USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Українців хочуть штрафувати за проживання не за пропискою

23 Квітня 2018 14:44
В Україні хочуть перевіряти проживання громадян за пропискою, порушникам загрожує штраф.

Відповідний законопроект підготували у Міністерстві економічного розвитку й торгівлі, повідомляють "Українські новини"

Органам реєстрації пропонують дозволити перевірки фактів проживання громадян у місцях, у яких вони офіційно зареєстровані.

Інформація про місце проживання або про зняття з реєстрації в місці проживання має бути внесена до Єдиної інформаційної системи.

Громадянин віком від 14 років зобов'язаний протягом 30 днів особисто або через Інтернет подати заяву про реєстрацію свого місця проживання.

Понад те, громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу або ті, хто бере участь у судовому процесі, зобов'язані проінформувати орган реєстрації про своє місце перебування.

Перевірку факту проживання проводить орган реєстрації, а також інші органи влади у випадках, установлених законодавством.

Перевірка не проводиться щодо осіб, які є власниками (співвласниками) житла, розташованого за адресою їхнього зареєстрованого місця проживання, військовослужбовців, бездомних та інших осіб, які не мають постійного місця проживання.

Під час перевірки уповноважена особа органу влади має досліджувати житлове приміщення на предмет ознак проживання в ньому зареєстрованого громадянина.

Для цього перевіряльник може опитати сусідів, перевірити наявність засобів особистої гігієни й одягу, інших доказів.

У разі встановлення факту не проживання особи за місцем реєстрації громадянин залучається до адміністративної відповідальності, зокрема, на нього накладається штраф від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 850 грн).

Єдина інформаційна система має бути введена в експлуатацію з 1 липня 2019 року, а всі громадяни, які не зареєстровані за місцем проживання, зможуть безкоштовно зареєструватися до 31 березня 2021 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Вадим Показати IP 23 Квітня 2018 14:51
Просто дебб,,,ли нема слів . немає чим занятись у нашій процвітаючій краіні
лучанин до Вадим Показати IP 23 Квітня 2018 20:06
народ..якого милого ви ведетеся на такі "вброси" ..чистої води фейк.. і будуть пів дня жувати і возмущатися.. не будьте деб*лами і не вірте у все що чуєте читаєте..і навіть бачите..
ахаха Показати IP 23 Квітня 2018 15:01
оце ж тотальний контроль))))) згадується наша історія, коли кріпак мусив питати добра в пана, щоб той дозволив переїхати до іншого))) 1861 рік відмовлюємося від кріпацтва щоб у 2019 вернутися
123 Показати IP 23 Квітня 2018 15:38
Цікаво хто їм відкриє двері тим перевіряльникам? Як вже дістали ці дебіли... Певно вони хочуть получити п..ди!
Ой це панство! Показати IP 23 Квітня 2018 15:50
Таке враження що кріпатство в Україну повертається! А якщо чесно - то якого біса хтось повинен їх пускати у будинок?
злий Показати IP 23 Квітня 2018 15:55
Ласкаво просимо в ссср, росію, кндр..... вже б....ді зовсім охреніли!!!!! не дадуть людям пожити!
Фіма Показати IP 23 Квітня 2018 15:57
І ще остається статтю за "тунеядство" поновити і здраствуй "совок " ....
Олександр Показати IP 23 Квітня 2018 16:17
Вже хочу привязати зовсім щоб некуди непоїхати на роботу, іще щоб вибити всю молобь а олігархі ще більше крастимуть і будуть жити в європі (чудова думка молці).
От Показати IP 23 Квітня 2018 16:35
що за х..йня? І не треба порівнювати це з ссср, бо ссср забезпечував своїх громадян житлом, в основному, чи побудувати, купити хатину за кілька років теж могли собі дозволити майже всі. А зараз що, коли половина живе на найманих квартирах, без перспективи мати своє житло і не захищені законом ніяк, та не маючи ніяких гарантій , як орендарі. Орендодавці їх прописуватимуть в своїх квартирах? то нафіга воно їм треба. Чи, як прописані більшість у батьківських хатах-квартирах, то там і жити одне в одного на голові? Ну х..йня ж повна. Таке враження, що наші законотворці не бошками думають, а ср..ми.
Анонім Показати IP 23 Квітня 2018 16:38
Хай держава в першу чергу всіх забезпечить інтернетом і обладнанням,а тоді хай вимагає реєструватись,а от дійсно вернули б статтю за туніядство,було б добре,а то по барах сидять,робити ніхто не хоче,крадуть,а потім пенсію їм подавай,бо ж вони заслужили,а приписка це брєд,"утка"
Анонім Показати IP 23 Квітня 2018 16:39
по-моєму, при владі дегенерати
ОЛег Показати IP 23 Квітня 2018 16:41
Як це так? Якщо жінка одружена або живе з чоовіком, а чоловік до себе не приписує, то вона ще штаф має платити? Що за маразм у голові влади?? Коли цю владу вже мітлою пожетуть, бо вони людей на коліна поставили!!!! Скільки це терпіти?
Влодек Показати IP 23 Квітня 2018 16:44
Прекрасна ініціатива. Нарешті селюхі з міста повтікають.
Спокій Показати IP 23 Квітня 2018 16:44
"Єдина інформаційна система має бути введена в експлуатацію з 1 липня 2019 року, а всі громадяни, які не зареєстровані за місцем проживання, зможуть безкоштовно зареєструватися до 31 березня 2021 року." --- ось він, ключовий абзац. Не робіть передчасної паніки, до липня 19-го все зміниться мільйон раз, нова влада - новий маразм)
Луцьк Показати IP 23 Квітня 2018 16:47
Якщо у власності у мене декілька квартир і в залежності від настрою я в них проживаю, то в якій із них я маю бути зареєстрований.
ан Показати IP 23 Квітня 2018 17:24
будуть дивитися по шкафах чий одяг. це дурдом. які дибі.. це придумують. а як молоді з сіл живе що на квартирі і працює десь в місті .
Подивимось на практи Показати IP 23 Квітня 2018 18:38
Одразу ж після введення в дію накласти адмінстягнення на тих хто його ж прийме -наших НАРОДНИХ ОБРАНЦІВ, вони точно по місцю ре.єстрації не проживають ))))
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2018 19:03
Якщо таку дурню введуть, то до 2020 в Україні працездатного населення не буде. Повтікають.
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2018 19:16
http://www.unn.com.ua/uk/news/1726983-u-mert-ne-planuyut-pereviryati-prozhivannya-ukrayintsiv-za-mistsem-propiski
лучанин Показати IP 23 Квітня 2018 20:31
Для початку почніть з депутатів та міністрів, а на яких підставах ці органи будуть проникати в житло, на це треба дозвіл суду
Оруелл 1984 відпочив Показати IP 23 Квітня 2018 21:15
То мабуть пов'язане з субсидіями, щоб не давати субсидій тим домогосподарствам де живуть неприписані. Хаха а ще йде медреформа, в бланку угоди з лікарем треба вказати адресу де приписаний і адресу де живеш насправді. Нікого не надуриш
лучанин Показати IP 7 Травня 2018 12:10
Як шкода що Надю арештували, не встигла довести до кінця задумане.