USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

В соцмережах дискутують про долю командира Айдару. ОНОВЛЕНО

6 Вересня 2014 13:45
У соцмережах повідомили про загибель командира добровольчого батальйону Айдар Сергія Мельничука.

"Загинув Мельничук, комбат Айдара. Велика втрата для України ((((Горіть в ПЕКЛІ, немає перемир'я це фікція, розірвемо мразь!", - йдеться в повідомленні Супутника АТО в Twitter.

Подробиці події не повідомляються.

Натомість Подробиці пишуть, що Мельничук таки живий.

Він буквально пару годин тому виходив на зв’язок, – повідомив помічник командира батальйону Роман Романович.
З його слів, з моменту оголошення про двостороннє припинення вогню “Айдару” неодноразово довелося зіткнутися з порушенням перемир’я зі сторони противника.



Раніше координатор Самооборони Майдану Волині Андрій Хведчак повідомив, що частина другої роти батальйону Айдар з Волині потрапила в засідку російського спецназу. Трагедія сталася поблизу Веселої гори, коли айдарівці супроводжували військову колону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 14:07
Сообщение от блогеров. "Лидер "Айдара" Мельничук вроде все-таки погиб. В хунтовских пабликах стенают о "невосполнимой утрате". Колонна была разгромлена силами 2 ДРГ ополчения - у противника 35 убитых и 3 пленных. У наших 1 раненный. В сети уже появились шокирующие фото с места разгрома. Это бы настоящий ад."
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 15:37
Закрий рот. путлеровське падло! Ніхто тебе не запрошував.Згинь!
Дончанин до Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 16:26
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 16:02
ЩЕ ЯНУКОВЦІ ПЛАТЯТЬ ?!
Дончанин до Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 16:29
коментар було видалено
віктор до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 16:43
хороша зарплата ...на похорон хватить
Дончанин до віктор Показати IP 6 Вересня 2014 16:57
коментар було видалено
маленька поправка Показати IP 6 Вересня 2014 14:27
Не "ополчения", а - терористи, бойовики. Їдь до Сибіру, ось там треба зараз ополченіє збирати!
тиць... до маленька поправка Показати IP 6 Вересня 2014 14:33
Фiг ти вгадала!!!
Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 14:38
???
Ататюрк Показати IP 6 Вересня 2014 14:43
коментар було видалено
Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 14:46
проспись, ватніку, і вали і свою рашку-парашку!
віктор Показати IP 6 Вересня 2014 16:41
слава героям...сергій мельничук живий...не дождетесь.
Дончанин до віктор Показати IP 6 Вересня 2014 17:01
Ну, значит харьковский спецназ сплоховал. Ничего, такие ребята свои ошибки, если они случаются, исправляют.
віктор до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 17:24
ребят с харьковского спецназа не знаю а что ты гнида-уверен
віктор до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 17:31
когда будешь рыбу ловить внимательно смотри по сторонам...плавать то ты не умеешь
Дончанин до віктор Показати IP 6 Вересня 2014 17:37
Извини меня, но вполне возможно, что твои родители друг друга не знали, когда я плавал как рыба. Это первое. А второе заключается в том, что тебе подобные бздыкливые. Следовательно, они в тех местах не крутятся.
віктор до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 18:23
таку гниду як ти легко вирахувати - сильно смердить