USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Надання субсидій за спрощеною схемою на Волині може бути «зірване»

3 Квітня 2015 14:14
На Волині не вистачає грошей, аби реалізувати завдання Кабміну - спростити надання субсидій для населення. Проблема виникла з бланками.

Про це йшлося під час 34 сесії Волинської обласної ради вчора, 2-го квітня.

Ситуацію прокоментував депутат обласної ради Святослав Кравчук.

«На сьогодні є постанова Кабміну від 28 лютого 2015-го року, у якій вказано, що жеківці мають роздати людям бланки для заповнення декларації про доходи й заяви на отримання пільг. Втім, органи на місцях кажуть, що в них відсутній ресурс, аби це виконати», - сказав Кравчук.

Нагадаємо, що для того, аби отримати субсидії на оплату комуналки, волинянам необхідно написати заяву та здати декларацію про доходи. Усе інше обіцяють оформити в департаменті соцполітики. Як розповідає заступник голови облдержадміністрації Світлани Мишковець, зміни вступають в дію з 1-го травня 2015 року згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 28-го лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», якою передбачено новий спрощений порядок нарахування житлових субсидій.

«З першого травня при отримані субсидій волинянам необхідно надати лише два документи: заяву на отримання субсидії та декларацію про доходи. Більше нашим краянам нічого не треба робити. Всі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами) надсилаються організаціями, які надають ці послуги, на запит органів соціального захисту населення впродовж 5 днів. Далі через десять днів від подачі заяви ми опрацьовуємо інформацію й призначаємо субсидію», - пояснює заступника голови облдержадміністрації.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, як діятиме механізм спрощеного порядку надання допомоги малозабезпеченим громадянам для відшкодування витрат за комунальні послуги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Wisdom Показати IP 3 Квітня 2015 14:20
Axxaaaxxxxaaaa! ForeverAutumn is a slut!
Анонім до Wisdom Показати IP 3 Квітня 2015 19:07
коментар було видалено
Анатоль_ Показати IP 3 Квітня 2015 14:23
наш патріотичний обов"язок, як справжніх синів та дочок славної неньки-України, мужньо та гідно, із високо піднятою головою, перетерпіти ці труднощі та не скиглити з приводу підвищених комунальних тарифів!
ТОЛЯ на до Анатоль_ Показати IP 3 Квітня 2015 14:29
Наша сила у бідності! Уркаааааа!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 3 Квітня 2015 15:34
ото тебе торкнуло. Ти дибіл, чи тільки прикидаєшся? Або ти із поблічників жидовлади.... ну точно не простий житель України.
Анатоль_ до Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 18:08
Ми з Наталкою Семенівною патріоти. На майдані за тебе,неробо, стояли. А зараз ми палко підтримуємо нашу народну українську владу Президента України Петра Олексійовича Порошенка та очільника Уряду України Арсенія Петровича Яценюка!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 3 Квітня 2015 20:17
Ну і що ти там настояв?
анатолику Показати IP 3 Квітня 2015 14:32
а як високо тримати голову коли держава поставила Украинців раком
Гоп гоп до анатолику Показати IP 3 Квітня 2015 19:25
Гоп, гоп, гоп, чіда, гоп, А я співаю. Гоп, гоп, гоп, чіда, гоп, А я танцюю. Гоп, гоп, гоп, чіда, гоп, Я весело співаю. Гоп, гоп, гоп, чіда, гоп, А ми співаєм. Гоп, гоп, гоп, чіда, гоп, А ми танцюєм. Гоп, гоп, гоп, чіда, гоп, Ми весело співаєм.
Майданюк до Гоп гоп Показати IP 3 Квітня 2015 21:55
Зробив дiло - скачи смiло...
добродій Показати IP 3 Квітня 2015 14:38
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/106-2015-п роздрукуйте собі заяви самі з постанови
До анатолику Показати IP 3 Квітня 2015 14:52
запишись на йогу ..і навчишся))))
Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 15:20
Субсідії це ще одна лазейка красти бюджетні кошти!
які проблеми?! Показати IP 3 Квітня 2015 15:32
ЧИНОВНИКИ-ХАБАРНИКИ ЗРОБЛЯТЬ БЛАНКИ ЗА "СВОЇ" (КРАДЕНІ) ГРОШІ.
Петро Трикаш Показати IP 3 Квітня 2015 15:33
Краще б добавили людям пенсії, зарплати . А то тут всі владці будуть гроші відмивати а людям терпи. Чому ж владці чиновники пояси не зав"язують ?Чому їм завжди є гроші а з бідного тянуть і тянуть?
Ілона Показати IP 3 Квітня 2015 16:22
Нехай багаті ті що крадуть гроші заплатять з людей . А то совісті уже немає тянути з пенсіонера, якому самі таку пенсію даєте , з людини яка живе на мінімальну зарплату обмежуючи і так себе в усьому зараз платити такі суми. Нехай з багатих інші тарифи беруть . Якщо мають автівки дорогі понад одну квартиру будинки то це вже не враховується. За кордоном відпочивають діти і батьки то це теж не враховується а пенсіонер то да його ще треба перевірити чи не сховав бува гроші під подушкою. ГАНЬБА такій владі. Совісті немає уже продали за міліони свої.
Слава майдану! до Ілона Показати IP 3 Квітня 2015 19:27
вище скачіть і все буде добре! майдан то найкраще що було в вашому житті!
волинянка Показати IP 3 Квітня 2015 16:43
Та які субсидії,ніхто не буде платити,бо нема чим.Це в мире фантастики. 1000 пенсії, 5000 грн ліки і 3 тисячі комуналка. Хай олігархи і наші можновладці, які зробили з нас рабів і платять-це жах не хочеться й дцмати, бо можна тронутися умом від такої жизні
Віктор Показати IP 3 Квітня 2015 17:10
На Волині не вистачає грошей, аби реалізувати завдання Кабміну - спростити надання субсидій для населення.То нехай візьмуть СУБСИДІЮ.Дав нам Бог керівників.
Що ж робити? Показати IP 3 Квітня 2015 17:15
Вставай страна огромная! Вставай на смертний бой! Забрать владу у проолігархичного кабинету міністрів! Опалення у квартирі відключати не можна, борги-відібрали квартиру!