USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Волинянки агітують чоловіків не воювати за «чужі землі»?

12 Серпня 2014 18:45
Волинські жінки агітують власних чоловіків не йти воювати за, буцімто, чужі землі.

Про це сьогодні, 12 серпня, під час телеефіру на каналі «Волинь Нова» повідомив військовий комісар Рожищенського військового комісаріату Олег Алєксєєв.

«Останнім часом серед волинян виникає невдоволення щодо переселенців, які відмовляються воювати за свою землю. Своєю чергою, волинські жінки відмовляють своїх чоловіків воювати не «за Волинь» - каже військовий комісар.

Він розповів, що разом із головою Рожищенської РДА вже побував у чотирьох селах, де ці питання стоять гостро. З його слів, уже є розпорядження стосовно військовозобов’язаних, які прибули зі Сходу: їх ставлять на облік у військкомат, і, якщо людина придатна воювати, її мобілізують.

Олег Алєксєєв зазначив, що питання призову переселенців й звичайних волинян - дуже тонке й підкреслив, що ситуацію кожної людини військові комісари розглядають окремо. І, якщо виникають питання, які важко вирішити на рівні району, їх направляють на розгляд обласного комісара.

Водночас, районний комісар звернувся до матерів і батьків мобілізованих волинян:

«Я розумію, що у вас дуже багато питань, з якими ви приходите до комісара. Ми зважаємо й на важкий моральний стан, усе відбувається на емоціях. Однак я закликаю шановних жінок з’ясовувати усі наболілі питання вдома, зі своїми чоловіками. 99 % цих питань не варті «виїденого яйця». Серед волинян поширюється дезінформація, буцімто, якщо викликає військовий комісар – одразу хлопця відправляють на Схід. Це - неправда! Спочатку такі люди проходять медичну комісію, тоді проходять співбесіду й лише після цього їх відправляють у військові частини на проходження підготовки», - підкреслив військовий і додав, що надзвичайно велику роль у підтримці позитивного чи негативного морального стану населення відіграють ЗМІ, які інколи подають на загал викривлену інформацію стосовно мобілізаційних процесів.

Раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло, що спецслужби РФ засилають на мітинги «липових» матерів-агентів, чиї сини і чоловіки не воюють і не мають жодного стосунку до Антитерористичної операції на Сході.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
дідо Показати IP 12 Серпня 2014 18:49
Московська секта продовжує займатися провокаціями. Донбас - це також Україна.
Анонім до дідо Показати IP 12 Серпня 2014 19:10
Та ви ж його зтираєте з лиця землі. Зтирайте свою Волинь
дідо до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 19:13
Стирає шизофренік карлик. Путлєра та його прихвостні
Анонім до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 20:50
П...дюк, в тебе пальці ще не болять 24 години клаву стукати? .
Петро "восток" Показати IP 12 Серпня 2014 18:54
Одним словом, влада в Рожищах неадекватна, її варто міняти і чим скоріше тим краще!
надія до Петро "восток" Показати IP 12 Серпня 2014 19:33
Один німець-ВОЛОНТЕР дуже правильно сказав: "В України є два вороги - МОСКАЛІ і АДМІНІСТРАЦІЇ" - 100%!
гiсть Показати IP 12 Серпня 2014 19:30
Жiнки серцем вiдчувають,де правда .Вирiшуйте мирно,а не життям наших рiдних.Нема хисту,тодi дайте розумним вiдтворити мир.
Анонім до гiсть Показати IP 12 Серпня 2014 19:54
за 30 грн на годину. вони відтворюють мир ?
Анонім до гiсть Показати IP 12 Серпня 2014 20:52
А керує тими жінками , мужик. що проплачує. Сьогодні в Запоріжжі такого пов'язали, колишній кавеенщик, а тепер томада на весіллях
ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 19:47
коментар було видалено
Анонім до ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 20:00
ЗАКРИЙ свою вонючу пельку, а то смердить.
Варя Показати IP 12 Серпня 2014 21:07
...керує тими жінками не мужик, що проплапчує, а материнський інстинкт. Аби ваш чоловік чи діти чи близькі не повернулися зі сходу, чи точніше повернилися в домовині ви б говорили зовсім інакше. Безглуздо воювати за людей, які самі цього не хочуть...хочуть в Росію - хай ідуть разом з своїми територіями. Скільки ще будем отримувати похоронки на наших земляків???
психолог до Варя Показати IP 12 Серпня 2014 21:13
Оце і є НАЙПІДСУПНІША пропаганда - такий "безневинний" овечий коментар, ну просто придертися немає до чого. Ось це "працює" професійний провокатор. Знаю, що зараз будуть всі "-", але це ФАКТ.
))) до психолог Показати IP 12 Серпня 2014 22:28
из какого окопа вы пишете сейчас?
читач до психолог Показати IP 13 Серпня 2014 08:36
ти психолог хренов.............вона права...........Донецьк, Луганськ міста мільйонники........і своїх вояків є з кого набрати..................але вони не хочуть воювати....а наші западенці як ті телята туди сунуться..........а тому умніку (Андрію) що каже що завтра прийдеться воювати за Волинь....то хочу сказати що тоді то наші хлопці і підуть воювати...і будуть знати що воюють за своїх рідних......
до хрєна до читач Показати IP 13 Серпня 2014 08:43
Із МОСКАЛІВ, КАЦАПІВ, які ОКУПУВАЛИ ті (українські) землі?! Вони ж хочуть ТАМ Расєю зробити. Чому не їдуть в Расєю?
Жінка до психолог Показати IP 13 Серпня 2014 14:01
який до біса факт? з вас психолог як з Кличко доктор наук! ідіот
Ваня до Варя Показати IP 13 Серпня 2014 09:25
Повністю згідна з Варею.Безглуздо воювати за людей, які самі цього не хочуть.Вони підтримують Росію-це зомбований народ.І, чому тне беруть діток чиновників, олігархів, хай дадуть інформацію,скільки цих можновладців на Донбасі діток воює.І тут відкупляються.Вони ці можновладці,зробили з нас покірних козлів, вбивають наших діток і хочуть, щоб ми матері думали, що так і треба.Ці донба Говорять,що стріляють по них наші солдати. Вони ніколи не були і не будуть українцями. За що гинуть наші діти? За цех людців. От хай ці донбасівці себе і захищають.Ні одного бугая сюди не брати, автомата в руки і хай стріляє по кадировцях.Ми їм кормимо, приютили, а вони що нам. Приїала сіия до Луцька і двоє дітей з ними. Питають сусіди одного малого 7 років, а де твй батько.А він їм:"Батько воює,доки не переб"є всіх бандерівців не повернется." Кому ми даємо прихисток,ворогам.Задумайтесь?".
Варі Показати IP 12 Серпня 2014 21:31
Оці, які хочуть в Росію, нехай їдуть в Росію. Колись радянська влада їх звідти в Донбас привезла. Радянської влади немає - можуть їхати на історичну батьківщину, а Донбас має повернутись до кола цивілізованих земель, яким був до більшовиків. А з приводу материнського інстинкту, ну явна плутанина. Якщо сьогодні віддамо Донбас, то завтра будемо воювати на Волині за Волинь. Цікаво що тоді говоритимуть "мами" Донбасу?
