USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Волинянка, яка «купила водійські права», погрожувала поліції

19 Вересня 2016 23:10
Волинянка, яка «купила водійські права», відмовилася показати документи та погрожувала поліцейським.

Про це повідомляє КОРДОН.

У Любомлі жінка, яка порушила правила дорожнього руху, відмовилася показати поліцейському посвідчення водія. Більше того, вона нецензурно зверталася до патрульних та стверджувала, що не збирається возити із собою куплені документи.

«У МРЕВ віддала 300 баксів за права, то ще їх возити буду?!», – кричала жінка, навіть не задумуючись про те, що її дії можна кваліфікувати як корупцію.

До того ж правопорушниця назвала низку імен посадовців, які мали б “порішати” їй всі проблеми.

На підмогу жінці прибув не менш агресивний чоловік. У результаті, замість попередження чи одного адмінпротоколу, правоохоронці винесли три постанови про адмінправопорушення.

З етичних міркувань журналісти приховали обличчя “героїв”.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 109
Я Показати IP 19 Вересня 2016 23:22
Пуп земли
Хз до Я Показати IP 20 Вересня 2016 13:19
З грязі в князі
Анонім до Я Показати IP 20 Вересня 2016 17:25
Стид і позор!!!
Мент до Я Показати IP 20 Вересня 2016 23:17
Всім ментам!!!! Справа честі зачмирити по закону цю сімю.максимум адмін пртоколів. По 164 куап всі в суд. По валюті і всі гроші конфіскувати в пчели.
wwert до Мент Показати IP 21 Вересня 2016 08:05
Ти за яку " чисть" мову ведеш,йолопе.
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 23:25
скажена полішучка... в'язати треба було її а не сюсюкатися з нею...
Просто до Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 10:02
В Любомлі так не можна)))
Анонім до Анонім Показати IP 21 Вересня 2016 14:21
Можна тільки уявити,як вона вдома мужика свого чмирить.Полішка.
Штефан Показати IP 19 Вересня 2016 23:26
Це настоящі полишуки, чистокровні з рябим піднебінням
Едл Показати IP 19 Вересня 2016 23:26
Вся суть наглих полішуків в цьому відео!!!
Міша Показати IP 19 Вересня 2016 23:32
Якщо поводить так себе з поліцією то що для неї звичайні люди?
Просто до Міша Показати IP 20 Вересня 2016 10:08
Да, а як поводитись?? Хватить вже терпіти отаку шваль... за 4-5 тис ті поліцейські виставляють себе як клоуни.... що ж то за закони такі їб@@чі, що кожна соSUх@, отак фиркати буде...
SS Показати IP 19 Вересня 2016 23:33
Робота в рафалівці років так три з хамки зробила б культурну жіночку,а бруківка яка падала на ноги вилікувала б мозги
))) Показати IP 19 Вересня 2016 23:34
Дурна,неврівноважена полішка
місцевий Показати IP 19 Вересня 2016 23:40
Бачив цю виставу ,думав що мітинг почався..., а хто такий ігор з прокурватури, рєшала, мабуть пошкодував що з такою вумен знайомий.....
1 Показати IP 19 Вересня 2016 23:45
Яке ж воно неадекватне
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 23:47
які етичні міркування, жінка з чоловіком опускають поліцейський патруль,тим хизуються, отримують кайф від того, то потрібно великими літерами на перших шпальтах таких героїв бізнесменів висвітлювати, а ви про етику городите. імена в студію.....
стефко до Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 06:08
100%! Фотографіі таких хамів обов'язкові,які етичні міркування, як вона себе поводить з поліцією ?!!!!
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 23:50
на Любомильщині для таких ділових пароль "Шпига", щоб усі знали
Я Показати IP 19 Вересня 2016 23:56
Бажаючі працювати в поліції є?
ТТ Показати IP 20 Вересня 2016 00:05
що ж Ви Ігоре Андрійовичу таких гарячих клієнтів обслуговуєте, не обпечетесь!! Надієтесь на колищнього шефа Олега Павловича з генеральної...
www Показати IP 20 Вересня 2016 00:07
Коректне відношення до себе вона сприймає як слабість.
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 06:21
Це жах! Як працювати поліцейським?! Це б..ло погрожує, хамить, обзивається. Іздить без прав, без правил дорожного руху. І що, може бути покараним, та той штраф ім, так, дурничка.?.........
кпв до Анонім Показати IP 21 Вересня 2016 08:07
Им рИ
Дед Показати IP 20 Вересня 2016 06:46
Соколик любовник і криша.
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 06:49
Треба передати на телебачення це відео......
555 Показати IP 20 Вересня 2016 06:58
як психічно хворим продають посвідчення водія.
109 до 555 Показати IP 20 Вересня 2016 08:16
Як взагалі можна ПРОДАВАТИ посвідчення водія???
про до 109 Показати IP 21 Вересня 2016 08:20
Первый раз слышу
109 Показати IP 20 Вересня 2016 07:45
Шкода,якщо хлопців виженуть. Як вже доставли ті обкуряні шмари з 20літнім стажем.
dj Показати IP 20 Вересня 2016 07:50
Таких, як ця жінка, в цирку замість мавп показувати треба. І попит буде і людям весело.
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 07:52
Для чого ховати обличчя такого б*дла?
перед бугаем на бесі Показати IP 20 Вересня 2016 08:18
обіср*лися та ще й за журналістів не заступилися а з бабою цирк влаштували.ну просто героі ато чи крут
що іхало Показати IP 20 Вересня 2016 08:26
те і здибало.хто такіх до еуропи візьме
любомль Показати IP 20 Вересня 2016 08:30
Пчол на висоті!
Факт до любомль Показати IP 20 Вересня 2016 10:19
коментар було видалено
Анонім до любомль Показати IP 20 Вересня 2016 10:50
Би*ло полішуцьке воно
анон до любомль Показати IP 20 Вересня 2016 11:02
ГАНЬБА жінку в псіхушку вона не атекватна її лікувати треба Любомль прославився соколики , прокурори , валючики що ще треба роботи не початий край відповідним службам
Волинянин Показати IP 20 Вересня 2016 08:37
Коли буде оприлюднено всі прізвища і продовження?
До всіх Показати IP 20 Вересня 2016 08:44
От у нас більше нема проблем..чим займатися поліці,тількі от таких ловити..нехай відео покажуть як від них відморозкі втікають...Гранати хто в центрі кидає..і т.д.т.п...слабо???????а не полішуків ганяти
Олег до До всіх Показати IP 20 Вересня 2016 13:26
Рідна кров заграла ))
0000 Показати IP 20 Вересня 2016 08:58
А ще до європи премось!
анонім Показати IP 20 Вересня 2016 09:06
це система вилазить 300 $ за права , прокурорське кришування як ще і сам Ігор Андрійович не приїхав порішати і Мінович напевно всі знають хто це всіх назвала а що це за ненормаль може хтось напише прізвище хай Любомль знає своїх героїв
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Показати IP 20 Вересня 2016 09:24
на +/- 7 хв. 32 сек. лице дами засвітилось!!!!!!!!!!
Вася Показати IP 20 Вересня 2016 09:30
на 7:32 дами лице видно
Надія Показати IP 20 Вересня 2016 09:35
дур*па
до аноніма Показати IP 20 Вересня 2016 09:37
це дружина місцевого валютника з 15річним стажем Пчела,Ігор -це прокурор Любомльської прокуратури Філімонюк Ігор Андрійович який їх кришує,Мінович -це бувший полковник міліції Соколюк Олександр Мінович який їх раніше кришував
Анонім до до аноніма Показати IP 20 Вересня 2016 11:24
П....ць!
Марго Показати IP 20 Вересня 2016 10:00
За той час, що вона верещала і впиралася поліції, могла давно вислухати за яке порушення її зупинили, отримати квитанцію для сплати штрафу, та спокійно поїхати по своїм справам. Звичайно, що не з веселим настроєм, але швидше б все закінчилося.Люди самі собі усе ускладнюють.
Йой Показати IP 20 Вересня 2016 10:16
Та вона хвора.....
