USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Водію маршрутки, який відмовився везти бійців АТО, вручили повістку до військкомату

4 Червня 2016 08:00
Водія вінницької маршрутки, який відмовився перевозити учасників АТО, звільнили та вручили повістку до військкомату.

Про це повідомляє ІВ Голос народу.

Водія маршрутного таксі 20 А у Вінниці, Швайгера А.Ч., який відмовився перевозити учасників АТО за посвідченнм, звільнили та вручили повістку до військкомату.

Інцидент стався 30 травня 2016року.

Керівник Громадської організації приватних перевізників "Маршрут" Олександр Гота вибачився за некоректні дії водія.


Своєю чергою, боєць Андрій Грачов написав, що конфлік досягнув свого логічного завершення.


Зі слів керівника Союзу десантників Вінниччини Ліпського Андрія, хамовитому водію прямо в міській раді вручили повістку до військкомату.

Зауважимо, що про інциденти, під час яких водії відмовлялися допомогти бійцям АТО, неодноразово повідомляли і на Волині. Зокрема, торік у Луцьку з маршрутки вигнали учасника АТО, бо його статус - це «понти».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ре Показати IP 4 Червня 2016 08:43
А що зробили ті АТОвці? Кордон ні на метр не здвинувся, квартири дай, ділянки дай, гроші - ні в кого такої зарплати нема і ще проїзд безоплатний. Як прокурори.
До до Ре Показати IP 4 Червня 2016 09:27
Ти -м*дак,прийдь в Широкіне або Зайцеве і побачим тебе і твої аналізи.
Анонім до До Показати IP 4 Червня 2016 14:05
А ти піди в АТО і зроби щось, вони не ховались від повісток і пішли на війну
А до Ре Показати IP 4 Червня 2016 09:32
А де обіцяні чоколадом 1000 грн за день бойових? Платили б як обіцяв, то й пільг ніяких непотрібно. Заплатили за проїзд, і питання закрито. А то понаобіцяли, надавали незабезпечених бюджетом пільг і зтравлюють лобами людей. Не тому повістку дали, не тому...
Олег до Ре Показати IP 4 Червня 2016 09:37
тебе б на передову, або в "котел" під обстріли! а то сидіти за клавою і давати дурні комантарі - ХЕРой-а добровольцем слабо ?
Вова до Ре Показати IP 4 Червня 2016 10:20
У чому справа ? Їдь в АТО і ти будеш жити як прокурор їздити безкоштовно, зарплату будеш мати як у прокурора, а ти сидиш як миш, заховався під жінчину спідницю.
турок до Ре Показати IP 4 Червня 2016 13:26
Ти, баран на лабутенах, то що кордон не здвинувся це якраз їхня заслуга. Чи ти наївний думаєш, що вони в мінімум Ростові бути?
Селя до Ре Показати IP 5 Червня 2016 15:47
Вот такие м***ки как ты, которые оторвались от юбки и клевечут на АТОшников. ФУ!!!
Олег Показати IP 4 Червня 2016 09:18
правільно! і в АТО на передову - хоч окопи копати!
Тьотя ЗОСЯ Показати IP 4 Червня 2016 11:48
Всі категорії пільговиків які мають право на безкоштовний проїзд з відповідним посвідченням , повинні ним користуватися . А водій повинен мовчки баранку крутити , а не доповнювати закони держави . Не подобається звертайся до суду ,щоб відмінили пільги , а людина якій держава видала це посвідчення ні причому !!!
До ре Показати IP 4 Червня 2016 12:49
Не соромно тобі? Подивись, як всі реагують! І я приєднуюсь до думки попередніх коментарів!
А до До ре Показати IP 4 Червня 2016 13:41
Короче ГАНЬБА
ввв Показати IP 4 Червня 2016 14:10
Питання не тільки до водія, котрий звичайно повів себе по-хамськи, але і до держави.Чи відшкодовує держава перевізникам проїзд пільговиків ? Згідний і з тим ,що якби хлопцям виплачували обіцяні винагороди в повному обсязі, то ніхто би з них "не позорився" за 5 грн.Врешті -решт час розставить все на свої місця.В любому випадку солдат потрібно поважати , не вони затіяли цю огидну війну, а ті хто на цьому щоденно "гріє" руки і своїх дітей туди не пошле.
Анонім Показати IP 4 Червня 2016 18:01
Передавала передачу на в/ч в Володимир, два ящики з ліками, невеликі, багажне відділення в автобусі майже пусте ( крім моїх ящиків, 2-3 сумки стояли), сказала, що там і куди іде...не думаю, що та двадцятка, що взяв з мене водій, піде йому на користь...перед тим теж було - передавала рації на Львів бійцю, який на наступний день відправлявся на Схід, попросила водія взяти в салон, бо ж дорогі, сказала , що там і що солдат зустріне, пофіг - однаково двадцятка... Мені не шкода 20 грн при ціні під 3000 тис за пару рацій, але ж не в тому суть...