USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Водій «BMW X5», який збив насмерть дідуся, далі їздитиме за кермом

11 Серпня 2016 14:16
Апеляційний суд залишив в силі вирок Луцького міськрайонного суду, за яким водій Сергій Панасюк, який на «BMW X5»збив на насмерть дідуся-велосипедиста у Луцьку, відбувся умовним покаранням та продовжує їздити за кермом. Водійських прав водія-убивцю теж не позбавили.

Суддя Пазюк вважає, що обрана судом 1-ї інстанції міра покарання є достатньою для виправлення обвинуваченого та попередження вчинення ним нових злочинів. Про це написала у Фейсбуці журналістка Оксана Должко.

Нагадаємо, резонансна дорожньо-транспортна пригода трапилася 23 лютого. Близько 19:30 Сергій Панасюк, який керував автомобілем «BMW X5», перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП в районі РАЦСу. Він в'їхав в іншу автівку та, втікаючи з місця пригоди, на вулиці Кравчука на шаленій швидкості здійснив наїзд на велосипедиста.

Обладнаний усіма потрібними деталями велосипед не допоміг дідусеві уникнути п'яного водія.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
не без греха Показати IP 11 Серпня 2016 14:23
Та п**да этой стране....((
Andrij до не без греха Показати IP 13 Серпня 2016 10:35
Za 10.000 kyplenuj syddja i tu tez mozesh pogratu v safari na ljudej......krajina - mrij....
Толік Показати IP 11 Серпня 2016 14:24
І за скільки ж суддя Пазюк продав життя старенького? От сволота, нічого людського не залишилося. І свого батька продав би.
Лучанин до Толік Показати IP 13 Серпня 2016 12:39
Підмазав суддю, підмазав, напевне, родичів - от і маємо... коли вже цей беспрєдєл в суддівськівй системі завершиться?!
справедливості нема Показати IP 11 Серпня 2016 14:25
раз нема справедивого покарання- буде Божа кара і на нього і на суддю - вона страшніша ,
Анонім до справедливості нема Показати IP 11 Серпня 2016 17:36
це втіха для слабких, сильні беруть роль бога на себе
123 до Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 13:29
можливо, не бога, але виконавця божої волі - точно.
віто до Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 16:13
саме тому в шубному магазині, що на розі Шопена і Волі і належить Панасюку, декілька днів тому побили вікна та написали навпроти на тротуарі "панасюк вбивця". Напис пізніше замалювали чорною фарбою.
Лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 14:31
Суддя Пазюк повинен бути звільнений. Людина, як в ніщо ставить життя іншого повинна бути покарана
я до Лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 16:07
наївно вірити в справедливість "зверху": її не має .Ваш нік сам відповів на ваш коментар .Шкода діда ...
Лучани Показати IP 11 Серпня 2016 14:31
Жах..що коїться...Пазюк чм*
Анонім Показати IP 11 Серпня 2016 14:37
Це капец.Докерувався Кнур шоколадний до ручкі.Самосуд все рішить
С Показати IP 11 Серпня 2016 14:46
І за п янку не покарали?
ангст Показати IP 11 Серпня 2016 14:50
Вбивця на волі, круто.
Саша Показати IP 11 Серпня 2016 15:34
Убл*дочні суди, убл*дочна система, убл*дочні судді....
Анонім до Саша Показати IP 11 Серпня 2016 17:38
100 %
щгр Показати IP 11 Серпня 2016 16:11
громадяни, не трусіть повітря, отже він важкий. Скільки разів мер Києва, який до "Космосу" був, у п'яному вигляді збивав людей??? Забули...
Леонід Показати IP 11 Серпня 2016 16:14
Гроші,як відомо,і не такі чудеса роблять...Дивно трохи... Усі все розуміють,ясно усім,чому таке рішення було винесене і ніхто нічого не боїться...
Лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 16:33