Прислів'я Показати IP 20 Вересня 2016 10:36
Як то кажуть: ліпше з розумним згубити, ніж з дурним (дурною) знайти.
Своя Показати IP 20 Вересня 2016 10:39
В кінці на побажання не порушувати правила в майбутньому, каже - Які правила!?! Ми ж тут всі свої !!! - та погрожує матері полісмена, яку знає. От жеж собака жіночого роду! А бідним поліціянтам як працювати в такій обстановці? Накладеш на таку дурепу штраф - по судах затаскає, матері жити не дасть.І захисту не передбачено законом...
Саша Показати IP 20 Вересня 2016 10:55
фраза яку боїться поліція - хано твою матеру я повачу ото я її дам )))))
а Показати IP 20 Вересня 2016 11:17
Не адекватна. Вже страшно дороги переходити бо таких... можна зустріти
Патріот Показати IP 20 Вересня 2016 11:39
Таких зразу в псіхушку треба відправляти, і наказати тих хто їй права видав
Олег Показати IP 20 Вересня 2016 11:52
коментар було видалено
віра Показати IP 20 Вересня 2016 11:53
Хочу похвалити поліцію!Чітко, грамотно, спокійно.Єдине, гидкі погрози неадекватки.....
123 Показати IP 20 Вересня 2016 12:21
та шо там з неї візьмеш ,суцільне глупе ,неадекватне створіння ,а заступнічок її ,прокурорчик то спалився - може попруть нарешті з прокурватурки , то як Юрій Віталійович ?
... Показати IP 20 Вересня 2016 12:25
В поліція штатах їх би пристрелилиб аб ояк мініум сильно покалічилаб....
думка Показати IP 20 Вересня 2016 12:28
Радує те, що "мадам" стала зіркою на всю Україну з зіпсованою репутацією!!! "Тіштеся" всі, кого "пані" назвала. Ви тепер також у всіх на слуху!!!
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 12:29
полішукі вони такі....пи*дити їх треба. ..
Олена Показати IP 20 Вересня 2016 12:36
Оце дура! Цікаво яке продовження історії
Олена Показати IP 20 Вересня 2016 12:38
Всю кумубратію здала хто де мав порішати .... оце комусь свекруха буде, хай Бог боронить
Інна Показати IP 20 Вересня 2016 12:43
зовсім не адекватна жінка, безголова, таким людям корови пасти, а не за рульом їздити...........
нейтрал Показати IP 20 Вересня 2016 13:07
тролим таку.в мене других слів навіть небуде хоть це і жінка. виписали б протокол та й все.а так чоловік на бензин потратив,часу і нервів які вони нерахують.одним словом пара "сапогов".д*біли.
Ольга Показати IP 20 Вересня 2016 13:20
Побільше таких працівників в поліції, може був би порядок. Хай вона попросить вибачення в матери цього хлопця за грубість, а її "бичка" чоловіка відправити в АТО, хай там себе проявить, а не роздає мати. Ще один фігурант Юра "криша", якому дзвонила. Його з роботи також треба гнати.
sos до Ольга Показати IP 20 Вересня 2016 16:28
Поліції не хватить. % таких невблаганно і швидко росте.
Степанович Показати IP 20 Вересня 2016 13:45
От Вам і результат кумівства і хабарництва. З грошима і звязками можна все окрім одного- не фиркати до того в кого їх більше, бо може задавити як таракана.
Россия.РФ. Показати IP 20 Вересня 2016 14:14
Да мы тоже эту дамочку в новостях смотрели это не женщина это кошмар.
Зайчик Показати IP 20 Вересня 2016 14:26
Абир,абир,москвошвея-москвошвея,я тєбє покажу кузькіну мать) Десь отак виглядає монолог цієі прибацаноі мавпи,краще б на лоботомію собі 300 баксів відклала
поліцай Показати IP 20 Вересня 2016 15:56
Д*ра одним словом, позорище, а чоловік це взагалі х...йло ще те!
цікаво Показати IP 20 Вересня 2016 16:15
а як ця мадам з поляками спілкуется
жорж до цікаво Показати IP 20 Вересня 2016 20:27
ротом, і .........................
