USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Українські моряки налаштовані вийти з пастки. Друга спроба

24 Березня 2014 14:19
Морський тральщик Черкаси разом з кораблем «Костянтин Ольшанський» вимушений стояти в Донузлаві, бо окупанти перекрили їм вихід у море, затопивши кораблі, - повідомляє «Українська правда».

Морський тральщик «Черкаси» не здається, хоч його намагаються захопити.

За станом на 9:27 росіяни намагаються захопити «Черкаси»: намагаються висадитись з катерів, але наш морський тральщик маневрує, не дорзволяючи їм це зробити.

Раніше він двічі намагався вирватися з оточення.

Перший раз він спробував відтягнути затоплений корабель, щоб очистити собі шлях.

Вдруге прорватися вони намагались у неділю. Вони майже вийшли, але російський корабель зіштовхнув їх на мілину.

Українські моряки не здаються і будуть намагатися прорватися. До екіпажу «Черкас» долучилися троє хлопців з морського тральщика «Чернігів», який забрали російські окупанти.

«Бойова історія нашого корабля не дозволяє нам зганьбити його і екіпаж», - заявив старший мінер артилерійської мінно-торпедної бойової частини старший матрос корабля «Черкаси» Олександр Бутнік.

Дивіться відео про мужніх українських моряків і те, як у неділю вони намагалися прорватися!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
хвиля Показати IP 24 Березня 2014 14:27
Застаріла інформація, там вже третій кораблик росіяни затопили і вихід повністю заблокований.
до Обамовича Бараков Показати IP 24 Березня 2014 14:36
А де ж американський есмінець?))
адмірал до до Обамовича Бараков Показати IP 24 Березня 2014 14:42
Ось де: Американский эсминец покинул Черное море! http://www.segodnya.ua/world/amerikanskiy-esminec-pokinul-chernoe-more-504524.html Як ви ще не зрозуміли, що не будуть США впрягатись у військові дії з Росією через Україну!!!
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 15:30
Обама Тільки зі слабкими зв'язуватися герой з безпілотників бомбити і пиз ...
Emihrantka Показати IP 24 Березня 2014 15:41
Он вчора залетів літак Сирії на територію Туреччини збили турки І все мовчок,далі не посунуться.У нас з автоматами на нашій території і всі :Ой,не дай боґ,хто зацепе бідного кацапського солдата,провокація буде,нечіпайте !!!!! шо про нас подумає Європа ?? Село воно по всій Україні село...
Настя до Emihrantka Показати IP 24 Березня 2014 15:52
А ви надієтесь, що вона за вас думати буде?:) Вони "революцію" зробили, а тепер самі думайте...
Emihrantka до Emihrantka Показати IP 24 Березня 2014 16:28
Настю,я насолоджуюсь життям в європі вже не одним десятком років,і мені прикро що вас там всі кому не лінь ...поставила три крапки,ти й так зрозуміла про що я мала на думці.
до Emihrantka Показати IP 24 Березня 2014 15:56
А що той солдатик на Волині забув та ще один?)) Може тільки Сусанін з лісу вийде!)А ті солдатики я бачив які бідні, особливо які після Чечні!
Do до до Emihrantka Показати IP 24 Березня 2014 16:32
До троля, я зробила виключення з правил і тобі дала відповідь на це ж повідомлення на іншій гілці.