Хіба ж це перший раз таке рішення виноситься суддів за гроші , в нашій країні ніколи не було і не буде справедливості, як то кажуть ще є божа кара і час такий колись настане
Віктор Показати IP 11 Серпня 2016 17:01
Та коли ж це закінчиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
віто до Віктор Показати IP 12 Серпня 2016 16:16
коли в телефонів і комп*ютерів закінчиться заряд батарей і люди зрозуміють, що треба робити ще щось, крім писанини
Тож Показати IP 11 Серпня 2016 17:04
Добрий дідусь був, завжди вітався до прохожих сигналами яких було повно на його велосипеді ..завжди їздив по правилах і весь в патафотах .він бідний жив тим велосипедом
Я до Тож Показати IP 11 Серпня 2016 17:32
Все оханьки та ахеньки А давайте думати що робити щоб такого не було Ні суддів ні системи Бо від кожного з нас не мало залежить
Осип Показати IP 11 Серпня 2016 17:41
В європі суддя вже не працював би, злочинець в тюрму з виплатою компенсацій і штрафів.
Віка Показати IP 11 Серпня 2016 19:03
Це жахливо. Це лише в нас за вбивство людини можна не понести покарання. Цей водій напевно доброго хабаря всунув. Сволочі. П. С. А дідусь цей справді був привітний. Довгий час в церкві прислужував. Шкода.
Кот Показати IP 11 Серпня 2016 20:03
Таки мої слова про те ,що ублюдку водію все зійде з рук виявились пророчими((( ,а дуже жаль. Водій між іншим має магазин на волі де торгує шубами...
мер Показати IP 11 Серпня 2016 22:01
Всі так погано говорять про суддів. Однак потерпілі претензій до водія немали та просили не позбавляти його волі
авжеш до мер Показати IP 12 Серпня 2016 02:57
і ти не здогадуєшся чому так?
555 до мер Показати IP 12 Серпня 2016 22:43
Може їм дідусь заважав, бо майно мав якесь?
Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 00:54
Того водія ще б нагородили-так з рук все спускають, ніби подвиг вчинив. Але ще більше покарати треба суддю, бо ж то він ризикує людьми свідомо(( він заслуговкє ще більшої кари, ніж водій(
розум Показати IP 12 Серпня 2016 09:45
Водій має, між іншим, три магазини в Юванті, а до своїх працівників ставиться як до бидла.
СУД Показати IP 12 Серпня 2016 10:39
Потерпіла сторона просила не позбавляти волі та водійських прав обвинуваченого… http://vla.court.gov.ua/sud0390/1/287756/
Теремно Показати IP 12 Серпня 2016 12:20
А хто суддя першої інстанції? Адже саме він виносив такий ганебний вирок, який залишив у силі апеляційний суд! Люди, не чекайте від них справедливості.
Петро Показати IP 12 Серпня 2016 12:24
В Божу кару не дуже вірю. Іісу эврей. Эвреї хитрож*пі наглі. поРОШЕНко-вальцман, гройсман, яценюк, матіос, турчинов, у владі гноблять Україну... Капіталман,Фротман....
Активістам Показати IP 12 Серпня 2016 16:10
Шановні активісти!!!! У Вас є реальний шанс довести, що в країні є закон! Збирайте людей на мітинги для перегляду справи!!!!
Льоха Показати IP 12 Серпня 2016 17:00
Тепер справу ще треба завести на суддю Пиз**ка!
Олесь Показати IP 12 Серпня 2016 21:22
Ще є Верховний суд, який може скасувати дане рішення і передати на новий розгляд. А Панасюк мабуть купив не суддів, а родичів, бо ті ж самі просили не позбавляти прав і не судити.Не давайте і не будуть брати.
555 Показати IP 12 Серпня 2016 22:46
В нашій державі все продається, ця тварюка на х завтра ( не дай Бог) знову щось вчворить і знову оправдають.І так буде постійно, бо грощі правлять світом....
Теремно Показати IP 13 Серпня 2016 01:14
Таке "справедливе" рішення в суді першої інстанції приймав суддя міського суду Олег Ющук. Апеляційний суд залишив його у силі. Яка ганьба! Не забувайте люди в мантіях, що суду Божого вам не минути, як і людського осуду.