хано твою матеру я п Показати IP 20 Вересня 2016 16:52
"хано твою матеру я побачу ото я її дам" ото да!!!!!! - її "матера" точно винувата,шо полішка вона ненормальна
Єс Показати IP 20 Вересня 2016 16:53
Коротше будемо бачити Європу через вікно стройки на заробітках. Вдома всім заправляти будуть ось такі.
ЕК-113426 Показати IP 20 Вересня 2016 17:31
В чужом глазу сучок велик, а в своем и бревна не видит. (Прежде чем обсуждать человека ,подумай!)
олена до ЕК-113426 Показати IP 20 Вересня 2016 20:25
Який сучок , тут ціла вавка в голові.Хіба адекватна людина такі цирки буде показувати. Читайте законодавство права та обовязки громадян та поліції.І починається Європа спочатку зі своєї поведінки.Позорисько їй тільки коровам хвости крутити на полі.
МИЛА Показати IP 20 Вересня 2016 17:38
Стид і позор, ти ж жінка!!!
Міша Показати IP 20 Вересня 2016 20:28
В Любомлі всі такі шизануті?Крім психіатра потрібно ще було обстежити цю к...ву в нарколога, явно обкурена і томографію головного мозку зробити, щоб можна було дослідити чи там ще хоч одна ізвіліна осталась
йцукен Показати IP 20 Вересня 2016 20:33
а наколотих апельсинів вона не згадувала?
Полішмен - ЗЛО Показати IP 20 Вересня 2016 20:49
Якщо не звільнять,тих людей, яких вона назвала, потрібно людям брати все в свої руки. Взяв хабар- поламати руку, ще раз взяв відрубати нах...!!!!! Це "полісся" хоче в ЄВРОПУ.....
Писець Показати IP 20 Вересня 2016 20:51
За кордоном мордою в землю,і все,ніяких розмов ,а тут півгодини вмовлянь.Стидоба!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Корупціонер Показати IP 20 Вересня 2016 23:18
Ахахахаххахахахахха Говорять треба руки повиламлювати ахахахахахха, народ тоді всі люди без рук ходити будуть а особливо ТАМОЖНЯ Українська! Ця просто людина комусь несподобалася того і чмирять її..А щоб нормально побачити що відео 11хв і обрізками наліпляне то нєє.. краще обісрати незнаючи ситуації...
Своя до Корупціонер Показати IP 21 Вересня 2016 09:29
Ви пропонуєте дивитися півгодинне відео з матами, що ситуацію зовсім не прояснюють? На цей дебільний цирк дивитися здоров'я не вистачить! Оскаржити штраф цивілізовано, не псуючи нікому нерви та не марнуючи час можна в суді, а не розводити цирк на дорозі на сміх всім соцмережам. До речі, знайомі поляки після перегляду у шоці, чому її не арештували разом з де**лом-чоловіком!
Корупціонер до Своя Показати IP 21 Вересня 2016 17:49
ахаххаха то мабуть що люди які на польшу ганяю то вирішили показати що вот мол вони з корупцією не дружатть да шо ви п*здите таможнім нах*й по касарях відвалюють аби проїхати назад додому ахаха
той Показати IP 20 Вересня 2016 23:31
ця баба решае все звертайся (в маршутці стукач) і там все може порішати дуокументи реально так перадають
ок Показати IP 20 Вересня 2016 23:34
так і живмо бикоті всп п..........як решало так решае перед камерами
Бандерівець Показати IP 21 Вересня 2016 02:21
Я зрозумів що мораль тут така: журналісти обливають жінку брудом а народ рже як тупе стадо. Вірить у все написане і навіть не сумнівається чи так все було насправді.
Анонім до Бандерівець Показати IP 21 Вересня 2016 08:50
Сумніватися не доводиться...А на рахунок "тупого стада", то не судіть по собі
qwert Показати IP 21 Вересня 2016 02:23
відео з елементами монтажу на якому не має порушення, ні ясного початку ні кінця, а також зняте на моб. телефон. Це смішно ребята. Довели, жінку, познущались, виклали в інтернет. Я не думаю що це нормально!!!
Л. до qwert Показати IP 21 Вересня 2016 09:06
ти теж з тієї отари?
