USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Волинь відвідає митрополит Онуфрій

10 Січня 2022 12:44
На Волинь 11 січня прибуде предстоятель УПЦ Московського патріархату, митрополит Онуфрій.

Про це повідомили у Фейсбуці на сторінці Святогорського Успенського Зимненського монастиря.

Як зазначають, митрополит Онуфрій візьме участь в освяченні монастирського Миколаївського храму, що діятиме при регентському відділенні.

Нагадаємо, предстоятель УПЦ Московського Патріархату Онуфрій прилітав на гелікоптері на святкування 1020 річниці Святогорського Успенського Зимненського монастиря.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 10 Січня 2022 12:49
ХАЙ НА МОСКОВІЮ ЗАВІТАЄ В ОДНУ СТОРОНУ!!!!!!!
Лучанин Показати IP 10 Січня 2022 13:10
І якого цей кгбіст тут потрібен? цю секту треба гнати на московію
Лучанин Показати IP 10 Січня 2022 13:11
До нас їде головний холуй
Клава Показати IP 10 Січня 2022 13:11
до припинення ворожих дій проти України кремлівським супостатом повинне бути призупинене відкриття храмів МП, візити його пасторів..
Пцун затурканий Показати IP 10 Січня 2022 13:13
І як це без Великого Термосу їхати?
кнц до Пцун затурканий Показати IP 10 Січня 2022 14:16
затурканий піс...н ти!!
До лучан. Показати IP 10 Січня 2022 14:07
Що пцушики,біснуєтесь?
лучани Показати IP 10 Січня 2022 14:14
Знпменський монастир був вкрадений РПЦ в УГКЦ.... крадене потрібно повертати...
Кометаторам Показати IP 10 Січня 2022 14:14
Спаси вас Господи, д*біли.
До Коментаторам до Кометаторам Показати IP 10 Січня 2022 15:35
Ти щось одне вибери. Або Господа, або д-ли. Чи московська школа геть думати розучила
До До лучан Показати IP 10 Січня 2022 15:31
Та ні. Просто гидко. Нагадує сморід з каналізації
Анонім до До До лучан Показати IP 10 Січня 2022 17:06
поки ти нерозтуляв свій писок.то воні було менше
Лучанин до До До лучан Показати IP 10 Січня 2022 17:06
Ти про московських попів?
МВ Показати IP 10 Січня 2022 21:22
Певне ВН, подобається срач в коментарях про церковні події
Рогулям Показати IP 10 Січня 2022 21:42
Основні досягнення майдану: загальна криза, війна на донбасі, церковний розкол!
Alex Показати IP 11 Січня 2022 06:43
Московський пархат)) краде українські землі, намагається знищити економіку Укаїни, вбиває українських людей, а «мудрий» український народ ходить до рускої церкви руки московським попам цілує. При тому що є своя українська церква.
А до Alex Показати IP 17 Січня 2022 09:41
Може ніяким попам взагалі не цілувати... Нічого