У списках виборців Ковеля - чимало неточностей
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/11-19/3163-1u.jpg)
Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Ковельської міської ради просить ковельчан особисто перевірити свої персональні дані у списку виборців, – повідомляють 19 листопада «Волинські Новини».
Як інформує сайт Ковельської міськради, 22 лютого 2007 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про Державний реєстр виборців», який набрав чинності 1 жовтня 2007 року.
Згідно з вимогами цього Закону у Ковелі, рішенням міської ради, в минулому році створено відділ ведення Державного реєстру виборців, який постійно працює над оновленням бази даних виборців. Варто зазначити, що сьогодні у Ковелі налічується 53,347 тисячі виборців.
Останні вибори показали, що процес підготовки списків виборців потребує кардинальної реорганізації. Вони містять значні помилки та неточності, що ускладнює роботу дільничих виборчих комісій та створює незручності громадянам, яким потрібно було доводити своє право на участь в голосуванні.
На жаль, в існуючих списках (а саме вони, згідно із Законом ляжуть в основу бази даних) є чимало неточностей у написанні прізвищ, імен та по батькові, дати народження виборців. Ці дані можливо уточнити за сприяння самих виборців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Ковельської міськради, 22 лютого 2007 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про Державний реєстр виборців», який набрав чинності 1 жовтня 2007 року.
Згідно з вимогами цього Закону у Ковелі, рішенням міської ради, в минулому році створено відділ ведення Державного реєстру виборців, який постійно працює над оновленням бази даних виборців. Варто зазначити, що сьогодні у Ковелі налічується 53,347 тисячі виборців.
Останні вибори показали, що процес підготовки списків виборців потребує кардинальної реорганізації. Вони містять значні помилки та неточності, що ускладнює роботу дільничих виборчих комісій та створює незручності громадянам, яким потрібно було доводити своє право на участь в голосуванні.
На жаль, в існуючих списках (а саме вони, згідно із Законом ляжуть в основу бази даних) є чимало неточностей у написанні прізвищ, імен та по батькові, дати народження виборців. Ці дані можливо уточнити за сприяння самих виборців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.