USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Відзавтра в Луцьку подорожчає хліб

15 Січня 2018 19:00
З 16 січня в магазинах Луцька хліб буде продаватися дорожче, зокрема ціни піднімуться на продукцію «Теремно хліб», який є одним з найбільших виробників на Волині.

Про це покупців попереджають продавчині фірмових кіосків, радячи купити більше хліба, батонів та булок – аби хоч трохи зекономити.

Про це пише «Волинь-нова».

Видання нагадує, що впродовж 2017-го року хліб у місті дорожчав кілька разів. «Інтерес» до цього явища виявляв навіть Антимонопольний комітет України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Петря Показати IP 15 Січня 2018 19:05
Прем"єру Міністру і іншим Міністрам передайте, які кажуть що як збільшується мінімалка то немає інфляції. Вже скоро будемо по скибочках купляти.
Жора Показати IP 15 Січня 2018 20:00
Ура! Перемога! Ми в эвропі (*опі)!!!
ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Січня 2018 20:38
Звичайно зараз дуже важко жити, особливо пенсіонерам. Але потрібно потерпіти півтора року Тоді прогонимо вишиваних патрійотів і життя, сподіваюся, буде покращуватися.
Жорі Показати IP 15 Січня 2018 20:52
Зганяй до Білорусі, Росії, які явно не в Європі і поцікався там цінами на хліб.
Ґа? Показати IP 15 Січня 2018 20:58
Цікаво скільки майданних хоче назад в 2015?
Сеня Показати IP 15 Січня 2018 20:59
Летимо в ж.пу.і всі мовчать що хліб росте.А як би проїзд коментарів було б 40.
пенсіонер Показати IP 15 Січня 2018 21:23
Скоро за 1500 пенсію, куплю 15 буханок хліба.Це вже 33 роки вертаються, буде вимирання всіх пенсіонерів і цих,хто чесно працює.Прокурорам, суддям і іншим високопоставленим чиновникам- це не грозить. У них по 40-50 тисяч зарплата, а сотні тисяч хабарів і відкатів можна жити.Цікаво доки нарід дурнуватий наш буде терпіти цей геноцид, чи візьмемо вила і підемо всі разом
Анонім Показати IP 15 Січня 2018 21:40
Позорісько хлібовиробникам.
Glover Показати IP 15 Січня 2018 21:58
Ну й не хай, я вже років 5 печу хліб дома, і завжди свіжий, і виходить в два рази дешевше купленого!!!
Василь Показати IP 15 Січня 2018 22:18
5 січня білий хліб подорожчав з 10,25 до 10,70 грн. Минуло лише 10 днів і знову подорожчання? Вже вкрай знахабніли...
Анонім до Василь Показати IP 15 Січня 2018 23:17
«Теремно хліб» знущаеться над лучанами.
Павлік Морозов Показати IP 16 Січня 2018 00:55
Хлібопічка класна річ ;) всім раджу. Хліб, кекси, паски, пироги, це дуже просто все, і тим більше буде протест проти хлібної монополії. Люди, хто зерно реалізує, підійміть їм ще в два рази більше ціни, щоб була справедливість. А так олігархам та владі "спасибі", світло на відсотків 20 зросло, млина послуга зросла, гривня знецінилася і далі продовжує, пальне зросло, все пов'язане. Хто думає навчився крутити валютою, зробив добре, ну ну, все потім іншою стороною вилазить, ми всі ведемося на ці коливання курсу, все до долара прив'язане, купляйте євро, фунти, злоті, білоруські рублі, не так буде швидко будка розхитуватися.
хехъ Показати IP 16 Січня 2018 08:04
откажитесь от хлеба, здоровье от этого только выиграет.
Марта Показати IP 16 Січня 2018 16:18
І справді ще вчора ціна була 10.60 а сьогодні 11.30 за білий круглий хліб від Теремно. Пекти вдома...ніби і варіант, але знову ж час, витрати на газ чи електрику- не впевнена, що вийде дешевше. Такі продукти, як хліб мають бути доступними для усіх верств населення, а не "утискати" людей у самих елементарних потребах.