Саша Показати IP 21 Вересня 2016 03:10
коментар було видалено
вэк на хаузен Показати IP 21 Вересня 2016 08:18
Смех. Практически каждый из вопящих писак, либо совал ментам деньги или пререкался с ними... а дева лишь отразила уровень дна , которое давно достиг каждый в этом обществе, с тысячей храмов и пивнух на сотню метров. Не пеняйте на зеркало, попы и попки!
гуцулка Показати IP 21 Вересня 2016 08:39
Вона і теперіка за рульом?! терміново лишити вод.прав- вернути 300баксів негайно іхати на обслєдованіє (вона не адвекватна і на трасі)
Саша Показати IP 21 Вересня 2016 08:49
Центр потрібно щоб Шпига переглянув, і вставив цим своїм людям по самі гланди.Сьогодні цей сюжет в Мінестерстві МВД переглянуть
анонс до Саша Показати IP 21 Вересня 2016 10:42
і встановили хто ж їй права за 300 $ продав а я думаю хто був в МРЕО всі знають начальникі мінялися завжди а людина працює і надалі і далі бере та рішає все $$$$$$.......
знаючий до анонс Показати IP 21 Вересня 2016 19:45
Ну, якщо в Любомльському МРЕО отримувала, то платила БАТОНУ -Домарецькому а ще Новікову бо вони до того корита більше нікого не допускали і самі бабло стригли з таких шохфьорів
кузя Показати IP 21 Вересня 2016 10:27
так, а чим все закінчилося? кумівство і панібратство все порішало?
Фейсбук Показати IP 21 Вересня 2016 12:02
Пропоную поділитися даним відео з Антоном Геращенко!!! Поліція, молодці!!!
Петросян Показати IP 21 Вересня 2016 15:28
Може вона на цьому гроші відео заробить а всі так оговрюють. Це похоже змонтоване. А в житті вона порядна гарна жінка ухожена дуже виховує 2 синів. Хіба і ваші жінки такі не бувають іноді. Всі так пишуть. Треба з себе ще починати теж, а то писати такі нецензурні слова і т.д. теж має бути соромно хоч і анонімно
Олег Показати IP 21 Вересня 2016 15:39
А чоловік вже казав не репетуй! і матері каже ще дам. Оце в золоті нігті і така тьотка?
Таня до Олег Показати IP 21 Вересня 2016 16:13
Те що вона "ухожена" ще інтелекту не додає.Який монтаж, якщо там її тільки і чути і ще чоловіка такого самого, не спотвореного інтелектом.Таких називають "віслюки в кінській збруї". Можна почепити на себе що завгодно, а вони як були віслюками, так ними і залишаться.Треба вести себе достойно в будь якій ситуації.А дітям то взагалі страшний сором за таких батьків, і перед друзями і перед земляками.....
Ого Показати IP 21 Вересня 2016 16:55
Як така особа може керувати т.з.? НЕрвовоєб..нута особЬ.
Бородулин Показати IP 21 Вересня 2016 17:44
Л*хи.
ЗЕВС Показати IP 21 Вересня 2016 19:20
Цій жінці потрібно в психлікарню на стаціонар лікуватись.Поліцейські молодці. Хлопці перевірте чи має вона право керувати автомобілем на польських номерах.Цікаво яке рішення прийме суд.
Полішук Показати IP 21 Вересня 2016 20:30
А прикиньте якби її в Чикаго копи зупинили.
Біль... Показати IP 21 Вересня 2016 22:58
Важко навіть уявити як така пані(знервована,стурбована,занадто емоційна) керує автомобілем,так виражається ...ще й погрожує, і таке говорити.....жах....ти ж Жінка,Мати.....страшно!Боже дай ій розуму виправитися.....
Антон Показати IP 22 Вересня 2016 01:29
Бидл*ві деколи не можна бачити щось більше за 100$. Цьому чучелу не з поліцією спорити,а доглядати "свени" копати город і не показуватись на люди
Лучанин Показати IP 15 Січня 2017 14:01
Добре, що не набили поліцейських. Їхня "беззубість" просто вражає.