• EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Програний матч «Волині» та «Агробізнесу» завершився штовханиною. Відео

29 Жовтня 2021 19:39
Пропустивши автогол на початку гри, луцька «Волинь» мінімально поступилася волочиському «Агробізнесу» – 0:1.

Господарі активніше розпочали гру, але пропустили на 5 хвилині: у воротах Коркодима відзначився партер Войтіховський, який зрізав м‘яч у власні ворота – 0:1.

Упродовж тайму лучани виконали чимало подач до карного майданчика зі стандартів. Але нанебезпечніший момент наприкінці тайму мав Кобзар – нападник отримав м‘яч від Войтіховського та потужно пробив у ближній кут, але кіпер перевів на кутовий.

На початку тайму у «Волині» моменти мали Кучеренко та Хагназарі, проте відзначитися не зуміли.

На 69 хвилині «Агробізнес» міг забити вдруге: після подачі з кутового м‘яч зрикошетив у поперечину, однак відлетів у поле.

Але в підсумку матч завершився мінімальною перемогою «Агробізнесу» – 0:1.

Після фінального свистка між футболістами виникла штовханина. Відзначимо, що впродовж матчу з тренерської лави гостей неодноразово лунали нецензурні вислови в бік арбітра.
Вже завтра очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.