USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Військові з Волині - на Донеччині. Потрібні медикаменти

16 Травня 2014 09:54
Медикаменти потребує 51 бригада з Володимира-Волинського . «Це ціла бригада. Вони тільки приїхали під Донецьку область, а медслужба пуста!!!», - ідеться в повідомленні, яке опублікувала киянка Тамара Шевчук в мережі Фейсбук.

Перелік необхідних медикаментів:

Вібрецил каплі - 100 шт
Бромгексін - 200 шт
Адреналін - 10 шт
Топерамид - 100 шт
Спирт (маленькі банки) - 30 л
Перекис водню - 100 фл
Шовний матеріал по максимумум
Лейкопластир по максимуму
Лезо до скалпіля по максимуму
Теопек - 10 шт
Кетотифен - 10
Фармацетрон - 100
Мефонамік. Кислота - 50 уп
Парацетамол - 100
Деротек - 2-5 штук (інгалятор)
Диклоберил 50уп
Нимесил 50уп
Кетанов 50уп
Пластичный бинт
Деклак гель
Ламтзин мазь
Амонсил таб
Цитронит таб (все по 100 )
L-цет таб 50 уп
Ларингоскоп 2шт

Хто може чим помогти пишіть або телефонуйте - 063 571 99 61
Картка для потреб військових: Приватбанк 5168742010092421 Тука Георгій.

Звіт по коштам, які ми отримали та витратили, також перелік звітів: http://bit.ly/RDRc34 (Якщо перераховуєте кошти на ліки, пишіть суму)

