USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Василь Столяр очолив КП «Волиньприродресурс»

2 Лютого 2017 20:20
Депутати підтримали кандидатуру на посаду керівника комунального підприємства «Волиньприродресурс» Василя Столяра.

Про це йшлося під час 10-ї чергової сесії Волинської облради сьогодні, 2 лютого.

Зазначимо, що депутат Столяр був головою постійної комісії Волинської обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів. Також активно бере участь в робочих групах щодо вивчення питань видобутку корисних копалин на території області.

Тимчасовим виконувачем обов’язків голови КП був Веніамін Туз, проте останнім часом він перебуває на лікарняному. Голова Волинської облради Ігор Палиця привітав новообраного очільника комунального підприємства з посадою.

Нагадаємо, Комунальне підприємство «Волиньприродресурс» отримало ліцензії на розробку родовищ бурштину, торфу і міді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Статист Показати IP 2 Лютого 2017 20:51
По ходу головного БЮТівця Кіндера О.О. жорстоко взули!..
фу Показати IP 2 Лютого 2017 21:08
і щуку кинули у річку!!!
SSG Показати IP 2 Лютого 2017 21:09
Молодці! Сама чесна, справедлива, професійна і достойна людина у Волинській області!
знаю Показати IP 2 Лютого 2017 22:27
просто жах
Коля Коля Показати IP 2 Лютого 2017 22:38
Дочекаються вони що чемно з крісел їх просити ніхто не буде..., ой граються з вогнем....
Перехожий Показати IP 2 Лютого 2017 22:58
Столяр до кінця життя буде щось очолювати =) робота така.
Микола Показати IP 2 Лютого 2017 23:05
На фоні всіх аферистів і шматалайників які на хвилі революції гідності позалазили в раду Василь виглядає як сама порядна людина області.
999 Показати IP 2 Лютого 2017 23:08
абзац
Андрій Показати IP 2 Лютого 2017 23:22
Василь вперед ! Головне - шматалайників з свободи не підпускай
Семен Показати IP 3 Лютого 2017 10:23
Столяр, це - той, що по дереву працює, а не по бурштину! Але Вася - здібний, він має досвід дерібана, він справиться! Гарне рішення!!!
колишній податківець Показати IP 3 Лютого 2017 11:25
Добре пам"ятаю, як одразу після Помаранчевої революції з займаних посад було звільнено 10 податківців за те, що не дозволили вкрасти з бюджету 500 млн.грн. (тоді це були величезні гроші!) Футбольному клубу "Волинь", яким опікувався пан Столяр. А керував усіма злодійськими схемами (на вул.Дубнівській було зареєстровано чимало злодійських фірм) такий собі Олег Зотов. Щуку таки кинули у річку! Пане Палиця, пильнуйте!
Ко ко до колишній податківець Показати IP 3 Лютого 2017 12:55
Але ви і наївні. Цирк на дроті. То він його і поставив.
спостерігач Показати IP 3 Лютого 2017 14:25
Ні один бізнес столяра не закінчувався без криміналу. кримінал став для нього своєрідним ангелом-охоронцем. він без цього не може
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2017 22:09
Столяр що ні на є дерибанщик!!! Згадайте як він під Гаразджою відхопив шмат відпочинкової зони,куди лучаний залюбки їздили.Сук*,обніс все парканом((( Він завжди сидів на схемах відмивання ПДВ,податківці це прекрасно знають.А що на цій посаді він зробить корисного для громади???? Те саме що і робив раніше.Ганьба ДУПУТАТАМ!!!
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 22:33
Невже Палиця чимось зобов*язаний Столяру, що "подарував" такому.......... таку хлібну посаду?! Не думала, що голова обласної Ради такий необізнаний "ху із ху"!!!
Валя Показати IP 4 Лютого 2017 11:06
Всі вони однакові рука руку миє. Але позорище що такі кадри у нашій Влинській області!!!!!! Ну нічого не помінялось а колись ще вікна двері били а зараз хіба краще?? Ганьба ганьба ганьба!!!!!!