USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Офіційно: Верховна Рада ввела воєнний стан в 10 областях

26 Листопада 2018 21:35
276 голосами депутати Верховної Ради під час позачергового засідання 26 листопада проголосували за введення воєнного стану в 10 областях України.

Згідно з новими правками, воєнний стан вводиться строком на 30 днів, до 28 грудня, з 9 години 28 листопада.

Воєнний стан було введено у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.
Крім того, 298 народних депутатів проголосували за проведення президентських виборів 31 березня 2019 року.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО ТАКЕ ВОЄННИЙ СТАН, ЯК ВІН МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ВИБОРИ, ЗМІ ТА МАЙНОВІ ПРАВА

У ніч на 26 листопада на засіданні РНБО було запропоновано ввести в Україні воєнний стан, у зв'язку з агресією Російської Федерації в Авзовському морі. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, своєю чергою, на 16.00 скликав позачергове засідання Верховної Ради.

25 листопада під час планового переходу з порту Одеси до порту Маріуполя буксир Військово-морських сил України був протаранений прикордонним кораблем Російської Федерації. Після цього окупанти застосували зброю проти кораблів ВМС України і захопили три судна. 23 українці стали військовополоненими РФ, шестеро з яких були поранені. Згодом оприлюднили список із прізвищами захоплених РФ українських моряків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
12345 Показати IP 26 Листопада 2018 21:42
Після такого цирку мене ця новина тільки насмішила.... А в Вінницькій області нащо? А МВФ нам тепер кредит дасть?
Олег до 12345 Показати IP 26 Листопада 2018 22:18
Винница из-за границы с Приднестровьем
Анонім до Олег Показати IP 28 Листопада 2018 16:39
Придністровські бронекавалерійські дивізії ось-ось попруть на стратегічно важливий цукерковий завод
123 до 12345 Показати IP 26 Листопада 2018 22:27
Через Придністров'я, географ юний!
цирк до 12345 Показати IP 26 Листопада 2018 22:40
от нащо в Вінницькій області https://www.volynnews.com/news/all/yevrobliakhari-hotuiutsia-blokuvaty-Roshen-u-vinnytsi/
Я до 12345 Показати IP 26 Листопада 2018 22:43
Межує з Придністов'ям
опа до 12345 Показати IP 26 Листопада 2018 22:46
Щоб бляхарі рошен не блокували)))
Житель Показати IP 26 Листопада 2018 21:44
Бляхарі капець вашим мітингам..
сюрреализм Показати IP 26 Листопада 2018 21:46
обозначили новую зону АТО
сир реалізм до сюрреализм Показати IP 26 Листопада 2018 22:26
А Вінниця, Вінниця тут до чого??
Валєра Показати IP 26 Листопада 2018 22:20
Як може бути воєнний стан не у всій Україні? Якійсь брєд. Тобто і мобілізація тільки у 10 областях і обмеження прав і свобод у 10 областях.... Це якась маячня. Прийняли щось аби прийняти.
Полішук Показати IP 26 Листопада 2018 22:42
А якщо з Білорусії нападуть?
інопланетяни до Полішук Показати IP 26 Листопада 2018 22:58
а якщо з МАРСА?????? АХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Костоправ до Полішук Показати IP 7 Лютого 2024 05:13
Як крізь воду дивився
Правда Показати IP 26 Листопада 2018 23:03
Всі в льох.
петро Показати IP 27 Листопада 2018 00:02
Полякі тоже можуть напасти, параноя росте, і рептилоїди з планети Нібуру, теж можуть вночі напасти. Треба просити в США допомогу з кваліфікованих психіатрів.
Vik Показати IP 27 Листопада 2018 09:30
Я так розумію що ВП можна продовжити і відкласти вибори. Бо вибори президента не можуть бути легітимними якщо вони відбулися тільки на частині України. А у іншій частині ВП.
Анонім Показати IP 27 Листопада 2018 11:50
Чергінівська, бо можуть з Білорусі зайти. Тепер питання до любителів географії: а хіба Волинська, Рівненька і Житомирські області не межують з Білорусю?
Віктор до Анонім Показати IP 27 Листопада 2018 17:53
Чернігівська межує з кацапами!
Волинь Показати IP 27 Листопада 2018 22:09
У них ВС? А нам все одно, а нам все одно!