USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Відзавтра у Луцьку припиняють подачу гарячої води

19 Травня 2021 18:32
У зв’язку із завершенням терміну дії Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (далі – ПСО), від ранку 20 травня ДКП «Луцьктепло» припиняє надання послуги з постачання гарячої води від газових котелень.

Про це повідомляє ДКП «Луцьктепло».

Про необхідність продовження терміну дії ПСО до тих пір, поки не буде врегульовано інтереси всіх учасників ринку газу, галузь Теплокомунерго неодноразово наголошувала та закликала до цього Уряд. Активною в цьому питанні була й влада на місцях. Зокрема, враховуючи численні звернення міських рад на засіданні Кабінету Міністрів України розглядалося питання про продовження ПСО, але воно не було підтримане. До галузі не дослухалися.

Уряд більше не регулюватиме ціни на газ для теплокомуненерго та не зобов’язуватиме НАК «Нафтогаз України» продавати блакитне паливо для них за фіксованою ціною. Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Відтак, враховуючи нестачу обігових коштів, необхідних для закупівлі природного газу для приготування гарячої води на умовах передоплати, та з огляду на повідомлення АТ «Волиньгаз» про припинення газопостачання до котелень підприємства з 07:00 20 травня 2021 року, ДКП «Луцьктепло» повідомляє споживачів про припинення надання послуги з постачання гарячої води від котелень, що працюють на природному газі.

Читати ще: Тарифи зростуть. Із 20 травня лучани можуть залишитися без гарячої води

Продовжать отримувати послугу лише мешканці мікрорайону ЛПЗ, які отримують гарячу воду від котельні на вул. Боженка, 32, де теплова енергія для потреб гарячого водопостачання виготовляється від котла, що працює на альтернативному паливі – деревній трісці. А також для споживачів котельні на вул. Даньшина, 10, яку підключили до мереж котельні на вул. Боженка, 32, та для Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни, де гаряча вода подається від котла на альтернативному паливі – деревній пелеті, встановленому в котельні у пров. Старицького, 6.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
дідо Показати IP 19 Травня 2021 18:39
давно пора.
Правда Показати IP 19 Травня 2021 18:49
Ну, на кінець то дійшло.Все має свою ціну.Без лічильників-все в "чорну діру".Хоча вже запізно,луцьктепло практично банкрут...хто покупець???
я до Правда Показати IP 19 Травня 2021 20:40
Ця проблема не вирішується десятками років. Але чому ж тоді котельню на Карбишева, яка ослуговує таку кількість населення міста не перевели на альтернативне паливо?
Народна прокуратура Показати IP 19 Травня 2021 19:25
"Уряд більше не регулюватиме ціни на газ для теплокомуненерго та не зобов’язуватиме НАК «Нафтогаз України» продавати блакитне паливо для них за фіксованою ціною". Догосподарювались, Що називається, згорів сарай - гори і хата! Так розумію, тепер теплогенеруючі компанії мають змінювати тарифи на свої послуги щомісячно в авральному порядку. А як цей тупий уряд плануватиме в річному бюджеті розмір коштів, необхідних на виплату людям субсидій за послуги ЖКГ?
Клава Показати IP 19 Травня 2021 19:32
Млять люди !!! За кого ми голосували !!! Це ж армагедон ... Цій цирк буде до опалювального сезону - готуйте тазики і каструлі. Терміново треба встановлювати бойлери.
Анонім до Клава Показати IP 19 Травня 2021 20:59
Між іншим влада поступила дуже хитромудро. І ваше «за кого ми голосували «, якраз зараз і побачимо. Ми ж з вами на місцях владу обирали. Не за гроші і гречку. А вірили їх обіцянкам і обличчям. От і у Києві так думають. Тепер хай ділами і доводять. Звичайно мені це все теж не подобається. Але ми самі їх обрали. Як тих так і цих.
Дідо до Анонім Показати IP 20 Травня 2021 03:05
Ви їх обрали.
Дідо до Клава Показати IP 19 Травня 2021 21:41
Як і казали вам що ви голосували за дебілів!
Апрс Показати IP 19 Травня 2021 19:46
З таким підходом за пару років Луцьк взагалі залишиться без централізованого гарячого водопостачання.
Ноунейм до Апрс Показати IP 19 Травня 2021 20:25
Так це ж прекрасно
Жпрс до Апрс Показати IP 19 Травня 2021 21:43
А воно і не потрібне, кожен має сам собі нагрівати воду в своєму домі і отримувати справді гарячу воду а не таку як подає Луцькдупло - ледве теплу що навіть холодною водою не треба розбавляти а гроші деруть як за гарячу!
Дєд до Жпрс Показати IP 20 Травня 2021 01:11
Та гаряча вода була, не треба трусити!
Дідо до Апрс Показати IP 20 Травня 2021 01:12
Кізяками топіть. Німці не дурні собі трубу протягнули, аж з Росії. Але куди це зрозуміти?
Луцьк Показати IP 19 Травня 2021 19:52
Сволочііііііііі !!!!!!!!!
Анонім Показати IP 19 Травня 2021 19:55
21 століття, блядь
Коля Показати IP 19 Травня 2021 20:39
Чому мер і депутати нічого не роблять , ми ж їх обирали не для папку і фонтан гроші тратити а впершу чергу належні умови для лучан
Волиняка Показати IP 19 Травня 2021 20:47
Здобули!!!
Петро Показати IP 19 Травня 2021 21:17
Нехай міська рада тепер терміново дозволить встановлювати автономне опалення людям в квартирах!
Анонім Показати IP 19 Травня 2021 21:32
А як буде з централізованим опаленням? Осінь за 3 місяці, а там і зима не за горами. Отут що буде?
777 Показати IP 19 Травня 2021 21:47
Это следствие,причина давно понятна всем адекватным людям....
гепезенянин Показати IP 19 Травня 2021 22:09
хто живе на гепезе - тому в жизні повезе!!!
Анонім Показати IP 20 Травня 2021 08:47
Якого милого нашу дахову котельню луцьктепло взяло на свій баланс, поки була котельня в жека все було без проблем, коли стало луцьктепло проблеми безкінечні - котельня наша і стоїть на нашому даху, куплена за наші гроші разом з квартирою, але ми тепер є постійними заручниками луцьктепла - свої проблеми постійно перекидають на нас, при цьому ще й нуль прозорості у їх діяльності
Green Показати IP 20 Травня 2021 09:52
Якщо зараз такий бардак і для України цей російський газ такий дорогий?! Ось можете собі представити, що буде з Україною коли Німеччина та Росія запустять "Північний потік-2". Кричали окремі депутати ВР, які у себе в хатах, будинках встановили німецьке обладнання: колонки та котли, що нам українцям газ агресора не потрібний, ми без нього проживемо, тобто в Україні маємо альтернативне паливо: вугілля, солома+сіно, старі меблі, старий одяг секонд-хенд з ЄС понавозили для українців тонами. Чого цим не опалювати піч чи грубки???
Ага до Green Показати IP 20 Травня 2021 13:51
Як не сумно, але 95 квартал вгробить Україну. Таких дилетантів при владі не було ніколи.
menail Показати IP 20 Травня 2021 16:10
мільярди боргу від населення.Що далі? Заплатіть і отримаєте послугу.
Анонім до menail Показати IP 20 Травня 2021 20:43
доречне зауваження