У Торчині громадян стабільно забезпечуватимуть електроенергією?
![](/files/news/2009/02-18/5080-1u.jpg)
Заступник голови облдержадміністрації Василь Дмитрук провів нараду з начальником головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Миколою Кучеренком, головою Луцької райдержадміністрації Володимиром Демчуком, генеральним директором ВАТ «Волиньобленерго» Анатолієм Буріним і Торчинським селищним головою Юрієм Кревським. Про це 18 лютого повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Волинської ОДА, на нараді розглядали звернення жителів Торчина до голови облдержадміністрації Миколи Романюка щодо вирішення питань користування електроенергією та проплати за неї.
Прийнято рішення передати трансформаторні підстанції на баланс ВАТ «Волиньобленерго» та його ж силами відремонтувати електролінії задля стабільного забезпечення електроенергією громадян, які звернулися за допомогою до голови облдержадміністрації Миколи Романюка на особистому прийомі.
Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Дмитрук також вирішував питання забезпечення електрикою мешканців вулиці Дубнівської у Луцьку (район цегельного заводу).
Зобов’язали ВАТ «Волиньобленерго» разом з Луцькою міською радою та за умови участі жителів вулиці вирішити це питання позитивно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Волинської ОДА, на нараді розглядали звернення жителів Торчина до голови облдержадміністрації Миколи Романюка щодо вирішення питань користування електроенергією та проплати за неї.
Прийнято рішення передати трансформаторні підстанції на баланс ВАТ «Волиньобленерго» та його ж силами відремонтувати електролінії задля стабільного забезпечення електроенергією громадян, які звернулися за допомогою до голови облдержадміністрації Миколи Романюка на особистому прийомі.
Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Дмитрук також вирішував питання забезпечення електрикою мешканців вулиці Дубнівської у Луцьку (район цегельного заводу).
Зобов’язали ВАТ «Волиньобленерго» разом з Луцькою міською радою та за умови участі жителів вулиці вирішити це питання позитивно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.