У Рожищах відіграли на «Сурмах звитяги -2008»
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/10-09/2051-1u.jpg)
Відбувся районний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги -2008». Учасників фестивалю привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Мосійчук. Про це 9 жовтня повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує офіційний сайт Рожищенської РДА, у заході брали участь учні Рожищенської ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2, солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, учасники гуртків художнього читання РД «Просвіта», Будинку дитячої творчості, будинків культури сіл Топільно, Навіз, Копачівка , Р-Козинська, клубу села Квітневе.
Перемогу здобули: у номінації «Солісти – вокалісти» – Шевчук Анастасія ( село Навіз); у номінації «Літературно-музичні композиції» – Вінярська Катерина (РД «Просвіта»); у номінації «Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі» – гурт «Рожищенські козаченькі».
12 жовтня 2008 року ці учасники захищатимуть честь району на обласному дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги -2008». Заохочувальними призами відзначено Вікторію Карпук, читця будинку культури села Топільно, та вокальний ансамбль БДТ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує офіційний сайт Рожищенської РДА, у заході брали участь учні Рожищенської ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2, солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, учасники гуртків художнього читання РД «Просвіта», Будинку дитячої творчості, будинків культури сіл Топільно, Навіз, Копачівка , Р-Козинська, клубу села Квітневе.
Перемогу здобули: у номінації «Солісти – вокалісти» – Шевчук Анастасія ( село Навіз); у номінації «Літературно-музичні композиції» – Вінярська Катерина (РД «Просвіта»); у номінації «Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі» – гурт «Рожищенські козаченькі».
12 жовтня 2008 року ці учасники захищатимуть честь району на обласному дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги -2008». Заохочувальними призами відзначено Вікторію Карпук, читця будинку культури села Топільно, та вокальний ансамбль БДТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.