USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Волинянка, захищаючи чоловіка, побила поліцейського та роздряпала йому обличчя

8 Січня 2023 16:24
Жінку, яка у Володимирі побила поліцейського та роздряпала йому обличчя, оштрафували на 17 000 гривень.

Відповідний вирок ухвалив Володимир-Волинський міський суд.

Інцидент стався торік 19 квітня близько 1 години ночі. Поліцейський сектору реагування патрульної поліції Володимир-Волинського РВП ГУ НП у Волинській області поблизу одного з обійсть намагався втихомирити дебошира.

Проте останнього кинулась захищати розгнівана дружина. Вона вдарила правоохоронця кілька разів сумкою в голову, а потім нігтями роздряпала обличчя. Внаслідок цього у правоохоронця зафіксували численні садна та синці на обличчі, що відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень.

У суді волинянка повністю визнала свою вину та просила не карати її суворо.

Взявши до уваги всі обставини справи, а також те, що обвинувачена вагітна, суд призначив їй 17 000 гривень штрафу.

Мар’яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ветдохтор Показати IP 8 Січня 2023 16:58
То була дика полішка !
Вінник до Ветдохтор Показати IP 8 Січня 2023 17:12
Дика вовчиця!
Так до Ветдохтор Показати IP 8 Січня 2023 17:26
Дикі мають бути, або в дикій природі, або саджати їх в клітки.
Анонім до Ветдохтор Показати IP 9 Січня 2023 21:34
Що ти,тупий свинячий "доктор,знаєш про полігону?!
дідо Показати IP 8 Січня 2023 17:17
напад на поліцейського...і тільки штраф.?
Адекват Показати IP 8 Січня 2023 19:35
Чому коп не дав здачі? Так було б і законно і справедливо.
санітар Показати IP 8 Січня 2023 19:45
Дружина має захищати свого чоловіка в будь-якому випадку. Сам Бог велів.
100% до санітар Показати IP 8 Січня 2023 22:09
100%
Красава Показати IP 8 Січня 2023 22:12
Красуня і Богиня... Такими повинні бути усі Жінки...
сергій Показати IP 9 Січня 2023 09:03
чому за подряпане лице 17000грн штрафу а тим хто розкрадає державу медалі або рік умовного
Володимир Показати IP 9 Січня 2023 18:18
Бажаю усім такіх жінок!!!
Двійошник Показати IP 9 Січня 2023 23:31
Мало дала