USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Військовим з Волині не дозволили голосувати

25 Травня 2014 21:38
Не всі військовослужбовці Володимир-Волинської 51-ї механізованої бригади змогли проголосувати, - інформують у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області.

Військовослужбовець Іван (прізвище відмовився називати), повідомив про те, що солдатів зібрали у стрій та повідомили, що проголосувати вони не зможуть. Про це їм сказав командир бригади. Щоправда, солдат не зміг назвати його імені, пояснюючи це тим, що його недавно призначили, адже попереднього розстріляли у Волновасі.

Іван пояснив, що солдатам не створили жодних умов для голосування.

Як виявилося, частина військовослужбовців 51-ї механізованої бригади не змогла проголосувати, а частина мала таку можливість. Стало відомо, що їх керівники повинні були організувати цей процес, зокрема надати можливість кожному солдату отримати відкріпні посвідчення. Втім, частині військовослужбовців реалізувати своє право вибору так і не вдалося.

Якій саме кількості вояків не вдалося проголосувати, наразі невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Дончанин Показати IP 25 Травня 2014 21:46
Я чего то не понял. Этот батальон якобы вчера передислоцирован на Волынь.
Иван Москаль до Дончанин Показати IP 25 Травня 2014 22:25
Речь о бригаде, земляк - на Волынь отправили пострадавший батальон из 51-й бригады.
Дончанин до Иван Москаль Показати IP 25 Травня 2014 23:28
Командир бригады...
Луганск до Дончанин Показати IP 25 Травня 2014 23:55
коментар було видалено
Дончанин до Луганск Показати IP 26 Травня 2014 00:00
Вполне возможно. Так как с самого начала в статье упоминалась как место базирования Днепропетровская область.
Тарас до Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 00:27
бред это все....возможно недослышка
Дончанин до Тарас Показати IP 26 Травня 2014 00:38
Или язык Эзопа.
Тарас Показати IP 25 Травня 2014 22:59
львовская бригада тоже не голосовала - но, думаю это не повлияло бы на результаты....кстати информация немного неправдивая...парень явно не назвал правильно свое имя и место дислокации
Тарас Показати IP 26 Травня 2014 00:14
в Черкасах не голосовали
Тарас Показати IP 26 Травня 2014 00:18
в Днепр возможно переведут......возможно.... вот так и ошиблись......
Дончанин до Тарас Показати IP 26 Травня 2014 00:23
А серьезно говоря, надеюсь, что они все таки дома. Есть причины сомневаться в этом.
Тарас Показати IP 26 Травня 2014 00:28
солдати дома