нашого суспільства має бути енергозбереження, ми далі не зможемо працювати. І, у подальшому, виділяючи кошти на системи утеплення і теплоізоляцію приміщень, вікна і двері, ми будемо керуватися засадами, які передбачає програма «Енергоплан», – наголосив Петро Гоцалюк.
Як зазначив начальник відділу із енергозбереження Тарас Яковлев, керівники деяких бюджетних установ недобросовісно підготувалися до впровадження «Енергоплану».
Серед тих, хто показав найкращі результати – управління культури та управління охорони здоров’я. Керівники цих відомств у повному обсязі виконали поставлені перед ними завдання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.