USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Україна має нового президента

2 Червня 2014 17:24
Центральна виборча комісія визнала Петра Порошенка обраним президентом України на дострокових виборах 25 травня.

Відповідний протокол було підписано всіма членами комісії на засіданні ЦВК у понеділок, - пише Українська правда..

Його також підписали уповноважені деяких кандидатів у президенти.

Як відомо, Порошенко набрав більшість голосів виборців - 54,7%. Таким чином вибори визнані такими, що відбулися в один тур.

У підсумку свій голос на виборах віддали 18 мільйонів 19 тисяч 544 українці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
якось Показати IP 2 Червня 2014 18:21
похусь....
Яяя до якось Показати IP 2 Червня 2014 20:53
Якщо тобі все так . . . . . ,то навіть не буду писати... Ще сьогодні 100 днів без яНУКОВИЧА
ми Показати IP 2 Червня 2014 18:59
полупрезидент
123 до ми Показати IP 2 Червня 2014 19:38
Полуми
Ги до ми Показати IP 3 Червня 2014 14:52
пенишься от стекломоя?:)
))) Показати IP 2 Червня 2014 19:25
сдается мне, петюня приполз ненадолго.
Ги до ))) Показати IP 3 Червня 2014 14:52
когда кажется, креститься надо:)))
Пташка Показати IP 2 Червня 2014 19:54
Вітаю з перемогою Петро Олексійович!Нація покладає на Вас великії надії,не зрадьте!
Чия до Пташка Показати IP 2 Червня 2014 19:58
Чия нацiя?
Анонім до Чия Показати IP 2 Червня 2014 20:16
Українська!,ти махмуд задрочаний!
Пташка Показати IP 2 Червня 2014 20:06
Нація незалежної і вільної держави-УКРАЇНИ,яка більшістю голосів обрала президента з надією на краще життя.
Депутатка Показати IP 2 Червня 2014 20:17
Надовго... президент????
НЕЛУЧАНИН до Депутатка Показати IP 2 Червня 2014 20:42
поживем-побачим. як не буде узурпатором (у чому я сумніваюсь), то років на пять мінімум
Депутатка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Червня 2014 20:55
А Ви не сумнівайтесь, це яник-2. Скажіть, нікого не насторожив факт, що не маючи офіційних результатів порошенка легітимним президентом визнав спочатку лавров, потім х...ло владімірович, а потім яник? В той час ЄС був досить стриманим. Ця нагла м...да себе ще покаже.
Ги до Депутатка Показати IP 3 Червня 2014 14:56
Ти думаєш, що ти зараз в шоу екстрасенсів?:)
Olha Показати IP 2 Червня 2014 20:26
коментар було видалено
Іст фак Показати IP 2 Червня 2014 21:32
Україні як Франції може не вистачити двох революцій
Іст фак Показати IP 2 Червня 2014 21:32
Україні як Франції може не вистачити двох революцій
та ні Показати IP 2 Червня 2014 23:31
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 3 Червня 2014 00:05
тримайте ще одного олігарха, вівці
тролі геть до Дід Панас Показати IP 3 Червня 2014 08:34
а твій президент-Путлер. Іди поцілуй його в ...упу.
ліля Показати IP 3 Червня 2014 10:27
ой вибрали олігарха якому проблеми простих людей яким найбільше потрібна підтримка не зрозуміти. він буде тільки їздити по країнах і вирішувати свої проблеми