USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Утворилася тиснява: у Білорусі силовики з вантажівки кидали голодним мігрантам їжу. Відео

11 Листопада 2021 16:56
Сотні нелегалів вже четверту добу товпляться на кордоні між Польщею та Білоруссю без їжі та засобів до існування. Білоруська сторона виконала обіцянку дати мігрантам їжу й спровокувала страшну тисняву.

Відповідне відео оприлюднив Telegram-канал NEXTA Live, пише УНІАН.

На оприлюднених кадрах видно людей у військовій формі й повній екіпіровці серед натовпу мігрантів, які оточили вантажівку. У кузові авто перебуває ще один чоловік у військовій формі. Він розкидає в натовп щось схоже на банки з консервами та пляшки з молочною продукцією.

Читати також: По $2600 за кожного: мігранти пояснили, як вони потрапляють до Білорусі. Відео

У натовпі за їжею стоять як чоловіки, так й жінки з дітьми. Під час роздачі пайка голодним нелегалам почалася тиснява та було чутно жіночі крики. Люди буквально розхапували їжу.

Нагадаємо, велику колону мігрантів вранці 8 листопада зафіксували очевидці у прикордонному районі Білорусі, яка рухалася до прикордонного КПП «Брузги-Кузниця» на білорусько-польському кордоні. Колону супроводжували люди у військовій формі та з автоматами.

Увечері 9 листопада двом чималим групам нелегальних мігрантів вдалося прорватися через білорусько-польський кордон. Польща стягнула на кордон із Білоруссю 13 тисяч військових.

До слова, міграційна криза на кордоні Білорусі з Литвою, Польщею, Латвією триває з серпня. Три країни звинувачують Білорусь у навмисне створеному міграційному тиску в межах гібридних дій проти них як країн ЄС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
! Показати IP 11 Листопада 2021 17:18
Гаага за Лукашенко плаче .
? до ! Показати IP 11 Листопада 2021 17:30
Леді Гаага?
@ до ? Показати IP 11 Листопада 2021 17:52
Баба Яаага
111 до ? Показати IP 11 Листопада 2021 19:21
не смішно
Анонім до ! Показати IP 11 Листопада 2021 17:44
Психіатр за тобою плаче. Чомусь пшеки навіть дітям навіть води не дають. Недоєвропейці.
ботоксШМЯК до Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 17:51
Що в тебе в голові робиться крім ватної пропоганди?
Анонім до Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 17:53
Мені "дуже сподобався" сюжет, де в очі підлятку тикали підкуреною цигаркою своїж мігранти, під вказівки білоруських силовиків... Істинне обличчя вусатого таракана...
Окулісткиня до Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 18:34
В твоїй порожній каструлі таракани. А найбільш гуманні таки сябри.
Ананам до Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 17:56
А що поляки мають давати? вони не на території Польщі! Вусатий тарган тільки чекає щоб щось кинули на їх територію, кинеш пляшку з водою - скаже провокація, отруїти хочу бідних біженців. чи не так? P.S. Ці люди не біжать від війни та голоду, кожен з них заплатив чималі гроші щоб попасти в ЕС з метою жити там на соц. допомогу. Якби тікали від голоду - попросили б притулку в бацьки, або в сусідній країні, навіть в Туреччині, але ж нафіга?
Анонім до ! Показати IP 11 Листопада 2021 17:50
Да він не доживе, бо сильно багато знає.
Дідо Показати IP 11 Листопада 2021 17:44
Бабуїни. Робити не хочу, хочу німецької соціалки.
Андрій Миколайович Показати IP 11 Листопада 2021 21:31
А чого ті мусульмани втікають саме до Європи? В Емірати ніхто не біжить, і Сибір чи Китай теж немає бажаючих. Якась нездорова хрєнь
Пересічний Показати IP 11 Листопада 2021 22:12
Без масок і ковід їх не бере?