• USD 39.75 40.05
  • PLN 9.72 9.98

«Волинь» на власному полі розгромила запорізький «Металург»

29 Липня 2020 20:55
Забивши два голи в першому таймі та три голи в другій половині зустрічі, луцька «Волинь розгромила запорізький «Металург» – 5:0.

Матч 27 туру відбувся на стадіоні «Авангард» у Луцьку.

Вже на 10 хвилині «Волинь» завдяки активній грі вийшла вперед – партнери вивели Кожанова віч-на-віч з голкіпером і той не промахнувся – 1:0.

Через 17 хвилин подвоїв перевагу лучан Чачуа, який забив класний гол зі штрафного – 2:0.

Після перерви рахунок до розгромного довів Кожанов: Денис реалізував одинадцятиметровий – 3:0.

На 74 хвилині Сад після пасу Хагназарі зробив рахунок 4:0.

А на 84 хвилині молодий нападник Кобзар, який вийшов на заміну, перегравши голкіпера, зробив рахунок 5:0.

Таким чином, «Волинь» розгромила одного з аутсайдерів Першої ліги.

Вже невдовзі очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.