USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Україна – у скорботі за жертвами Голодомору

22 Листопада 2014 12:36
Традиційно в останню суботу листопада українці вшановують жертв голодоморів, які відбулися в нашій країні в радянські часи - у 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 роках.

Апеляційний суд Києва чотири роки тому визначив остаточну кількість жертв Голодомору в Україні у 1932-33 роках - 10 мільйонів 63 тисячі осіб загинули від голоду. Це - чверть населення нинішньої України, - інформує ТСН.

22 листопада по всій Україні відбудуться національні пам'ятні заходи, присвячені мільйонам жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років під гаслом "вбивали Голодом нашу свободу. Не підкорені в 33-му - непереможні!".

Скорботна хода відбудеться і в Луцьку.

У цьому році українці будуть особливо згадувати тих, хто чинив опір геноциду, кажуть в Українському інституті національної пам'яті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Українка Показати IP 22 Листопада 2014 13:04
Боже спаси і сохрани українців ! УКРАЇНЦІ МОЇ ДОРОГІ ! БУДЬМО ДРУЖНІМИ ! МІЖ НАС ЗАВЖДИ СІЮТЬ РОЗБРАТ! ЛЮБІТЬ ОДИН ОДНОГО ! МИ НАЦІЯ, ЯКА ГІДНА КРАЩОГО МАЙБУТЬНЬОГО! НАМ НА УКРАЇНІ ГОСПОДАРЮВАТИ ! ЦЕ НАША ЗЕМЛЯ І НАШИХ ДІДІВ-ПРАДІДІВ ! УКРАЇНЦІ МАЮТЬ КЕРУВАТИ ДЕРЖАВОЮ І ЩАСЛИВО ЖИТИ НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ ! СИЛЬНА І РОЗВИНУТА БУДЕ ДЕРЖАВА -УКРАЇНА !
Українка Показати IP 22 Листопада 2014 13:10
Вічна пам'ять всім померлим, невинно вбитим і замореним голодом українцям - землякам моїм. Царство Небесне їм . Ми молимося за Ваші душі і пам'ятаємо ВАС ВСІХ.
Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 15:40
Голодомора на Волині не було. В основному найбільше людей загинуло від голоду в Донецькій та Луганській обл. Яценюк влаштовує там голодомор-2!!!
Дончанин до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 16:13
Почему не было? Ведь в Польше в те же времена были аналогичные проблемы.
Анонім до Дончанин Показати IP 22 Листопада 2014 17:26
розкажи ці байки своїй дитині. що соромно за свою рашисько ,совєтську владу?
Корінний лучанин до Дончанин Показати IP 22 Листопада 2014 21:00
Дончанин, будь ласка, НЕ СМІШИ жителів Західної України !!! Тобі , в принципі, можна пробачити бо ти Дончанин і нічого про це не занєш . Над тобою тяжіє ще радянська пропаганда. Жителі Західної України всіляко допомагали біженцям зі Сходу- східнякам , як у нас казали . Вони дуже дякували, що їх спасали від голоду. Спитай про це у старших людей і їх нащадків, у тих хто вижив у ті страшні часи
Анонім до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 17:28
винищили голодом українців та заселили росіян. от вона правда.
Анонім до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 17:44
Це правда, якщо вважати украiнцями всiх, хто мешкав аж до Каспiйського моря
Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 08:19
Це треба ж бути таким недорозвинутим, щоб ляпнути, що східняки тікали на Західну Україну. Тут була Польща до 1937 року. І тут були свої мутки, такі як різанина поляків патріотами. Ото їх і поминайте.
хрущ до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 08:35
Уточнення - до 1939 року
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 15:04
РЕПЛІКА. АГА ТОЧНО! Як про це забули, це треба було ще візи отримати або ШЕНГЕН мати , черги в Консульство вистояти , закордонні паспорти мати та доларами запастись щоб на таможні дати!
До корінного Показати IP 23 Листопада 2014 08:23
Голодні, при смерті люди дальше Києва не доходили.
Корінний лучанин до До корінного Показати IP 23 Листопада 2014 10:35
Ти хоч зрозумів ,що написав ! Спеціально для тебе ще раз наголошую, люди спасаючись від голоду втікали із східних районів України на захід і на ВОЛИНІ їх було немало, кому пощастило пройти через більшовицькі кордони
До корінного Показати IP 23 Листопада 2014 09:11
А східняків (включали і Хмельницьку облась) називали совітами і пропонували повісити на першій груші. А вчительку хмельничанку в 1946 році згвалтували і випалили на грудях зірку.
Корінний лучанин до До корінного Показати IP 23 Листопада 2014 10:29
Навіщо займатись словоблуддям ! Про голодомор 1932-33р. мова! Називали і совітами, я про це знаю, але не пишу бо навіщо, якщо йде мова про ГЕНОЦИД !
гiсть Показати IP 23 Листопада 2014 13:38
I зараз люди голодують.I укранцi на Донбасi..Вони те ж люди.
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 06:29
Чому не згадуєте свій геноцид - вирізання цілих польських сімей