USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Уряд хоче прискорити темпи підвищення тарифів на газ і тепло

30 Грудня 2014 16:54
Кабмін розраховує прискорити темпи підвищення тарифів на газ і тепло для населення до ринкового рівня вже в 2015 році. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк сьогодні, 30 грудня. Про це інформує ТСН.

"У нас заздалегідь узгоджений графік з МВФ щодо підняття цін і тарифів. Ми очікуємо, що місія приїде 8 січня. Думаю, що нам треба змінити графік і прискорити темпи приведення вартості природного газу та послуг теплокомуненерго до ринкових рівнів", - заявив Яценюк.

З його слів, тарифи необхідно підвищувати до ринкового рівня. "Дефіцит "Нафтогазу" має бути скорочено втричі і через 3 роки НАК буде виведений на бездефіцитність" - додав Яценюк.

Нагадаємо, Україна розраховує купувати в наступному році газ за 345 доларів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 17:03
А зарплати у нас ринкоспроможні?
лучани до Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 17:15
Працюй більше і буде більша зарплата.
анонім до лучани Показати IP 30 Грудня 2014 19:32
Я став бідніше після майдану в тричі, ала не плачу, а от у партизани збираюсь.
Анонім до лучани Показати IP 30 Грудня 2014 23:14
ти ***** від всіх лучан думку не виражай. Чи в тебе манія вєлічія?
пенсіонер до Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 18:28
"тарифи необхідно підвищувати до ринкового рівня" 380 доларів або 7220 гривнів за 1000 кубів. При обігріві будинку в 100 квадратів в місяць йде 500 кубів газу за, що треба заплатити 3600 гривнів. Датиб цьому козлу зарплату в3000 гривень і нехай виживе. Він, що відірвався від землі. ,.
дідо до пенсіонер Показати IP 30 Грудня 2014 18:56
Бери квартирантів або продай та купи менше житло.
Анонім до дідо Показати IP 30 Грудня 2014 21:59
Може продати і Яценюку гроші переслати?
лучанин до пенсіонер Показати IP 30 Грудня 2014 19:50
Ще з тебе здеруть 2500 податку на нерухомість) (((
лучани Показати IP 30 Грудня 2014 17:13
Вистачить доплачувати всім підряд. Тільки малозабезпечені повинні отримувати доплату за газ та електроенергію.
Ага до лучани Показати IP 30 Грудня 2014 17:19
Такими темпами у нас малообеспеченных будет 80 процентов страны .Какая разница ,обьясните мне, между платить субсидии 80 процентам страны из бюджета и платить "Нефтегазу" из бюджета. Шо выигрываем.
123 до лучани Показати IP 31 Грудня 2014 09:23
Нікому не треба доплачувати, але й обкрадати нє.уй. Газ, як і всі надра на территорії України належить українському народу і повинен продаватись українцям по собівартості. Хочеш ринкові ціни - плати кожному українцю ренту, яка покриває різницю між собівартістю і ринковою ціною.
Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 17:18
Скоро більшість будуть малозабезпеченими.
Анонім до Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 23:21
Пипесь цього під...ра - зоофіла тільки МВФ цікавить, а як люди, а як їх думка, а де бумка народу? Скоро буде народ ділитись не на "багаті, люти з середнім достатком та бідні" а будуть ділитись "дуже багаті, бідні і дуже бідні". Шкода те що при ців жидодиктаторській владі мають можливість вижити жиди, бо звичайний законослухняний громадян при такі розкладах зрен більше ніж півроку протягне. А те що всі надіються на третій майдан,... заспокойтесь і навіть не надійтесь.... якщо турчик- це секретар рнбо з розширеними повноваженнямя, сєня міністр, порох-маріонетка, все ховайтесь в жито хрен получиться... А тим більше на майдат 2-й бабла на руках вже не буде.... Допригались
Люцифер Показати IP 30 Грудня 2014 17:22
...мудре рішення! Тільки нехай, коли той пархатий кролік разом з шоколадним зайцем сиділи у спільному котлі, то під ними ніколи не периревалося голубе полумя градусів під 666!
анонім до Люцифер Показати IP 30 Грудня 2014 19:29
до зустрічі на майдані!!!!!
111 до Люцифер Показати IP 31 Грудня 2014 07:36
А что же зайчик с кроликом так разонравились,Помнится,недавно все дружненько рукоплескали.
До Ага Показати IP 30 Грудня 2014 17:37
Тобі не грозить отримувати субсидії. Бо щоб отримати (в законі дрібним шрифтом написано) потрібно буде здати екзамен на знання державної мови і історії України.
віто до До Ага Показати IP 30 Грудня 2014 20:05
і аналізи здати
дідо Показати IP 30 Грудня 2014 19:52
А може так надо! Може правильно Яценюк робить, що ціни хоче підвищити у 5 разів? Хай нам буде погано- але наступні покоління будуть жити як при комунізмі?
розум до дідо Показати IP 30 Грудня 2014 19:59
Не наступні покоління, а чєта євреїв, які зараз керують Україною, будуть жити все краще і краще. Хоча у них і зараз комунізм.
Мако до дідо Показати IP 30 Грудня 2014 20:04
Тобі вже час і нехай твої діти живуть при комунізмі ще швидше ніж інші діти
Анонім до дідо Показати IP 30 Грудня 2014 21:09
Дідо ви комуніст?
дідо до Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 21:18
Так
111 до дідо Показати IP 31 Грудня 2014 07:37
Диду,сколько поколений до тебя говорили эти слова?
Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 22:03
А давайте платити тільки за інет. А всі решта проблеми пішли на..й.
Анонім Показати IP 31 Грудня 2014 10:09
Ну все правильно. Спочатку олігархам підняли ціну на видобування газу і нафти, а тепер за рахунок населення їм треба ці гроші повернути. Закон збереження енергії.
Ася Показати IP 1 Січня 2015 18:15
Хто може назвати хоч одного прем"єра-"реформатора" , який би не латав дири у бюджеті за рахунок простих смертних? Чи президента, який би був проти такого реформаторства?