USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

В Україні вдвічі зменшили термін обов'язкової самоізоляції для тих, хто перехворів

8 Лютого 2022 09:41
Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України скоротило з 10 до 5 днів термін обов’язкової самоізоляції при захворюванні на COVID-19. Про це повідомила 7 лютого пресслужба відомства на своїй сторінці у Facebook.

«Через п’ять днів з дати появи симптомів або отримання позитивного тесту самоізоляцію можна завершувати. Основна умова – відсутність симптомів. У такому випадку робити ПЛР-тест для завершення самоізоляції не обов’язково», – йдеться у повідомленні.

Самоізоляцію можна завершити раніше ніж через п’ять днів, зазначає МОЗ. Для цього потрібно отримати негативний результат ПЛР-тестування.

Раніше обов’язкова самоізоляція тривала 10 днів, нагадують у пресслужбі. «Тобто з часу появи симптомів або отримання позитивного результату тестування мало пройти 10 днів та ще три дні, протягом яких не мало бути симптомів COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Читати ще: В Україні змінили терміни лікування хворих на коронавірус

Однак пом’якшення карантинних заходів в Україні найближчим часом не очікують. Як повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю виданню «Фокус», про це можна говорити лише після вакцинації 70 відсотків дорослого населення. В планах МОЗ вакцинувати таку кількість українців до кінця 2022 року.

Нині ж в Україні, за його словами, вакциновано 40 відсотків дорослого населення, з яких особи віком понад 60 років вакциновані на 30-40 відсотків, а у віковій групі понад 70 років показники ще менші – 20-25 відсотків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus