USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В Дагестані горить управління ФСБ Росії

5 Грудня 2014 18:16
У Російській Федерації, в Махачкалі, горить будівля Управління Федеральної служби безпеки по Дагестану.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Реальний Дагестан" та "ДеПо".

Вогонь спалахнув на даху будівлі, розташованої на вулиці Дахадаєва. Покрівля охоплена полум'ям.

Причини пожежі наразі невідомі.

Рятувальники, які прибули на місце події, намагаються згасити вогонь, не давши йому перекинутися на іншу частину будівлі.



А згідно з даними LifeNews, пожежу вдалося локалізувати.

Нагадаємо, в ніч на четвер у столиці Чеченської республіки РФ оголосили контртерористичну операцію через напад на силовиків Кадирова. я повіомляють ЗМІ, під час боїв у столиці Чечні — Грозному — загинуло понад 70 поліцейських.

ЧИТАТИ ПРО НІЧНІ БОЇ У ГРОЗНОМУ. ФОТО. ВІДЕО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
35 Показати IP 5 Грудня 2014 18:26
хоть одна новина приємна .......
Анонім до 35 Показати IP 5 Грудня 2014 18:35
Тільки Чечня, Дагестан і, взагалі, Кавказ Україні допоможуть.
дійсність до Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 20:41
а ще Татарстан!
Всезнайко до дійсність Показати IP 5 Грудня 2014 21:47
І Єврейська автономна республіка...
35 Показати IP 5 Грудня 2014 18:33
А у нас ціни ростуть кожного дня! Також приємно!
Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 18:53
Гори-гори ясно ...
віктор Показати IP 5 Грудня 2014 19:01
що згорить то не згниє
ми до віктор Показати IP 5 Грудня 2014 21:38
гнити росія буде довго а от згорить швидше і сморіду меньше
Василий Показати IP 5 Грудня 2014 19:52
Дагестанские ополченцы трубуют проведения референдума о независимости Дагестанской Народной Республики.......
Анонім до Василий Показати IP 6 Грудня 2014 09:00
слава Дагестанській народній республіці. а чому і ні. рашисти ж підтримують лугандонія.
Джулія Показати IP 5 Грудня 2014 22:44
Фантастично красиве видовисько-я певна :-))))))))
юлік Показати IP 5 Грудня 2014 23:04
Ну путляра як тобі чеченські ополченці, дали про***тись руским карателям....:)) :) :) ;)
вдв Показати IP 6 Грудня 2014 01:49
наши люди радiють коли в сусiда хата горить, а ви ще в Европу хочете, вам лiкуватись треба
Чекіст до вдв Показати IP 6 Грудня 2014 09:39
Нагадаю тобі вельмишановний, що наш сусід на нашій території вбиває людей...
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2014 02:50
Я не розумію чого наше керівництво до цього часу не відправило гуманітарку на допомогу, дрова там чи торфу шоб горіло краще!))