USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вкрав 35 гривень, бо хотів їсти: волинянин отримав 4 роки в'язниці

8 Березня 2019 17:04
Волинянин вкрав 35 гривень, бо хотів їсти. За ці гроші купив котлету в тісті та 50 грамів горілки. За крадіжку чоловік отримав 4 роки в’язниці. Однак із таким вироком не погодився і вирішив його оскаржити.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Степан Мельничук вперше сів за грати в 20 років, зараз йому 40. Чоловік має більше чотирьох судимостей. Ось і після чергового звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення так і не став. Зайшов до знайомого в гості, мовляв води попити, побачив на столі 35 гривень та украв їх.

«Жив на могилках певний період, ну і враховуючи таку скрутну ситуацію от взяв. Але оскільки взяв тих 35 гривень на них купив булочку, сосиску в тісті і 50 грам горілки», – розповідає Михайло Колєсов, захисник обвинуваченого. Та додає: усі крадіжки, які здійснив його підзахисний, мали лише одну мету – вижити.

У Волинському апеляційному суді Степан Мельничук просить пом’якшити покарання призначене судом першої інстанції. Чоловік у вчиненому злочині кається.

«Я визнаю повністю свою вину. Я просто хотів їсти. Я прийшов купив котлету в тісті, булочку, щоб поїсти», – каже обвинувачений.

Волинський Апеляційний Суд вирок залишив без змін.

Детальніше – у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
ігор луцький Показати IP 8 Березня 2019 17:36
За вбивство новонародженої дитини можуть дати умовний термін.За дтп з загиблим можна дати умовний.А за 35 гривень!!!...будеш мотати срок від звонка до звонка дорогенький.
Andrij до ігор луцький Показати IP 8 Березня 2019 19:05
не важно сколько украл, а сам факт воровства. Вор - это подлая особа которая обогащается за счёт других, причиняя этим горе. Если уже этот украл у знакомого то украсть у других ему как воды выпить.
Михаил до Andrij Показати IP 10 Березня 2019 14:15
Сколько посадили тех кто миллионы ворует? Маразм
паша Показати IP 8 Березня 2019 17:46
насіров вкрав 2 лярда, кандидат в президенти.
БєльскаЯ Показати IP 8 Березня 2019 17:53
Феміда мало того що сліпа, ще й божевільна !!! Суддям зарплати по мільйону зробіть, може поможе?!
Тор Показати IP 8 Березня 2019 19:01
Українці крадіть мільйони і феміда буде вас поважати. Тепер я розумію чому так часто підривають банкомати.
Нема слів Показати IP 8 Березня 2019 19:11
Такі судді давно забули про законну доброчесність ..Феміда від сорому за них геть збігла
Житель Показати IP 8 Березня 2019 19:21
Реально я буду бігти з цієї країни. Співчуваю українцям зо маєм таку владу. Це жесть.
Навуходоносор Показати IP 8 Березня 2019 19:33
Истинную цену жизни простого украинца понимаешь только тогда, когда читаешь обвинительные заключения служителей "нашей" Фемиды. Многие служители этой госпожи в Украине должны по праву носить название "кодло" и должны быть давно облачены не в судейские мантии, а в тюремные полосатые робы.
Свідомий Показати IP 8 Березня 2019 20:45
Чим швидше потрібно втікати з це країни
111 Показати IP 9 Березня 2019 02:40
Ч.2 ст.186 КК України - від 4 до 6 років. Це мінімальне покарання. Звертайтеся до законодавця.
Леся Показати IP 9 Березня 2019 06:25
Суді дол..бойоьи йдіть ловіть гладковського з порошенком йо..бком тлустим,армію українську обікрали на міліони гривень .Але нє ти діду за 35 гривень будеш сидіти а гладковський разом з ган..доном президентом поїдуть мити щал..упи на Мальдіви.в перші ряди їх в ато гімнокомандувача нехай стріляють по тому пузі
Сергій Показати IP 9 Березня 2019 06:48
Тікати це неправильно потрібно щось робити вдома нехай вони тікають,за вбивство групою осіб на мийці в Луцьку повипускали за хуліганство а за 35 гринов 4 роки це злочин серйозний
Сергій Показати IP 9 Березня 2019 07:42
Да здраствуєт наш суд самий гуманний суд в світі))))))))))))))))))))))))
Бульба Показати IP 9 Березня 2019 08:49
Довічне йому!!!
Однозначно! до Бульба Показати IP 9 Березня 2019 09:48
Еге ж , й з робочим днем у 24 години ,ще й неоплачуваним ,ще на хліб та воду...Судді просто м'які серцем , надто м'які...Де ж їх таких добрих так гарно навчають!?
Хер моржовий Показати IP 9 Березня 2019 08:49
Суддя пі**рас. Хай краще вбивць і корупціонерів садить. А за 35 грн - виправні роботи
Джек Показати IP 9 Березня 2019 14:46
Сьогодні 35грн,завтра квартиру ограбить,бо нада. Хай сидить,думає
Тіріон Показати IP 9 Березня 2019 15:08
Тепер 4 роки годуватимуть
Олексій до Тіріон Показати IP 10 Березня 2019 15:39
Спочатку 35 гривень, завтра гаманець, за 2 дні сейф, а за тиждень банк захопить.
Зрадофіл Показати IP 9 Березня 2019 15:11
А нікого не насторожило, що особа з 20 років по тюрмах, 4 рази сидів? Для особ такого штибу, передбачені особливі міри відповідальності. Чи на вашу думку, ліпше зачекати доки "підріже" когось чи вкраде тисячу?
Lili Показати IP 9 Березня 2019 16:04
Ті що обікрали Україну до нитки тепер у верховній раді,а тут може і дійсно була людина голодною - буде сидіти у тюрьмі.Бідна держава,бідний народ!
Андрій Показати IP 9 Березня 2019 19:08
Де справедливість чиновники крадуть мільйони і їм за це нічого А чоловіка посадили за 35 гривень бо просто хотів їсти я не виправдовую чоловіка Але одні крадуть мільйони А другі не мають на хліб бо не можуть знайти роботи Бо чиновникам плювати на проблеми людей
Зміюка Показати IP 9 Березня 2019 19:59
Таке дають рецидивістам - за повторне скоєння злочину. Хотів поїсти - міг би й попрохати когось; я, коли маю чим, навіть на похмілитися відсипати можу, аби чесно запитали. Але звичка красти героя підвела. Не 35 гривень, а саме оте "вкрав як завжди" - мінімальний термін і отримав.
Хікарі Показати IP 10 Березня 2019 10:48
Нічого, зате в тюрмі безкоштовно кормлять.
User Показати IP 10 Березня 2019 13:57
А працювати він не хотів? Тільки їсти?
Іра Показати IP 11 Березня 2019 00:10
Цікаві рішення приймають коли людину вбили умовне покарання,перекваліфікували вхліганство(((коли вкрав 35грн. 4 роки