Минулі звіти:
Звіт 1 https://www.facebook.com/sasko.laps/posts/4022090807793
Звіт 2 https://www.facebook.com/sasko.laps/posts/4105821861017
Звіт 3 https://www.facebook.com/sasko.laps/posts/4149250906716
Звіт 4 10.05.14 https://www.facebook.com/tamara.shevchuk/posts/606036069464767
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
вася Показати IP 16 Травня 2014 10:06
медикаменти ,та гвозді . просто стидно, що про них забули чі забили.....
111 Показати IP 16 Травня 2014 10:15
до Коломойського зверніться він допоможе....
мв Показати IP 16 Травня 2014 10:19
люди досить вестися на всяку туфту , яку тут пишуть.... вони за наш рахунок хочуть армію фінансувати...а як я не зможу до кінця року оплатити комунальні послуги і не зможу сімю годувати... бо зарплата на одному місці, а ніни все лізуть і лізуть вгору... то мені хто допоможе ???? держава чи та сама армія ... якій я допомагала смс-ками...
свідомит Показати IP 16 Травня 2014 10:21
То ж казали що зібрано від людей 120 млн. на армію і держава виділила 7 млрд. то де вони?!
Анонім до свідомит Показати IP 16 Травня 2014 10:40
А Юля собі на вибори з свого кармана має платити? Для цього є, як вона казала, "біомаса".
Оксана до свідомит Показати IP 16 Травня 2014 18:00
І мене це питання цікавить....Передавати краще все в армію через тих, що дійсно знаєш що доставлять туди....а всі вірили. відправляли смс по 5 грн і що??????чому з тих коштів дійсно не виділяють на армію???
сич Показати IP 16 Травня 2014 10:22
Та що це за АТО? Якась афера! Кожень день люди повинні надсилати гроші незрозуміло на що! Куди ви посилаєте наших хлопців?!
sasha Показати IP 16 Травня 2014 10:23
"Генерал-лейтенанта Прикордонної служби України затримали на хабарі" http://k-z.com.ua/pravovoi-aktsent/30686-general-lejtenanta-prikordonnoji-sluzhbi-ukrajini-zatrimali-na-khabari
Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 10:30
Гроші на революцію дала Америка, то нехай ще на ліки дасть або дармоїди з ПС нехай віддадуть майданівськи кошти! Люди самі собі не можуть купити, бо ціни зросли на 100%!!!!!!!!!!! Здається, що нова "влада" почала експерименти на людях проводити: виживуть чи не виживуть якщо ліки дорогі? А, ще живі, то нате вам комунальні послуги дороще на 70%, ще ворушитесь? Ану армію фінансуйте!
Зоряна Показати IP 16 Травня 2014 10:35
Там десь служить мій колишній чоловік Руслан Селедець. Передайте йому, що я його кохаю і чекаю з заробленими грошима.
ага до Зоряна Показати IP 16 Травня 2014 11:49
Дай Бог дочекатися чоловіка,а от моєму братуза два місяці заплатили 300 і 700 грв.Так що на рахунок грошей-забудьте.І не дай Бог таких "заробітків".Ви що за те що чоловік вбиватиме своїх східняків,простих людей чекаєте зароблених грошей,то їх не буде.Моліться за життя чоловіка і вирішуйте його долю-відкупитись від цієї"війни" можна-приблизно 2 тис.доларів
Оля Показати IP 16 Травня 2014 10:38
Наших хлопців вбили, бо в них не було бронежилетів, бо ті "броники" на клоунах з ПС, вони певно в них і спати лягають! Ми здаємо на армію, а фактично фінансуємо цих нероб і наркоманів з тої Правої Секти! Данильчук, скільки можеш вештатися по Луцьку зі своїм кодлом, їдьте і допомагайте армії!!!!!!!!!
ваня Показати IP 16 Травня 2014 11:04
стид і позор. а нам хто дасть.ми ледве кінці з кінцями зводимо. до пустоцвіта,палиці, єремеєва,івахіва,ахметова вперед
Лучани до ваня Показати IP 16 Травня 2014 11:41
Палиця на армію гроші дає постійно і в Одесі йому є чим зайнятись!!!!!!!!!!!!!!!!! А Єремєєву головне ПортСіті відкрити! Гульки з танцульками устроїти на відкритті!!!!!!!! Це тоді, коли кожен день вбивають українців! Кому війна, а кому ..........! А Пустоцвіту головне використати адмінресурс на виборах для Юлькі!!!!! От і порівняйте, хто працює для народа, а хто собі в карман, або за тепле крісло!
лучанка Показати IP 16 Травня 2014 11:17
Наші так звані "герої" з ПС і інших самоорганізованих структур ніколи не поїдуть на Схід, де зараз перебувають наші люди, тому що вони знають, що там відбувається і чим все може для них закінчитися. Вони спроможні тільки тут "грати героїв". А тим часом туди відправляють тільки мобілізованих з західних областей і все. То де справедливість....Не дарма матері і рідні скандують під військоматом, бо мають інформацію щодо цієї ситуації і я їх розумію і підтримую. Якщо вже йти захищати Батьківщину, то йти всім, а то виходить, що одних кидають під пулі практично не укомплектованих, а інші відсижуються, "граючись в героїв". Наша влада як робила, що хотіла, так і далі продовжує і думка народу, а тим більше доля їх не цікавила і не цікавить, їм аби себе прикрити кимось.
345 Показати IP 16 Травня 2014 11:43
про яку ти владу говориш. на волині головні рішала - гузі, данили(павло данильчук) і марія думанська, та шо в білих очках. ну ше вітів, який ніяк не зробить для себе корешка з вищою освітою ( в карпюка, виявляється, сесії здає, а ти кажеш), а ті, яких називаєш влада - ті на урочистих заходах, на фестивалях, у президіях. романюк теж ніби мер, а от вигнати з просвіти ту праву секту ніяк не може, мабуть, велику оренду ті хлопці платять, і міліція не перевірить ту плату і депутати а особливо осіпов який тільки і шукає привід скандалу, шось теж мовчать...
лучанин Показати IP 16 Травня 2014 11:44
Хлопців. звичайно, шкода, і допомогти їм по мірі можливості потрібно - це ж наші брати і товариші. Але, чи не соромно дивитися в очі людям нашим кандидатам у президенти, які витрачають мільйони на рекламу своїх викоханих рил, по іншому не можу сказати, а на всіх і все інше забили і забули. Чому Жужа, яка верещить про "кахані і любі, милі" не може зробити добру справу - допомогти армії, чому козлобородий ярош, каліка на голову, не може роззброїти своїх виродків і віддати бронежилети в армію, чому срані олігархи рвуться по наших спинах і спинах наших солдатів до влади, чому пастор Трупчинов не може поділитися своїми доходами, чому яйцеголовий Яйценюх з Терезою складають гроші в калитку і отримують величезну зарплату. Чому все завжди повинно робитися за гроші пересічних громадян!? Коли вкрасти і прихватизувати - наші олігархи тут як тут, а коли біда - народе, допомагай?
сич Показати IP 16 Травня 2014 12:38
ганьба цій "владі", самі домовлятись не захотiли (не по плану США), а кинули на схiд наших хлопцiв пiд кулi, а нас змушують цей безлад фінансувати!
українець Показати IP 16 Травня 2014 14:36
а чому наші "шановні депутати" зі своїми фірмами і фірмочками (бізнез) не можуть дати на армію кошти офіційно щоб про кожного АВЕРС показав хто скільки і коли дав ??????????? чому всі такі хітрожопі як брати Бондаруки , Осіпов та інші мовчать ????