USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Великих боржників «Луцьктепла» можуть віддати колекторам

8 Лютого 2016 16:56
Борги лучан перед ДКП «Луцьктепло» становлять близько 45 мільйонів гривень.

Про це 8 лютого під час засідання тимчасової депутатської комісії з питань діяльності підприємства повідомила заступник директора з фінансово-економічних питань Валентина Малютіна.

Загальний же ж борг споживачів – близько 60 мільйонів гривень. У тому числі винні за спожите тепло й деякі комунальні підприємства, які вже ліквідовані. Наприклад, на КП «Зелене господарство» «зависло» півмільйона гривень.

Через значне підняття вартості судових зборів вести юридичну тяганину підприємству стало в рази дорожче. Та й у випадку виграшних справ добитися виплати боргу важко, адже виконавча служба не надто допомагає у процесі погашення боргів.

Так, зі слів Малютіної, протягом півроку вдалося компенсувати в рахунок погашення боргу лише мультиварку та один телевізор.

Тому на підприємстві задумуються над пропозиціями колекторських кампаній. Ці фірми пропонують працювати з боржниками від імені ДКП «Луцьктепло». А саме з тими споживачами, у яких сума заборгованості від 15 тисяч гривень. Якщо їм вдасться повернути борг, то сума гонорару колектора становитиме 15% від суми самого боргу.

Утім, члени депутатської комісії таку ідею сприйняли з недовірою. Адже відомо, що колектори у своїх роботі застосовують психологічний тиск, погрози і залякування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 17:29
відключіть зовсім те опалення. в квартирі холод собачий, а за отоплення платимо стільки, ніби в квартирі +30
ВiТiВка Показати IP 8 Лютого 2016 18:32
Коктейли Молотова Тепер будуть кидать в квартири тих хто з Майдана нiчого не вловив.
Немає слів Показати IP 8 Лютого 2016 20:11
Що,геть здуріли?? Пані Малютіна,я про Вас...
Тарас Чурило Показати IP 8 Лютого 2016 22:33
Віддати колекторам це найпростіше, просто одні мають десятки тисяч гривень і не платять, а є бабусі, які мають 1200 гривень пенсії і просто не в змозі платити
цікаво до Тарас Чурило Показати IP 9 Лютого 2016 08:56
і що ви пропонуєте? Тільки конкретно і по суті.
Тарас Чурило до цікаво Показати IP 9 Лютого 2016 09:39
Пропонує перестати красти...
калькулятор Показати IP 8 Лютого 2016 23:00
Я не плачу зовсім. Послуга не надається, рахунки приходять, а я не плачу. Вже 7 років, і адвоката найняв, щоб судився з ними.
Щасливий ти до калькулятор Показати IP 8 Лютого 2016 23:34
Скоро будеш вiльний ,мямлi Януковича больше нетутI.пакуй чемадани
Містер Х до калькулятор Показати IP 8 Лютого 2016 23:43
Вам, шановний, правильше назватися КУРКУЛЯТОР. Якби ніхто не платив, не було б тоді взагалі опалення. А так пенсіонери останнє віддають, щоб такі КУРКУЛЯТОРИ 7 років не платили. Прийдуть колектори, ніякі адвокати не допоможуть, ті контори взагалі безшабашні.
alex до калькулятор Показати IP 9 Лютого 2016 08:02
Знайшов чим хвалитися, заберуть квартиру, тоді заплачеш....
Микола Бабій Показати IP 9 Лютого 2016 02:16
Нема колекторів-вибивальщиків, є - колектори-задроти, які - сидять у столиці і - шлють страшилки поштою, та - намагаються задовбати по-телефону(все те, що й сам замовник колекторських послуг робить). Хто ту даму надоумив лякати задротами, які в нашій, хай і недолугій державі, але - поза Законом???
Гапонюк Показати IP 9 Лютого 2016 10:19
нехай відключають. а то на вулиці +8 , а вони гріють, а коли -8 всеодно в квартирі "дубар". за що тільки такі гроші деруть?