• EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Волиньбаскет» поступився одним очком

17 Листопада 2014 16:16
«Волиньбаскет» повертається з Києва ні з чим. Матч-відповідь на старті нагадував першу гру «Авангарда» та «Волиньбаскета», де господарі впевнено перемогли 76:58. Та потім зав’язалася рівна боротьба. В результаті лучани поступились лише одним м’ячем.

«Авангард» - «Волиньбаскет» - 85:84 (23:23, 17:25, 27:18, 18:18)

Стартовий ривок киян +10 в перші 5-6 хвилин гри, здавалося б, знищив надію волинян хоча б постаратись знайти свою гру новим складом у новому сезоні – 16:6, 20:10. Але за рахунку 23:12 «Волиньбаскет» створив чудо, організувавши ривок в 14 очок, це був найкращий результат за гру – 23:26. Цілих чотири хвилини, без урахування часу першої перерви, господарі ніяк не могли продовжити лік своїм м’ячам. А до великої перерви підопічні Дмитра Чайковського вже мали непоганий відрив – 40:48.

Цю перевагу вони втратили на «гойдалках» третьої чверті – 67:66. У заключній 10-хвилинці господарі дотиснули волинян і отримали вимучену перемогу лише в одне очко – 85:84.

Про принциповість поєдинку говорить той факт, що за 40 хвилин ігрового часу 10 разів змінювався лідер і шість разів була зафіксована нічия. Найрезультативнішим у складі лучан був Віталій Вінтоняк, колишній гравець суперлігової «Говерли». На його рахунку 22 очка. На чотири більше організував «авангардівець» Максим Балашов.