))) до Варі Показати IP 12 Серпня 2014 22:29
коментар було видалено
Дончанин до Варі Показати IP 13 Серпня 2014 07:20
Необходимо знать историю. Донбасс был присоединен к Украине Лениным. Даже с этой точки зрения ты "несколько" не права.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 21:50
З одноъ сторони правильно.Чому бидло біженці зі сходу на Волині відпочивають, а наші хлопці воюють.Вимагаємо їх гнати с...ною мітлою звідси.Якщо влада на це не спроможна, ми цим спиногризам покажем де двері.
Варя Показати IP 12 Серпня 2014 22:29
...поясніть мені будь-ласка: а навіщо нам ці території? яку користь ми маємо від них? це дотаційні області...чому наші податки повинні забезпечувати гарне життя людям, які не бажають бути в складі нашої держави?...чому солдати АТО, які зараз там, захоплюються гарними школами, садочками і іншими закладами, а наші діти виховуються і навчаються в аварійних приміщеннях? де справедливість???
Андрій76 до Варя Показати IP 13 Серпня 2014 00:43
Тобі вже пояснили зверху. Якщо віддати зараз Донбас, то завтра будем воювати за Волинь.Чи ти української мови не розумієш?..Хватить,що вже Грузію блядський кацапський народ"роздерібанив"на шматки і в Молдавії також постарався. Чи можливо ти хочеш жити у Волинській Народній Республіці,а в Київ їздити по російській візі?..Якщо не патураєш,що таке ЦІЛІСНІСТЬ Держави,тоді краще не пиши тупих коментів...
033 до Варя Показати IP 13 Серпня 2014 06:56
Варя - ТИ ТУПА ТЬОТКА. Не має сенсу пояснювати.
Анонім до 033 Показати IP 13 Серпня 2014 07:33
А, взагалі-то, Варя - це ВОВК в ОВЕЧІЙ ШКУРІ.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 23:28
коментар було видалено
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 02:44
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 07:22
В Закарпатье Украина ввела бронетанковые части. Не объяснишь мне, почему?
))) до Дончанин Показати IP 13 Серпня 2014 10:59
тысяча с лишним военных типа обязаны побороть сепаратизм закарпатского края, в котором только у собак нет венгерских паспортов. интересно, сколько заплатили эти военные, чтобы их отправили именно туда.
Дончанину Показати IP 13 Серпня 2014 08:35
"Ввели", щоб ти мав можливість дурниці писати.
123 Варі Показати IP 13 Серпня 2014 08:39
Все, досить ти свої бабки відпрацювала. Можеш їхати в російське консульство по гроші.
Варя Показати IP 13 Серпня 2014 09:23
...не буду спорити з бидлом, яке ображає жінку...скажу одне: вмирате тоді за державу і за людей, які цього не заслуговують....
Перехожий Варі. Показати IP 13 Серпня 2014 09:54
Не варто опускатись до лайки, якщо вважаєш, що правда на твоєму боці. По-друге, хто дав тобі право вирішувати долю людей з Донбасу та зрікатись землі, яка тобі особисто не належить. Краще зречись своєї самозакоханості та самовпевненості. Якщо ті усвідомлюєш, що ті люди не такі, як ти, то це не означає, що вони гірші за тебе. Там, як й на Волині є бидло, воно на виду через своє показне хамство, але там, як й на Волині не бракує нормальних, порядних людей. Варя!
Марія Показати IP 13 Серпня 2014 10:31
Шановний комісар відправляючи о 23 год. повістки, розказує солдатам, що це сільські голови обирають кого відправляти! А до голів приходять розлючені рідні, які вимагають залишити хлопців дома! Це нормально? Це комісар, який не може взяти на себе відповідальність?
Марії Показати IP 13 Серпня 2014 12:06
Лють позбавляє розуму. Звісно, що не нормально. Звісно, що потрібно докорінно вичисти військкомати, що це треба було зробити ще позавчора, що в цих конторах засіли провокатори та вороги України. Але звертатись треба не в інтернет, а до громади свого села, міста, до керівників області, районів, міст і вимагати від них звільнення комісаріатів від сміття.
Небайдужа Показати IP 13 Серпня 2014 12:47
В селах Рожищенського району де ці питання стоять дуже гостро представники військоматів розмовляли з матерями такою нецензурщиною,що вам і не снилось.Ті стояли і плакали.Приходили особисто до хати і погрожували. Ідуть до простих, а сини голів сільських рад і їх родичів навіть і не помічають
гiсть Показати IP 13 Серпня 2014 18:27
,,...Той кривий,а той больний, а у удови один син,i той попав пiд аршин...,,
до Небайдужо Показати IP 13 Серпня 2014 18:31
Хай мами ховають свoiх дiтей, самi депутати нехай iдуть у вiйсько.Тодi скорiше буде мир.